• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@hhani Na Apolinář jsem slyšela taky jen chválu. Dokonce moje spolužačka, taky s endometriozou, tam otěhotněla hned při prvním IVF a má půlročního chlapečka. No mě poslal k Turkový můj doktor, ale je to náš rodinnej kamarád, tak nepředpokládám, že by to udělal schválně. Nicméně mu poreferuju o zvláštních praktikách paní doktorky... a ty jdeš na první? Koukala jsem do tabulky, tak jestli to chápu dobře, tak jo :slight_smile: Takže OPU 13týho, to už je zítra :slight_smile: Jak se cítíš?
12. kvě 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já byla na OPU v Iscaru v sobtu,už je to naše 3.IVF a nemůžu si co se týká sestřiček a celkově výkonu na nic stěžovat...Ani s Turkovou jsem nikdy problém neměla...Nejraději jsem ale chodila k Mrázkovi a pak Jaržembovský,to je fakt.
12. kvě 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Zjištovala jsem co se dalo a na Apolinář bylo nejvíce pozitivních ohlasů.Ten ISCARE a Genet nic moc,ale pokud to máte od někoho znamého zase je to jiné...Jj jdu na první tak je z toho člověk nervozni,ale zvládli jiný zvládnu i já :slight_smile: Nejhorší pocit mám z te narkozy..a co ty jak jsou na tom folici? :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucina100 ja priplacela PK i minule uz ze 3 na 4 den to mas Pk.Minule z 6 porad bylo 6 ted je 8 a porad se drzi..My mame taky strasny spermiogram a nakonec se nechytlo z 6 ani jedno. Ale stejne nam doporucovali 1 abychom neprisli o ten 4 pokus ted taky.Poprve to byla morula pri et a pak blastocysty pri ketech to jsem o tom nic nevedela. Ale ted chci aby to klaplo a tak to samozrejme resim.
@coralin no vis me by dvojcatka nevadila a spis naopak! Jenze ja kdyz dam 2 pri ivf tak prijdu o 4 pokus z ktereho muze byt treba 10 embryi.. Tak nam to proto doporucuji. Prave v podoli mi po ivf i minule zavadeli 4 den a ted chtrji zase . Kdyz mirekli ze je vetsi sance tak sem tomu verila ale dnes zas neco jinyho.. Clovek je z toho jelen..
12. kvě 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani To jsem si taky myslela, že bude ten přístup jinej. Ale spletla jsem se teda šeredně. No uvidíme. Nervozní z narkozy nebuď, to je pohoda a na chviličku :slight_smile: Pokud to teď nevyjde, změníme buď lékaře a nebo celý CAR... Jinak folíci jsou na tom zatím špatně, v pátek na utz jsem měla jen tři (10 a 2x 11 mm)...tak uvidíme jak to dorostlo za vknd. Jdu zítra na utz zase. A kolik máš folíků, víš?
@amadores - já s ní taky nemám problém :grinning: akorát nějak nechápu její přístup. Moc mi toho neříká, do toho ty léky...jen bych se tady opakovala. Když jsi byla v sobotu, od kdy byla stimulka? A cos píchala, jestli se můžu zeptat?
12. kvě 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evca2311 JJ, to je, moc mě podporovala, a vždycky jsem si na ní vzpomněla a hodně přátelsky mě přivítala, když jsem přišla pro lístek na peníze a náhodou jsme na sebe narazily na sesterně.Hned chtěla vědět co a jak... fakt úplně jinej přístup než v Podolí.
Jen je škoda, že to IVF nevyšlo.... držím ti palce při tom ketu, chtěla bych na něj jít co nejdřív to bude možný.
Nechci vysazovat léky, který mám a pak je zase znova brát a čekat co to bude dělat.
12. kvě 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh se mnou vždy mela až moc:grinning:
stimulovala jsem od 3.5. a Menopurem
12. kvě 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to je pravda, protže všude říkaj něco jinýho. Já třeba řešila schody, jestli je dobrý chodit po schodech nebo ne, v Podolí říkali, že to nedoporučují, a v Iscare zase, že to nevadí, tak si pak vyber, když máš jít za rodinou a obě jsou ve 3.p. bez schodů.....
12. kvě 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadores a jak ti dopadla OPU? :slight_smile: To jsi šla docela brzo, po devíti dnech... Já jsem na Gonalu a zatím bída... a stimulka je od pondělí, takže vlastně týden
@coralin Kačenko, schody spíš ne, co mám načteno :wink:
12. kvě 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no u nas praci to prave neni moc jednoduchy a hlavne se propustili 30% lidi tak musim davat pozor.. Tak to je husty to mas taky vesely..
@baby1984 ja chodim u kratkeho protokolu na utz 7 a 9 den , kdyz to vyjee na vikend tak driv..
12. kvě 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahojky, písnu zítra:slight_smile: nechala jsem si tě na ráno, Báří:slight_smile: tak pro příště, šla jsem je jen 2x
12. kvě 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jako ze po et nemas chodit vubec do schodu? Tak to mi nikdo nerekl vubec..
@brsh a co jeste ne? To by me zajimalo..
12. kvě 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahoj, on to má stejně každej jinak ...někomu to vyjde u Apolináře, někomu jinde.... to se nemůže asi podle toho takhle brát, ale já třeba znám hodně lidí, kterejm to v Iscare vyšlo. je to individuální... Hodně štěstí
12. kvě 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brshjá chodím vždy 9.-10.den max.pak už by bylo u mě pozdě.Jjá měla Gonal spolu s Menopurem minule a měla jsem lepší výsledek,než teď,kdy sice bylo více folíků,než minule,ale vajec v nich pomálu...no, uvidíme
12. kvě 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to nikdo nevysvětloval, proč, jen že to není vhodné... ale v iscare, zase říkali, že to neva...
Nemyslím si, že bysme je měli " ztratit " když vyjdeš schody, ale nevím, jak to tam funguje po zavedení.... takhle daleko ještě nejsem.... stačil by mi nějakej malej zázrak, aby se zabydleli :slight_smile: tedy teď už jen jeden :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 - jojo, to znám. Přišla jsem takhle o místo na konci listopadu :slight_smile: No nějak si poradit musíš, miminka jsou přednější :sunglasses: Ale jednoduchý to nemáme žádná - příroda na nás prdí a ještě okolí :unamused: Nevím, co ještě...ale o schodech jsem četla, že se fakt chodit nemá. Já se teď stěhuju k mámě, protože bydlíme v pátým patře bez výtahu a chodím venčit, tak to fakt nejde
@coralin - jasný, já napíšu po utz. Jdu v 11:40. Dokonce tam bude paní doktor osobně :grinning:
12. kvě 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadores Tak držím palec :wink:
12. kvě 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh díky, nápodobně:slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh No tak to je jasný, že to je blbý, každej den, já byla jen 2x tak snad jim to neuškodilo , nebo nevím co jim vlasntně vadilo...třeba já.... :grinning: prože už to fakt nechápu.....
12. kvě 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin každé centrum má uspěšnost a je to tak nějak na stejno.Řídili jsme se recenzemi ohledně přístupu.A navíc mám dobrého gyn. a vše jsme probrali takže jsem fakt ráda. :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Nebuď praštěná :grinning: Nebylo správný načasování, teď to klapne s Keťáčkem malinkým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Já je na 1 UTZ taky neměla moc velký,ale pakmi zvedli dávky a za 2 dny tam byli pěkný "pinpongáče" ..mám jich zhruba 7-8 velkých a nějaký prcky :slight_smile: A ty jdeš už podruhé?
12. kvě 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin rozumim ti .. Taky netusim jake je to potom kdyz to vyjde :grinning:
@brsh no ono poprve , podruhe to okecavat a nejak zaonacit slo.. Ale popate.. A co teprve treba po 15 to si nedovedu predstavit. Ale prijit o oraci tak na ivf uz mit nebudeme ..
12. kvě 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to je důležitý, mě poslal gyn, do Gestu a tam byl přístup děsnej, tak jsme odešli a šli do Podolí, věřila jsem jim a nějak jsme neměli štěstí, ale jak říkám, každej to má individuálně. Kamarádce to vyšlo hned na poprvé v Iscare.
12. kvě 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jo to si taky rikam co nim vadi :grinning:
12. kvě 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - no já si píchám už tejden 300 jednotek Gonalu. Tak nevím, jak zítra, ale v pátek tam byly jen ty tři. Doufám, že už žádný injekce navíc nedostanu, protože čtyři denně bych už asi fakt nezvládla. Mám bolavý rozpíchaný břicho :unamused: Snad taky dojde na pingpongáče :grinning: Teď podstupuju první úplně.
@malinka_02 - Chápu, ale jen tak tě z práce taky vyhodit nemůžou.... já jsem teď na pracáku a žiju zatím dobře. Byla jsem měsíc v práci (únor), ale projekt padl a tak nemakám od března. Taky je to na prd, ale na IVF jsem čekala tak dlouho, že jsem to už nechtěla odkládat.
12. kvě 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jj,určo máš pravdu...každý má své a každému bude vyhovovat něco jiného ,ale důležitý je výsledek,který chceme všechny stejný :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ale dočkáme se, neboj, já si to jen malovala teď nějak dřív :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh chapu no.. U nas se to dela tak ze ti zrusi misto.. Ono jak rikam poprve to jde ale kdyz se to tahne.. Ja byla na prvni konzultace pred rokem a pul a pak doktori dalsi a dalisi vysetreni a pak stimulace a kety atd ..
12. kvě 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kliniku na IVF vybírali už před 4 lety...Hodně jsem si načetla spokojenost holek na různých forech, včetně tohoto,emimina,rodiny,atd a pak si vyslechla názor svého gynekologa,později i reprodukční imunoložky, objednala se na vstupní konzultaci do 4 centech(Iscare,Gennet.Podolí,Apolinář),zajímal mě osobní přístup v centru a rozhodla se podle těchto všech parametrů,kam půjdeme.
12. kvě 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek