IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
12. kvě 2013

@hhani Na Apolinář jsem slyšela taky jen chválu. Dokonce moje spolužačka, taky s endometriozou, tam otěhotněla hned při prvním IVF a má půlročního chlapečka. No mě poslal k Turkový můj doktor, ale je to náš rodinnej kamarád, tak nepředpokládám, že by to udělal schválně. Nicméně mu poreferuju o zvláštních praktikách paní doktorky... a ty jdeš na první? Koukala jsem do tabulky, tak jestli to chápu dobře, tak jo 🙂 Takže OPU 13týho, to už je zítra 🙂 Jak se cítíš?

amadores
12. kvě 2013

@brsh já byla na OPU v Iscaru v sobtu,už je to naše 3.IVF a nemůžu si co se týká sestřiček a celkově výkonu na nic stěžovat...Ani s Turkovou jsem nikdy problém neměla...Nejraději jsem ale chodila k Mrázkovi a pak Jaržembovský,to je fakt.

hhani
12. kvě 2013

@brsh Zjištovala jsem co se dalo a na Apolinář bylo nejvíce pozitivních ohlasů.Ten ISCARE a Genet nic moc,ale pokud to máte od někoho znamého zase je to jiné...Jj jdu na první tak je z toho člověk nervozni,ale zvládli jiný zvládnu i já 🙂 Nejhorší pocit mám z te narkozy..a co ty jak jsou na tom folici? 🙂

malinka_02
12. kvě 2013

@lucina100 ja priplacela PK i minule uz ze 3 na 4 den to mas Pk.Minule z 6 porad bylo 6 ted je 8 a porad se drzi..My mame taky strasny spermiogram a nakonec se nechytlo z 6 ani jedno. Ale stejne nam doporucovali 1 abychom neprisli o ten 4 pokus ted taky.Poprve to byla morula pri et a pak blastocysty pri ketech to jsem o tom nic nevedela. Ale ted chci aby to klaplo a tak to samozrejme resim.
@coralin no vis me by dvojcatka nevadila a spis naopak! Jenze ja kdyz dam 2 pri ivf tak prijdu o 4 pokus z ktereho muze byt treba 10 embryi.. Tak nam to proto doporucuji. Prave v podoli mi po ivf i minule zavadeli 4 den a ted chtrji zase . Kdyz mirekli ze je vetsi sance tak sem tomu verila ale dnes zas neco jinyho.. Clovek je z toho jelen..

brsh
12. kvě 2013

@hhani To jsem si taky myslela, že bude ten přístup jinej. Ale spletla jsem se teda šeredně. No uvidíme. Nervozní z narkozy nebuď, to je pohoda a na chviličku 🙂 Pokud to teď nevyjde, změníme buď lékaře a nebo celý CAR... Jinak folíci jsou na tom zatím špatně, v pátek na utz jsem měla jen tři (10 a 2x 11 mm)...tak uvidíme jak to dorostlo za vknd. Jdu zítra na utz zase. A kolik máš folíků, víš?
@amadores - já s ní taky nemám problém 😀 akorát nějak nechápu její přístup. Moc mi toho neříká, do toho ty léky...jen bych se tady opakovala. Když jsi byla v sobotu, od kdy byla stimulka? A cos píchala, jestli se můžu zeptat?

coralin
12. kvě 2013

@evca2311 JJ, to je, moc mě podporovala, a vždycky jsem si na ní vzpomněla a hodně přátelsky mě přivítala, když jsem přišla pro lístek na peníze a náhodou jsme na sebe narazily na sesterně.Hned chtěla vědět co a jak... fakt úplně jinej přístup než v Podolí.
Jen je škoda, že to IVF nevyšlo.... držím ti palce při tom ketu, chtěla bych na něj jít co nejdřív to bude možný.
Nechci vysazovat léky, který mám a pak je zase znova brát a čekat co to bude dělat.

amadores
12. kvě 2013

@brsh se mnou vždy mela až moc😀
stimulovala jsem od 3.5. a Menopurem

coralin
12. kvě 2013

@malinka_02 to je pravda, protže všude říkaj něco jinýho. Já třeba řešila schody, jestli je dobrý chodit po schodech nebo ne, v Podolí říkali, že to nedoporučují, a v Iscare zase, že to nevadí, tak si pak vyber, když máš jít za rodinou a obě jsou ve 3.p. bez schodů.....

brsh
12. kvě 2013

@amadores a jak ti dopadla OPU? 🙂 To jsi šla docela brzo, po devíti dnech... Já jsem na Gonalu a zatím bída... a stimulka je od pondělí, takže vlastně týden
@coralin Kačenko, schody spíš ne, co mám načteno 😉

malinka_02
12. kvě 2013

@brsh no u nas praci to prave neni moc jednoduchy a hlavne se propustili 30% lidi tak musim davat pozor.. Tak to je husty to mas taky vesely..
@baby1984 ja chodim u kratkeho protokolu na utz 7 a 9 den , kdyz to vyjee na vikend tak driv..

coralin
12. kvě 2013

@brsh Ahojky, písnu zítra🙂 nechala jsem si tě na ráno, Báří🙂 tak pro příště, šla jsem je jen 2x

malinka_02
12. kvě 2013

@coralin jako ze po et nemas chodit vubec do schodu? Tak to mi nikdo nerekl vubec..
@brsh a co jeste ne? To by me zajimalo..

coralin
12. kvě 2013

@hhani Ahoj, on to má stejně každej jinak ...někomu to vyjde u Apolináře, někomu jinde.... to se nemůže asi podle toho takhle brát, ale já třeba znám hodně lidí, kterejm to v Iscare vyšlo. je to individuální... Hodně štěstí

amadores
12. kvě 2013

@brshjá chodím vždy 9.-10.den max.pak už by bylo u mě pozdě.Jjá měla Gonal spolu s Menopurem minule a měla jsem lepší výsledek,než teď,kdy sice bylo více folíků,než minule,ale vajec v nich pomálu...no, uvidíme

coralin
12. kvě 2013

@malinka_02 to nikdo nevysvětloval, proč, jen že to není vhodné... ale v iscare, zase říkali, že to neva...
Nemyslím si, že bysme je měli " ztratit " když vyjdeš schody, ale nevím, jak to tam funguje po zavedení.... takhle daleko ještě nejsem.... stačil by mi nějakej malej zázrak, aby se zabydleli 🙂 tedy teď už jen jeden 🙂

brsh
12. kvě 2013

@malinka_02 - jojo, to znám. Přišla jsem takhle o místo na konci listopadu 🙂 No nějak si poradit musíš, miminka jsou přednější 😎 Ale jednoduchý to nemáme žádná - příroda na nás prdí a ještě okolí 😒 Nevím, co ještě...ale o schodech jsem četla, že se fakt chodit nemá. Já se teď stěhuju k mámě, protože bydlíme v pátým patře bez výtahu a chodím venčit, tak to fakt nejde
@coralin - jasný, já napíšu po utz. Jdu v 11:40. Dokonce tam bude paní doktor osobně 😀

brsh
12. kvě 2013

@amadores Tak držím palec 😉

amadores
12. kvě 2013

@brsh díky, nápodobně🙂

coralin
12. kvě 2013

@brsh No tak to je jasný, že to je blbý, každej den, já byla jen 2x tak snad jim to neuškodilo , nebo nevím co jim vlasntně vadilo...třeba já.... 😀 prože už to fakt nechápu.....

hhani
12. kvě 2013

@coralin každé centrum má uspěšnost a je to tak nějak na stejno.Řídili jsme se recenzemi ohledně přístupu.A navíc mám dobrého gyn. a vše jsme probrali takže jsem fakt ráda. 🙂

brsh
12. kvě 2013

@coralin Nebuď praštěná 😀 Nebylo správný načasování, teď to klapne s Keťáčkem malinkým 😝

hhani
12. kvě 2013

@brsh Já je na 1 UTZ taky neměla moc velký,ale pakmi zvedli dávky a za 2 dny tam byli pěkný "pinpongáče" ..mám jich zhruba 7-8 velkých a nějaký prcky 🙂 A ty jdeš už podruhé?

malinka_02
12. kvě 2013

@coralin rozumim ti .. Taky netusim jake je to potom kdyz to vyjde 😀
@brsh no ono poprve , podruhe to okecavat a nejak zaonacit slo.. Ale popate.. A co teprve treba po 15 to si nedovedu predstavit. Ale prijit o oraci tak na ivf uz mit nebudeme ..

coralin
12. kvě 2013

@hhani to je důležitý, mě poslal gyn, do Gestu a tam byl přístup děsnej, tak jsme odešli a šli do Podolí, věřila jsem jim a nějak jsme neměli štěstí, ale jak říkám, každej to má individuálně. Kamarádce to vyšlo hned na poprvé v Iscare.

malinka_02
12. kvě 2013

@coralin jo to si taky rikam co nim vadi 😀

brsh
12. kvě 2013

@hhani - no já si píchám už tejden 300 jednotek Gonalu. Tak nevím, jak zítra, ale v pátek tam byly jen ty tři. Doufám, že už žádný injekce navíc nedostanu, protože čtyři denně bych už asi fakt nezvládla. Mám bolavý rozpíchaný břicho 😒 Snad taky dojde na pingpongáče 😀 Teď podstupuju první úplně.
@malinka_02 - Chápu, ale jen tak tě z práce taky vyhodit nemůžou.... já jsem teď na pracáku a žiju zatím dobře. Byla jsem měsíc v práci (únor), ale projekt padl a tak nemakám od března. Taky je to na prd, ale na IVF jsem čekala tak dlouho, že jsem to už nechtěla odkládat.

hhani
12. kvě 2013

@coralin jj,určo máš pravdu...každý má své a každému bude vyhovovat něco jiného ,ale důležitý je výsledek,který chceme všechny stejný 🙂

coralin
12. kvě 2013

@malinka_02 ale dočkáme se, neboj, já si to jen malovala teď nějak dřív 🙂

malinka_02
12. kvě 2013

@brsh chapu no.. U nas se to dela tak ze ti zrusi misto.. Ono jak rikam poprve to jde ale kdyz se to tahne.. Ja byla na prvni konzultace pred rokem a pul a pak doktori dalsi a dalisi vysetreni a pak stimulace a kety atd ..

amadores
12. kvě 2013

My kliniku na IVF vybírali už před 4 lety...Hodně jsem si načetla spokojenost holek na různých forech, včetně tohoto,emimina,rodiny,atd a pak si vyslechla názor svého gynekologa,později i reprodukční imunoložky, objednala se na vstupní konzultaci do 4 centech(Iscare,Gennet.Podolí,Apolinář),zajímal mě osobní přístup v centru a rozhodla se podle těchto všech parametrů,kam půjdeme.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru