• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@janice_opice ja se jeste budu chvili ukajet ze jsem tehule :slight_smile:
7. črc 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to mas pravdu ale v letadle je vse jiny je tam jiny tlak a neokyslicujes se dobre ani ty..
@go ja trpim na zanety mocaku a do bazenu vubec nemuzu, tak jedine si napustit vanicku a pak vypustit :grinning:
7. črc 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
@janice_opice
Chichichi no ja jeste nevím...
7. črc 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ja tedy mam take s mocakem problemy, ale nas bazen, kam chodim vetsinou jen ja manzel, vytapeny a slany me vubec nevadi. Naopak tehotna kamaradka k nam chodila obcas plavat i s prvnim rocnim rostakem :slight_smile:
7. črc 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty jsi zla, ja uz se taaaaak tesim :slight_smile: Moc ti // preji.
7. črc 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jak říkám, uvidíme, máme pjištění storna tak přinejhorším to přeplánujeme
7. črc 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no my bohuzel svuj bazen nemame..
@janice_opice tak ono uvidis jak bude..
7. črc 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 alespon mas klid, ze ti to neublizi. Zbytecne lakadlo :wink:
7. črc 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go zkusím se přemluvit....:slight_smile: ty jo ja jsem ospalá.....
7. črc 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tedy bez urazky, ale prestan blbnout - jaky bys mela mit priznaky? Vzdyt jsou zensky, ktery nevi do ctvrtyho mesice, ze jsou tehu...udelej si test, at mas klid. Takhle stresovat mimouse je zbytecny :cry:
@malinka_02 on dokaze umrtvit. Mrkni na net, jestli to muzes pouzit
@janice_opice - nebo vysli prarodice s Kubou :wink: jako.ten tlak je fakt na prd. Mam kamaradku letusku a ji rikala zkusena kolegyne, ze by tehu neletela. Ale nemusi se samo.bic.stat. Proste uvidis :slight_smile:
7. črc 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek bez se na to hezky vyspat :wink:
7. črc 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ale ja se vubec nestresuji..jsem v pohode,uzivam si vylety... testovat mam 17den po .. nevim proste jsem nejak v klidu... je to bud anebo .. kdyz se budu stresovat stejne tim nic nezmenim... bude mi chvilku smutno to je jasny to bylo a je kazdy z nas kdyz to nevyjde.. ale nemuzu se hroutit z kazdeho neuspechu..tusiz fakt nestresuji jen rikam ze nemam zadne priznaky...
7. črc 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak drzim pesti
7. črc 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no uvidíme.... :slight_smile: ale normálně chodím spát po půlnoci....:slight_smile:
@petulak1988 :grinning:
7. črc 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tož já se sem dostala až teď, ale teda za toto to stálo!!!!! Janičko zlatíčko moje já se zblázním i za tebe, ducháče vidím krásně i přes sklo :wink: :wink: :wink: Já tomu tak věřila, prostě nový CAR dobrý CAR, všechno vymysleli jinak a přestože začátky jsme měly trochu dramatické, tak je super, že jsi to nestopla a oni se ti za to Vikingové krásně odmění a já teda chci aby tam byli oba Thor i Xena :grinning: :grinning: :grinning:
Muselo to krásně dopadnout, když je i bratříček tak pěkně přivolával a věřil :wink:
jsem fakt mimo, je to prostě úžasný!!!
držím dál palčáky o sto šest (a to jsem si je dnes nalakovala brutální červenou, takže to se s nima bude dělat jedna báseň :grinning: ) až do utz a pak do dalšího .....no mám to ještě na dlouho, ale stejně nemám nic lepšího na práci do zimy :grinning: :wink:
Jinak hlavu jsem taky normálně barvila v těhu a vše bylo v poho a co se týká té dovolené tak je to jak říkáš, ono se pak hledá kde co na co svést, ale prostě když to nemá vyjít, tak to prostě nezastaví nic, já jsem v tomto realista....myslím,že důležitá je psychika mamči, což dovolená nasbírá samé plusové body :wink:
7. črc 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ok, tak doufam, ze se nezlobis. Na me to tak pusobilo, ale tj i tim psanym slovem. Zni to jinak nez kdyz si clovek.povida osobne. Ja bych teda 17 dni nevydrzela :wink: ale jestli jsi takhle v klidu, tak to das!
7. črc 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go holka, však jsme domlouvali středu nepatuješ :sweat_smile: desátý den rozhodne, to že jsi posledně měla ducha už sedmý den, neznamená, že to teď musí být stejné i když jsou stejně staré blasty...každé těhu je jiné jak u prvního dítěte tak u druhého, takže proč by měli mít stejný náběh embroušci.....ještě držíme palce a ono se nám to tam třeba krásně vymaluje :wink:
7. črc 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ne nezlobim ..to vubec ne.. :slight_smile: uvidime treba testnu drive,ted uz na vysledku nic nezmenim.. :slight_smile:
7. črc 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj Pavli, tak jak je na čekané :grinning: :grinning: no asi nic moc, viď , ale ono to uteče neboj a po takové krásné inspiraci od Janči to se bude teď vybarvovat všem ...hold těhu vlna letí a není k zastavení :wink: tak užívej dobrot, taky jsme včera a dnes grilovali a bylo to mňamózní.....a dloubání je k tomu uhnizďování potřeba, tak se nelekej....stejně prd víme, kde má člověk co přesně cítit nebo vůbec necítit :grinning:
7. črc 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 moc dekuji za hezke pohlazeni po dusi na dobrou. Urcite jeste zkusim ve stredu :slight_smile:
7. črc 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je mi líto, že to přítel tak zabalil :confounded: třeba jen měl nějaký tlaky v hlavě, nechá to projít, zváží svou chybu a příjde s omluvou....ale i kdyby né, tak moc přeji, aby to miminečko klaplo a udělalo ti tolik štěstí v životě, co umí jenom prťata
7. črc 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go není zač, víra je to jediné co vlastně můžeme dělat v tomto stádiu, kdy už je to stejně jen na fazolkách ....a když nás věří víc ve spolek, tak to bylo aby to nebylo :wink: :wink: Dobrou holka
7. črc 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příjemný večer, děvčata. V průběhu dnes jsem vás stihla akorát číst. Natož odpovídat. Měli jsme návštěvu. Jsem totálně utahaná. Začalo mě děsně píchat v podbřišku :frowning2: a mám pocit, že ze mě něco vytéká, ale zatím nic.
7. črc 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 děkuju..:slight_smile: ...ja porad věřím... :grinning:
7. črc 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 ja jsem na tom stejně.......
7. črc 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, tak sup jsem dalsi testiky s // :slight_smile:
8. črc 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go no v tehle vedrech zase furt zalezla me taky uz nebavi..
8. črc 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go cekam na @pidisek... urcite ma //
8. črc 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré ráno :slight_smile: tak co?? kjkak se dnes máte? Já jsem dnes první den v práci a nevim jak do odpo vydržím, furt se mi chce spát:D
8. črc 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Dobre ranko ...tak uz v pracovnim procesu? To ti verim ze se ti chce spat ..
8. črc 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek