• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@janice_opice ja chodim normalne...je fakt ze jahudky mam ted denne :slight_smile:
8. črc 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také jsem podstoupila IVF, 6.7 a čekám jestli se zadařilo. Odebrali mi 8 vajíček, 4 oplodnili a bohužel jen jedno přežilo :unamused: jsem z toho docela spatná, slzu jsem zamáčkla, tak doufám, že se nám to povede a budu se radovat, jako některé z vás :slight_smile:
8. črc 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussyy23 moc moc moc drzim pesticky ..pekne odpocivej :slight_smile:
8. črc 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 děkuji moc :slight_smile:
8. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussyy23 Ahoj, neboj, stačí i jeden bojovník a ten si to u maminky za všechny vybojuje...:slight_smile: tak hodně štěstíčka...:slight_smile:
8. črc 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussyy23 ahoj a vitej, ja mela jen jedno vajicko a zabojovalo :wink: ver mu. Moc drzim palce!
@hhani - Hanci, ja tu furt vegetim. Mam svatej pokoj, jezdim si pro ovoce a rajcatka k zelinari, chodim.ven s Leftym a mam hrozny bricho. Pribrala jsem jen kilo a pul zatim, ale pupik jako v patym mesici :grinning: Jinak vse ok, jdu na.krev uz pristi tyden a za tri na screening...nemuzu se dockat. Mam sedm nedel.mezi utz a je to.dlouhy :frowning2: co ty, uzivas leta? Konecne je krasne i na kola a sporty. Ze neni takovy vedro, vid?!
8. črc 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh tak to ti zavidim,mas krasny klidek .. jen si to pekne uzivej ja se v zari pridam :wink: .. jo uz drandime na kolech pekne a za 14dnu na vikend na moravu a v srpnu na tyden tak se docela tesim a pekne naberu sily na zari at mimiska pekne udrzim :grinning:
8. črc 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussyy23 Ahoj neves hlavu i 1 dokaze divy a pekne se udrzi ..drzim palce a hodne stesti :slight_smile: ..tady je na slzy vzdy casu dost tak to nevzdavej :wink:
8. črc 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji za povzbuzení :slight_smile: doufám, že to bude bojovník. Trochu mě uklidňuje, že mu nepomohli a cestičku si našlo samo. Kdyby se to nepovedlo, nevíte za jak dlouho se chodí na druhý pokus?
8. črc 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussyy23 pokud nemas mrazacky tak jako ja tak za 3 mesice :frowning2:
8. črc 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky blbý... Ted to boli úplne ale úplne uplne dole -a to je ms....:frowning2:
8. črc 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrazáčky nemám, teda, to je docela dlouhá doba :unamused: Tak to budu muset ukončit neschopenku, jít do práce a pak zase na novo? to ze mě v práci budou mít radost :slight_smile:
8. črc 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak testni a neplas nemusi to byt MS tak sup holka...myslim na tebe
8. črc 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani ja mohla u apolinare za mesic
8. črc 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 na KET ano ale cele IVF se stimulkou nikde driv neudelaji..musi dodrzet 3 mesice aby se telo vratilo do normalu..
8. črc 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ja ale opravdu mluvim o novem celem IVF... ne o KETU kdyz jsem posilala dotaz do repromedy tak tam kdyz je vse v poradku a minuly cyklus byl cely v poradku nedelaji pauzu vubec.. aspon tak mi doktor odpovedel
8. črc 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jojo souhlas s hhani na pojišťovnu tříměsíční pauza od IVF :unamused:
8. črc 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 děkuju...strašně me v tom břiše bodá az mi to jde do ramen...jsem moc smutná...uz jsem tomu začínala věřit...
8. črc 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to docela koukám...a to máš hrazené pojišťovnou?
8. črc 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 i pojištovna ????? Co vím, tak pojištovna schvaluje až po 3 měsících další cyklus, tak to tedy nevím...
8. črc 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen jj hrazene pojistovnou... tak prave nevim vsude je to jinak.. ale i Rezabek na strankach co jsem napsala ze on doporucuje mesic kdyz je vse v poradku ...ze teda alespon mesic a ten jsem mela ja...
8. črc 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hele mě tam bodá taky až v tříslech, tak neplaš, ještě mrchu nemáš!!!!! :wink:
8. črc 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no a u které jsi pojištovny?? Vím, že to měli snad v podmínkách skoro všechny pojištovny, že až po 3 měsících může jít žena na další hrazený pokus, tak třeba se to ted někdy změnilo:O
8. črc 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele zacatek stimulace se pocita od prvni injekce co ti pichaji pred cyklem??myslim dlouhy protokol???
8. črc 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen prislo by mi divny,ze sami vymýšleli co zkusit abych nemusela cekat..ale bohuzel u me nic jineho nez dalsi pokus neslo..
8. črc 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek proc tedy netestnes hmmm?? Sup....
8. črc 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 aha tak to změnila asi VZP, jinak:
V našem centru obvykle nedoporučujeme opakovat stimulaci vaječníků a odběr vajíček častěji než 1x za 3 měsíce. Stejným způsobem je i některými zdravotními pojišťovnami limitována úhrada.
Jde-li o cyklus se zmraženými embryi, lze ho provést prakticky každý měsíc.
8. črc 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj KET samozrejme to jo...
8. črc 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jj doba, kdy prostě začneš s užíváním stimulantů.....já měla včera měsíční výročí mojí stimulky
8. črc 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek