• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@petulak1988 musím dojet do lékárny... My na vesnici to máme těžký :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jj ja si pockam :slight_smile:
8. črc 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek taky čekám...
8. črc 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tyyy jo pribude ti kolegynka :slight_smile:
8. črc 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no to bude super!!!! :slight_smile:))) já jsem ted vyděšená z trefulky..... jdu makat snad až přijdu tak tu bude od @pidisek pozitivní zpráva!!!
8. črc 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to bude... budete dve a snad vas budou jeste dalsi holciny nasledovat
8. črc 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ..a abych nezapomela co tycinka neresti jeste porad davas? :wink:
8. črc 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ted jsem.tu mela navstevu. Tetu s detma :wink: ty.mas taky krasny plany na.leto. Vsechno.v.zari dobre dopadne a ja se ti budu smat kvuli nevolnostem :grinning: Jinak.nekourim uz vubec, ze dne na den mi to zacalo vadit. Nekdy v 7tt. Jsem.rada, tj jasny. Ale neverila jsem, ze to prijde :wink:
8. črc 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahojky jak ty se citis?? :slight_smile:
8. črc 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak to ja si zase ted muzu uzit slunicko,bazen a vinecko heeeeč :grinning: ..ale nepopiram,ze ti to samozrejme v dobrem zavidim :slight_smile: uz se nemuzu dockat az s tim taky prasknu a bude konec ...to bude super a penizky z toho pujdou do mimiska,jupiiiiiii :slight_smile: ..tak se pekne opatruj Baru a uzivej si ten stin,kdyz nemuzes na slunicko :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to je blaznive, prestavka musi byt min. 3 mesice u klasickeho IVF, jinak je to nebezpecne. Me dva lekari , kazdy z jineho Caru rekli, ze by si kratsi dobu na triko nevzali. :unamused:
8. črc 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jj asi neumim pocatat...ted to neresim uz to bedu 2mesic od zacatku stimulace takze v zari muze byt dalsi pokus coz mi krasne vychazi... ale pokud jak tady rikaji holky a asi to tak je s pojistovnou musi byt 3mesice pauza ale jinak vim ze ve vice carech nedelaji vzdy 3mesice...
8. črc 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne odpolko, vsem. :slight_smile: Byla jsem na kavicce s kamaradkou a pak nejaka prochazka po centru. Hruza , udelalo se me tak blbe, ze jsem tak tak dojela domu. :frowning2: . Ted vas doctu a udelam si pohodicku, uz je to o moc lepsi :slight_smile: . Chysta se menzes, no :frowning2:
8. črc 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja tomu i verim, ze nektery Car to dre co to da , co nejrychleji, ale to neni uplne dobre.....dle meho nazoru :unamused:
8. črc 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jj je to mozny ja jsem rada ze mi to na ty tri mesice vyjde..mezitim snad budou ty lazne
8. črc 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurva tohle v životě nepochopím!!!!!!!!!! a už vůbec ne, když už to musí některá"matka" udělat tka když jsou babyboxy a aspon to dítě může dostat šanci na nějakej pěknej život s milujícíma rodičema!!! bych nevim co udělala těm "lidem"
http://www.novinky.cz/krimi/307215-v-kontejneru-nasli-zive-novorozene.html
8. črc 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go souhlas - dobrý lékař a Car by určitě doporučil odpočinek 3 měsíce a ne dolovat co se dá!
8. črc 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ted jsem to cetla a je mi z toho dost spatne :frowning2:
8. črc 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem počurala test.....
8. črc 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak ukaz ty // suuuuuup
8. črc 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsem nechtěla, buď hlavně v klidu a těš se na vikingy :wink:
8. črc 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsou tam //
8. črc 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pidisek gratuluji
8. črc 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ted uz je to u me jasne ja zadne priznaky jako vy dve nemam takze asi tak..... takze ja test az dyl...na smutek ted nemamm naladu :slight_smile:
8. črc 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek bomba, super, veeeelka gratulace. Mam z tebe faaaaakt radost :slight_smile:
8. črc 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek taky gratuluju :slight_smile:
8. črc 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek gratulujùuuuuu ja ti to rikala,mely jsme podobne priznaky to je supeeeeerrr!!!!!!
8. črc 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek tak velká gratulace a hlavně, ať je maminka pěkně v klidu a vše určitě bude tak jak má.... :wink: :wink:
8. črc 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak ja te nechapu misto,abys testla tak stresujes tomu fakt netozumim.kazda jsme jina a nektere holciny nemely vubec zadne priznaky.nechspu proc se tak tyras....
8. črc 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. črc 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek