IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek tak coo matko?

@pavlina1976 ahooj kočko a jak se cítíš ty?
@petulak1988 ahooj tak coo??? ukaž ty //🙂

janice_opice
9. črc 2013

HOLKY nechcete některá zájezd na Krétu pro dva dospělé a jedno dítě od 3-12 let? Původní cena 45.000,- ubytko , snídaně na 11 dní ...krásný místo a parkování vlastním autem na letišti k tomu....přenechám za 25.000,- 🙂Jo termín 31.7.-10.8.2013 🙂 bližší info pošlu emailem

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice uz jsem psala ze tam nejsou

pidisek
9. črc 2013

@petulak1988 ....achjo a který si dnes den ? Myslím na tebe.....

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice posles mi info....

janice_opice
9. črc 2013

@petulak1988 tak to mě mrzí.(....(((

info ti pošlu máš nějaký normální mejlík?

petulak1988
9. črc 2013

@pidisek 12 to uz je v prdeli....

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice no měla jsem hezké rano... Uz mi to dochází...vyhrabala jsem 6 let koupeny trhací kalendář pto těhotný, kde je popsán vývoj mimca každy den a uz čtu.... Je to super věc....jsem rada ze jsi uz lepší....

go
9. črc 2013

@pidisek dobre ranko, tehulko. Ja testnu jeste zitra, ale vim, ze tam bohuzel // nemam ☹

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice mirabilandia88@seznam.cz

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice je mi nanic fakt ze jo... ☹ delala jsem hrdinu a ted me to desne stve a mrzi nejradsi bych se nekam zahrabala

pidisek
9. črc 2013

@petulak1988 zlato neplakej...ja si potkala az do 37.... Vím ze to ted neuklidní, ja uz myslela ze miminko nikdy ne zde a podívej... Ale vím jak se citis....neboj poletis na Krétu ...tam je krasne - ja si tam pred dvěma lety přivezla z malé vesničce koralky, ktere jsem pak v jednom maličkém kostelicku držela v ruce a slíbila ze kdyz mi bude dopřáno, vrátím se tam....more je lék na všechno a vidíš..Kréta funguje ...

pidisek
9. črc 2013

@go co ty víš.. Ja si to myslela taky.... Který jsi den??

akdar5
9. črc 2013

@janice_opice no, vidíš....🙂 🙂 to mám radost...🙂 hned jak jsem vstala jsem letěla k počítači kvůli tobě... 😉 tak už žádná panika a hezky v klidu, maminko... 😉

hhani
9. črc 2013

@janice_opice .. no vidis ...nesmis hned stresovat...byt tehotna tak jsem z toho snad potratila 😀 ..uz zadny takovy vystrelky holka nase 🙂 oni te ty vikingaci tvoji uz neopusti a budou su pekne hovit u maminky..

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice kam na Krétu?

petulak1988
9. črc 2013

@pidisek uvidim co na to pritel ten by radsi ty lazne

janice_opice
9. črc 2013

@petulak1988 holka to bude dobrý uvidíš, vím jak se cítíš - já taky čekala strašně dlouho,ale snad jsem se dočkala!!!!je jasný, že je člověku strašně smutno:((((, ale uvidíš, odpočineš si a hurá do dalšího pokusu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!drž se!!! V mejlíku ti pošlu ty věci kolem té dovči
@akdar5 no děkuji ti mooc včera byl fakt nějakej blbej večer a asi i ty hormony, jsem strašně na měkko
@hhani no jo já vím, taky už jsem se včera zařekla, že už jim to neudělám!!!
@pidisek Kousek od Chanie - je tam strašně krásně...kdysi jsem tam jezdila a dalo mi práci najít ten samý hotel a místo.... mám sice storno poplatky,ale bylo by mi to líto, kdyby to někdonevyužil!!

janice_opice
9. črc 2013

@petulak1988 hele já tenkrát otěhotněla právě,když jsem se vrátila od moře z Řecka🙂

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice dekuji.... u nas je to tak ze pritel je o dost starsi a uz bychom opravdu chteli miminko

akdar5
9. črc 2013

@janice_opice to asi byl...🙂 ale příště nám to nedělej a mysli na naše zdraví...:D :D mě zase bolí ta hlava...:( ale za chvilku jdu k doktorovi,tak je to snad jen ten strach... 😒

janice_opice
9. črc 2013

@petulak1988 a kolik je přítelovi?

janice_opice
9. črc 2013

@akdar5 jasný buduna to myslet a nebudu to dělat, žádný špatný zprávy už nebudou

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice 44 me 25let

go
9. črc 2013

@janice_opice krasny, vidis, bojovnicci se te jen tak nepusti 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@petulak1988 no mému moži je 43 skoro 44 a taky ještě nemá žádné vlastní dítko... hele to bude v pohodě🙂 uvidíš, že další pokus vyjde po odpočinku a ve 45 bude přítel taťkou🙂

janice_opice
9. črc 2013

@go no to doufám, docela mě to břicho fakt dloube...a ty tedy kdy budeš testit, u tebe je ještě moc brzo ,ale tak v neděli by to šlo ne?

brsh
9. črc 2013

@janice_opice dyk.hcg stoupa obden,.to vis jako zkusena stimulantka 😉 mazli.je (ho) a bud hodna. Vcera byly erupce na slunci, me bolela hlava jak.strep. Vecer me stavela mestska policie, pry co to.mam.za krasnyho psa. Tak.mi zvedla svestka naladu 😀
@petula1988 - a kdy a cim jsi testila?

go
9. črc 2013

@janice_opice posles me prosim info o te dovce do zprav. manzel ma sice problem s dovcou, ale treba by to slo🙂

go
9. črc 2013

@pidisek ne ja uz jsem 9 den na testu ani duch. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru