• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@pidisek Krasny carecky mas, snaz se to moc nesledovat i kdyz vim, ze je to tezky. Ja jsem sla malem do vrtule jak jsem zkoumala jestli carka sili nebo ne pak jsem si udelala digitalni ten mi ukazal 2-3tydny a to me uklidnilo :slight_smile: Jses tehotna, tak si to uzivej :slight_smile:
Jinak holky dostala jsem sprda od Bary @brsh, ze jsem vam jsem ani neoznamila, ze nam se IVF vydarilo a vcera uz jsme meli na ulrazvuku srdecni akci :slight_smile:
Jinak jak jste tu psaly s injekcema na redeni krve s tema ja bojuju porad ty jehly jsou proste tupy a mam nekolik modrin na brise, ktery se mi udelaly na zacatku a dlouho mizi...ted uz jsem se naucila to nepichat kdyz to boli zezacatku a pichnout vedle, ale je to fakt opruz :slight_smile:
9. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@akdar5 mooooc gratuluju Ráďo a ted uz bude vsechno tak jak ma :slight_smile: ... hlavne nam rozesli poradnu tehu prskanceee at se pekne vsechny zakulatime :slight_smile: ..
9. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@brsh oni prý už nedělají v clexane tu hodnotu ,kterou mi původně napsali - jakej clexane máš ty?myslím sílu nebo jak se tomu říká?
9. črc 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@akdar5 Ahoj, nádherná zprávička, hned člověka povzbudí na duši :slight_smile:
9. črc 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek jsou krásný ty dálnice tak klííídddd:slight_smile: a kontrolní je fuk:slight_smile: důležitý je testovací:slight_smile:
9. črc 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barakara moooc gratulujuuuuuuuuuuuuuu to je super tak at to je vše v pořádku dáálll
taky máš Fraxiparin?? J8 to dělám stejně no , když to bolí tak přepíchnout:slight_smile:)) večer Fraxiparin a ráno do zadku Agolutin už se mě ptala sestřička, jeslti nechci utrouš místo toho jeslti nejsem jak řešeto.....ale já ne ještě to vydržím dokud to půjde!!
9. črc 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@barakara tak to také velká gratulace...:slight_smile: ještě,že tu Barču tady máme :D - bychom nic nevěděly...:D
@hhani děkuji :slight_smile: neboj, prskám tady každý den jako blázen....:slight_smile:
@orin77 děkuji, ale jsme trošku opožděný,tak snad to doženeme....i když malé dětátko by nemuselo být špatný rodit...:D :D
@brsh to mas pravdu :grinning: :grinning: :grinning: to nas ceka cely leto :grinning: no ja taky usinam! Jenze v praci!
@akdar5 tak super me od vcera totiz boli hlava taky :frowning2: myslela sem ze paralen se muze..gratuluju! O kolik jste mensi? My o 3 dny.
@barakara samy skvely zpravy..moc gratuluji :slight_smile: ..mame tady nadhernou tehu - vlnu..se nedivim,ze ti Bara vycinila takovy zpravy s ty se ani nepodelis :slight_smile:
9. črc 2013 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@akdar5 jak jako pomalejší??? Vy si to užíváte hlavně!!!!!!!! jasný to chápu to máš za chvilku
9. črc 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 když jsem mu to řikala,že mě bolí třeba tři dny,tak mi navrhl jestli nechce na nějaký vyšetření....tak uvidím ,jak to bude dál...:slight_smile: mě řekl,že ne .ale v lékárně mi zase řikala,že jo....tak nevím....ale každopádně koukala na ten acylpyrin a tam je to napsaný,že na začátku těhotenství se může brát, jen né ve velkém množství....no, my jsme asi o týden .. a čím to může být? něco,co nemůžu ovlivnit? asi trošku debilní otázka... :unamused:
9. črc 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Moooc dekuju, koukala jsem, ze Tobe uz muzu taky potichoucku gratulovat! :dizzy_face: To je uzasna zprava, ze se Vam po tak dlouhe dobe zadarilo. My jsme teda taky drzaci, ale tak dlouho ne :wink: :slight_smile:
Ja mam Fragmin. A to budes pichat oboje i pri tehu? Jo aha uz to ctu Agolutin mas misto Utrose, takze asi jo.
No presne taky si vzdycky rikam, ze nejsem padavka, ze to musim vydrzet pro dobro rodiny :slight_smile:

@akdar5 Dekuji! Ja Tobe gratuluji k prukazce! :dizzy_face:
Ty jsi mela taky OHSS ze jo? Muzu se zeptat, jestli si mela tak desne nafoukly bricho nebo jeste mas? Ja vecer uz skoro nemuzu dejchat.... :slight_smile:
9. črc 2013 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@orin77 odepisovala.jsem ti ohledne Slovinska, ale pripletla jsem.do.nicku nulu, tako.zkus najit zpetne :wink:
@barakara - no to bychom ti neodpustily jako spolubojovnici :grinning:
@akdar5 - Radu, parada! Ja mam.jeste tri dlouhy tydny. To neutika...
@janice-opice - ted picham pet dni 0,2. Predtim jsem tech 60 mela 0,4
9. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@barakara jojo, měla a břicho jsem měla teda dost nafouklý.....ale už je to v pořádku, dle mě to bylo tím,že jsem měla problémy dojít si na velkou....
9. črc 2013 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak je jasný,že screening by měl všechno více upřesnit, ale když jdu na kontrolu,tak mi pokaždý doktor řekne,že jsem zase pomalejši . předtím to bylo skoro o týden a teď k tomu přibyli další dva dny . tak nevím,jestli je to zase tak špatný, nebo je to normální...
9. črc 2013 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh to asi víme všichni,jaké je to dlouhé čekání... :unamused: já jdu teď taky až za 3 týdny...
9. črc 2013 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh no mě tvrdili, že 0,2 už se nevyrábí v lékárně
9. črc 2013 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@akdar5 ja mam hroznou prodlevu, prtz je muj gyn ve Statech. Takze mam sedm.nedel, tj skoro neunosny :grinning:
@janice-opice - ale prd :wink: mam jich ve skince 45 do dalsi kontroly. Delaj
9. črc 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh tak to věřím, to musí být teda šílený....ale určitě je vše v pořádku :wink:
9. črc 2013 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh tak ten v lékarné byl asi nějakej carda retarda!!!! Holky teda já mám dneska jobovky zprávy!!! a pak se nemá člověk nervovat sakra!!!! Hele tvému gynekologovi se chystám zavolat jako, že bych tam k němu tedy šla až mě z Cube budou chtít předat a zbavit se mě:slight_smile:))
9. črc 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh Děkuji za informace našla jsem to. Bezvadný tip, sdělím doma manželovi :slight_smile:
9. črc 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@akdar5 A to oni poznají, podle velikosti?
9. črc 2013 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice juuuu ja bych letěla hned!!!!! :grinning:
9. črc 2013 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek no to já taky, ale radši fakt ne, páč to bych si to pak mohla vyčítat tak radši budu přizdis...č a zůstanu v ČR:slight_smile:
9. črc 2013 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
My jezdíme na hory, kdysi jsem lezla a ted par let prohanim snowboard....uz roky jezdíme sem: www.jeseniky-losiny.cz je tam nádherně....
9. črc 2013 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no to.volej, Jani. At Tw objednaji. Bude tam.mit hrozne.nastipano. Je mesic pryc... Mne je dneska hrozne. Vedro a nasrana a dotoho.mam strasny krece v konecniku. Jdu se trosku projit s Leftym a pak.zalehnu k.Everwoodu :slight_smile: a na injekce se zeptej dr ne blbecka z.lekarny...maji.je.jen v lekarnach u.nemocnic :frowning2:
9. črc 2013 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh a kdy tě předali v CAR ke gynekologovi tvému? já abych věděla na kdy se mám objednat...23. jdu na UTZ
9. črc 2013 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh no tohle byla právě lékárna u Vojenský nemocnice, protože tam jsem taky jedině sehnala ten agolutin...
Koukej si lehnout at se ti uleví!!!!! hele a na které číslo se dovolám??? zkusila jsem zatím tři a dvě byla nedostupná:DDD na které voláš ty?jkujuuu
9. črc 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja byla v Cari jen na krvi a pak hned gyn. Kvuli povodnim jsem se do caru nedostala :wink: klidne zavolej a objrdnej se na ten 6, 7 tt :wink:
9. črc 2013 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek