IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

ratatooy
11. črc 2013

@janice_opice no tak to asi fakt ne,ikdyž mi jednou dr tvrdil že jo😀

janice_opice
11. črc 2013

@ratatooy dr jo?a vysvetlil ti kudy by se dostala spermie k vajicku ?:D

brsh
11. črc 2013

@janice-opice - Jani, taky.muzete vyhrat nebo podedit po teticce z Ameriky. Nikdy.nevis 😉 moc Ti preju, aby takova nejaka pecka prisla 😉
@jaka17 - uzij si krasne dovcu, koco! A pak pekne v plny zbroji do boje pro nanuka 😉
@barakara - Baru, ja trpim jak.pes. Sedm nedel.mezi utz me snad zabije. Ale uz se to blizi. Vydrz, mimous vsechno.cejti 😉 srdicko je a tak to bude i dal 😉
@petulak198 - drzim palecky, at lazne klapnou!
@go - mrzi me, ze te intuice nezklamala ☹ ale po dovoleny budu.moc drzet palce, aby to.klaplo!

pavlina1976
11. črc 2013

ty jo mě tak bolí hlava 😒 , už od včera budu se snažit to vydržet.....mívám to před ms, a dala se do mě taková zima, tak jsem zvědavá na ten pondělní test

pavlina1976
11. črc 2013

@brsh ahoj to věřím, že je to dlouhý 😒 , nekonečný viď? Ale neboj je to určitě úplně v pořádku 😉 . Už máš to nejhorší za sebou 😉

martas14
11. črc 2013

@pavlina1976 ahoj Pavli, jak se máme? Odpočíváš a relaxuješ!!! žádné myšlenky o tom, že něco necítíš, víš jak jsme to říkali o těch příznacích vespolek ...cítit i necítit je dobré znamení, dokud krev neřekne jinak.....musíme věřit, je potřeba aby to s @pidiskem někdo pěkně táhl za jeden provaz, musíš hold myslet na ostatní holky, které nutně potřebují v záři plivat těhu bacily a co teprve já v lednu, to už jich doufám, budeš mít pořádnou bednu 😀 😉

martas14
11. črc 2013

@jaka17 holka, tak ty si jedeš z chatičky přímo k moříčku, tak toto je značka ideál, tak nějak si představuji ideální prázdniny 😀 po takové pecce to navíc v srpnu zakončíš úspěšných KETem a až příjde pošmourný podzim, tak budeš mít sakra z čeho čerpat 😉 Tak hlavně opatrně, pořádně se mazat...............ano myslím tím z venku 😀 😀 slunko je sviňa....běhat po pláži taky opatrně, víš že písek je svině, hlavně ten co zůstává mezi půlkama pod plavkama 😀 😀 Prostě si to moc užij, taky potřebuješ vymýt mozek od smutku....a v srpnu půjdem znovu do zbraně...

jaka17
11. črc 2013

@pavlina1976 ahoj, no už se pomalu loučím, nevím, jestli si nebudu kvůli vám holky jedny muset zařídit roaming do ciziny, jsem napjatá na ty tvoje //...no a kdyby zcela náhodou chtělo miminko až na podzim, připojíš se k nám...

brsh
11. črc 2013

@pavlina1976 ahoj Pavli, hele, takhle neuvazuj. Protoze cokoliv se ti deje, muze byt tehu priznak 🙂 ja mela zvysenou teplotu, bolelo.me bricho. Ctyri dny po ETu mi.nebylo najednou nic 😉 takze klid a nohy v teple. Ta hlava je horsi, taky.me bolela palice min tyden....vydrz a davej si obklady. No ja to mam.dlouhy jak.blazen, bojim se samozrejme a kdyby se neco delo, tak.to.nepoznam. Ale doufam, ze je vse ok...

jaka17
11. črc 2013

@brsh no budu se snažit udělat tomu embryjátku co nejlepší postýlku, aby se mu ode mě nechtělo. No a vy břichatý těhule nás budete koučovat...neboj, za chvíli budete mít video, jak se tam bojovník mele...
@martas14 díky, taky si v mezích možností užívej s malým raubířem a trénuj palce na srpen... 😀 😀 doufám, že všechny svině budou na mne krátký 😀 😀 no a mazání nepodcenuju, děvčico, ..ty taky neeeee tedy do ledna

martas14
11. črc 2013

@go holka tak ani tady se zázrak nekonal 😒 ......toto je fakt pešek, takové super baby se tu sešly, velké bojovnice a jen ten výsledek se né a né dostavit, jak by jsme si zasloužily....
Ale ty jsi holka šikovná jak tu čtu, tak do toho půjdeš praštit znovu, dokud z nich to mimčo nedostaneš a máš recht takové letní miminko z příštího pokusu bude prostě dokonalé 😉 vydovolenkovaná jsi dobře, teď ještě vyhodíš kotky v nebíčku, no to by bylo aby to nebylo!!

pavlina1976
11. črc 2013

@martas14 jj, děkuji Martinko 😉 , vím vím jak je to s těma příznakama, ale víš jak.......už ta nervóza na mě taky leze 🙂 , to víš, že se k pidiskovi ráda přidám 😀 , věř, že se budu snažit co mi síly budou stačit 😉 !!!! v po Vám to dám hned vědět 😉 . A co ty? žádná dovča? Nebo si ten tvůj tu dovču nějak zařídil?

pavlina1976
11. črc 2013

@brsh děkuju, je to fajn, když se tady takhle povzbudíme viď 😉 . A ty se neboj! Je to určitě OK, máš to nejhorší za sebou fakt a nám se to zdá dlouhý, protože jsme úplně vynervovaný, ale při normálním těhotenství si tě zvou snad jednou za dva měsíce a možná ani to ne 😉

janice_opice
11. črc 2013

Holky davam si na vase zdravi!!!Na miminka pro vsechny tady!!!@pavlina1976 pavli prijdu se sem v pondeli kouknout na ty tvoje // uz po nich mam abstak tak to sem holky koukejte sazet,treba me to jeste navnadi aspon na tu minimalku 😀 😎 😉

martas14
11. črc 2013

@janice_opice ahoj Jani, mě to pořád ještě nedochází asi ani tobě viď 😔 ......je opravdu peklo najít dvě a přijít o ně, než je nenajít vůbec 🙄 proč se toto vůbec musí dít takovým super lidem, to mi hlava nebere.....tak ráda bych tě nějak potěšila, ale teď asi nemám ty správné prostředky, kterými bych to mohla zvládnout ☹ no musíme za tím hledat nějaké pozitiva, třeba že si časem uděláš výlet na moravu 😉 zatím si nechutně vychutnej Krétu, píj zásadně jen ze sklenic co mají deštníčky, od Kubíka se nech celá zahrabat do písku, aby se prohřály všechny kůstky v těle a od manžela se nech natírat pěkně krémem, aby se tělo rozmazlilo po takovém zápřahu co mělo....je brzo mluvit co dál, i když já o tebe nemám strach, že ještě nějaké dál bude 😉 , i když to teď ještě nevidíš, ono vždycky nějak bylo a nějak bude......není všem dnům konec, chápu že tělo vyčerpané, kredit taky, ale třeba takový leden ten by ti vyloženě slušel a jeden přívěšek máš skoro jistý jestli (teda ještě můj necouvne 😝 )
Mám tě ráda, děkuji za srdíčko, budu si ho od tebe hřát, protože v lednu bude velká zima, bude se hodit 😉

go
11. črc 2013

@janice_opice jani , jak ti je? Vratila jsem se az ted , tak docitam. Zkus minimalku, ta vyjde okolo 30t.

pavlina1976
11. črc 2013

dobrou holky 😉 , jsem úplně hotová 😔

janice_opice
11. črc 2013

@martas14 holka nic tak krasnyho ze srdce co by vystihovalo to co presne citim a myslim mi dlouho nikdo nenapsal.🙂 skoda,ze nejsi bliz a toho tvyho nanucka uz zasobuju pozitivni energii ted,aby mel do foroty silu a maminka o nem vedela jak v brisku tak tady na tom svete!!!holka ja to beru tak,ze lepsi ze to prislo ted a ne za par tydnu I kdyz po takovy dobe I to byl zazrak ze jsem aspon chvili byla tehu 🙂.budu si te hlidat a jak tu neuvidim //tak taky dostanes na prdel!!! 😉 😀

martas14
11. črc 2013

@pavlina1976 to je správná kocouřice, jen tak dál 😉 a v pondělí // budou za odměnu, protože už jsou tu opravdu potřeba
u nás je to zatím ve hvězdách, ještě svitla jedna možnost v půli srpna na týden dovolené, ale to uvidíme jen podle toho jestli už můj nebudou mít sezónu, jinak by jsme se sbalili a valili na chvíli k moři do Itošky smočit nohu 😅 ......zatím aspoň trochu výletujeme s mojím, dnes jsme byli v Trutnově a na zpáteční cestě to vzali přes vysočinu, je tam krásně ......teď jak tu byly pařáky, tak jsem hodila malou spinkat a užívala si čtyři hodinky stavu jako za svobodna, vypleštěná na slunku u bazénku, takže mě to ubralo mého depre stavu a přidalo spálenej zadek 😀 😀

janice_opice
11. črc 2013

@pavlina1976 jdi spinkat a opatruj se!moc na tebe myslim!

go
11. črc 2013

@pavlina1976 dekuji za povzbuzeni 🙂 Ja do toho pujdu hned dalsi menzes , max. hned tu jeste dalsi. Budu mit opet minimalku a tu mohu hned za mesic 🙂

go
11. črc 2013

@pavlina1976 moc ti budu drzet palce , pesti a myslet na tebe v pondeli 🙂

janice_opice
11. črc 2013

@go jsem tak nejak smirena uz jsem zvykla I kdyz ted je to tezsi.sedim s muzem na pivku.zitra vytahnu motorku.23. Jdu na konzultaci tak taky uvidim co mi reknou.🙂co ty zlato?

go
11. črc 2013

@brsh moc dekuji a uzivej si pohodove tehulovani 😉 Hlavne at vse je jak ma byt a opravdu si uzivas krasne obdobi, drzim pesti 🙂

janice_opice
11. črc 2013

@brsh kdyby ses pristi tyden nudila tak se stavim o vikendu na limcu

go
11. črc 2013

@martas14 jeee, diky, presne tak, to by bylo , ale na nas taky nedoslo 🙂 Navzajem si budeme zmoulat pesti a dame to jedna za druhou 😉

martas14
11. črc 2013

@janice_opice podívej já být teď blíž, tak už sedíme někde spolu nacucané jak houby a právě bych ti smolila omluvenku na ráno do práce, takže takto máš aspoň jistotu, že tě zítra nebude bolet hlava z kocoviny 😝 jinak se ráda přidám do řady za papagáje a rybičky, protože to by znamenalo, že mi dojedeš dát na zadek osobně 😀 😀
máš pravdu, vždycky je lepší vědět na čem člověk je dřív než později, to už pak musí být úplně infarktové stavy...a možná to bylo právě proto, abys viděla, že to prostě jde, že teď se nacvičilo to kolem a příště už se dotáhne i to velké finále....to víš od Kubíka je to už chvilku z ruky, takže to tělo si to musí zrekapitulovat jak na to 😉 však uvidíš zlato, ještě je na všechno čas, ono se to potřebuje naležet.........(já teda např. ležením, řeším většinu věcí 😀 😀 ) tak dobrou

go
11. črc 2013

@janice_opice presne tak , vycistit si hlavu na motorce, super. Ja motorky bojim, ale zrovna vcera me pomohlo cistit hlavu v aute s otevrenou striskou(alespon)🙂. Jeste, ze mame tak uzasne muziky, co nas podpori 🙂 . Uzij vecer 🙂

go
11. črc 2013

loucim se, vsem krasne sny 🙂

martas14
11. črc 2013

@go jak říkáš všechny se k těm kočárkům dotlačíme navzájem, jen kdyby ta cesta šla nějak zkrátit viď 😀 no závidím že na to můžeš hupsnout už další kolo....já musím čekat až do ledna, protože můj musí při mé stimulce podstoupit operaci, aby z něj vyždímali spermoše, takže na to je potřeba klidovější období u něj v práci 😖 no sama nevím, jak tak dlouho dokážu čekat, ale doufám, že mi to pěkně zkrátíte zprávami o // 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru