IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
13. črc 2013

@pavlina1976 jéé to mě mrzí ☹
@janice_opice náplastí není nikdy dost 😀

pidisek
13. črc 2013

@pavlina1976 ty jsi cislo, na cigarety zapomen a porad věř!!!!!!!!!!!!

janice_opice
13. črc 2013

@pavlina1976 pavlinko tak to jeste vydrz!!!!! Treba zitra vykoukne🙂a o mori ti budu vypravet ja!!!!!jak pises duchove jsou nevyzpytatelni a ocividne u tebe zijou v krvi a ne v moci 🙂)))myslim na tebe.

janice_opice
13. črc 2013

@martas14 no vidid jak ja uz jsem uplne blba 😀 to je jasny ze my jedeme na cerstvost a kvalitu.manza je statecnej a zvladne to a to bude spermijek na rozdavani.!!!!

brsh
13. črc 2013

@pavlina1976 - jsem.rada, ze to.beres takhle. Kor, kdyz se u Tebe moc hcg v.moci neprojevuje. Je cas, ale taky.se.mohly ukazat, abys mela.driv.klid 😉 jinak.ja.kourila do.7tt. Kazdej dr ti rekne, ze ne lepsi si zaplalit, nez se nervovat. Takze neboj, Adele.sefakt nic nestane 😀

coralin
13. črc 2013

@pavlina1976 proč ty se takhle zbytečně stresuješ... udělat si test starým testem, to je teda nápad!!!! zkus novej a buď v klidu🙂 alespoň trošku🙂 a bude to hned lepší🙂

coralin
13. črc 2013

@janice_opice Jani pozor, ten Gonal dlouho nevydrží, říkali v caru, že snad měsíc a pak se musí vyhodit...

janice_opice
13. črc 2013

@ coralin to jooo ale nacatej 28 dni v lednici a pak hura do kose.🙂

pavlina1976
13. črc 2013

@janice_opice,@brsh,@coralin, to jsi mě brsch potěšila, taky si občas dám a přesně jsem říkala, že jestli se to potvrdí, tak taky přestanu to je jasný, při Pavlínce jsem taky nekouřila 😉 coralin, myslíš, že to fakt může být prošlým testem? Vždyť tomu se nemůže nic stát, když je zabalenej a v normální teplotě ne 🙂 , ale otestuju ještě v pondělí tím novým mama testem. Do pondělí si nechám ještě trochu naděje, že to dnes bylo brzo a třeba se bude v po konat překvapení s // a když ne, tak to tady všichni známe....Jste zlatíčka holky 😀

brsh
13. črc 2013

@janice_opice vidis, to je fakt, ze ten muj otevrenej, je zbytek 300. Tak ten vyhodim a schovam tu 450 origos zabalenou 😉
@pavlina1976 - to vis, ze jo. Vydrz, Pavli - v pondeli to bude na jednicku 😉

janice_opice
13. črc 2013

Holky ja uz bych tak rada dostala mrchu takhle dlouho to nemit se mi v zivote nestalo ani pri zadnym z predchozich nepivedenych ivf.jsem natekla jak dyne.

coralin
13. črc 2013

@pavlina1976 jasně, že jo a naděje umírá poslední🙂 hlavně se nestresuj, to mimoušům moc nepřidá. Otestuj novým testem, hezky v pohodičce. Když jsem testovala já, tak jsem doma taky našla jeden strarej, ale on byl porušenej a odlepoval se... naštěstí jsem pak měla ještě jeden, protože jsme to vzdali hned na začátku a s mužem jsme si řekli, že do toho s tím starým ani nepůjdeme.

coralin
13. črc 2013

@janice_opice Neboj Jani, ona přijde.....

coralin
13. črc 2013

Jinak musím říct, že postupně vysazuju metypred a cítím se mnohem líp. V pondělí si jdu pro žádanku na imuno a rovnou si nechám vzít krev, jen se bojím, že když ho vysadím, tak to bude za měsíc v háji a jestli se rozhodneme ještě tenhle rok pro minimálku, tak nastane ten kolotoč se snižováním NK buněk znova.....:( chjo

pidisek
13. črc 2013

@pavlina1976 nemůžeš me v tom nechat....holky to je teda fakt, ze nejdriv se bojovně aby byly // a ja zeď se zase bojím aby byly // i v úterý u dr......ale vydržím všechno!!!!!!!! Cokoli!!!!!!!!

lucavka
13. črc 2013

@coralin - sem na to zvědavá. Jinak dneska sem zase trošinku nahnědle špinila, což nejspíš značí zase tu tekutinu nebo ten hlen nebo co je to 😒 . Chjo... Na dovolenou se nechystáme. Nemáme penízky a já jsem zůstala a ještě zůstanu na neschopence, takže mám vycházky. To je taky pěknej opruz... Ale z práce mě vyhodili, tak jestli máme mít nějaký korunky musím zůstat marodit... Být těhule tak by to bylo veselejší...

lucavka
13. črc 2013

@janice_opice tak přeju ať mrcha brzy dorazí. No já na ní taky tentokrát čekala šíleně dlouho. Přitom normálně jí mám čtvrtý den po vysazení a po biochemickým těhu dokonce druhý den. Teď sem na ní čekala osm dní a taky sem toho měla dost...

martas14
13. črc 2013

@pavlina1976 toto je teda zbytečná nepříjemnost 😝 jsou to pěkné mršky, že se dneska hrály na schovku, ale v pondělí už ty darebnice darebné // vylezou a basta 😉 jedno cígo na kliďáka určitě neuškodilo zlato, ještě budeme věřit do pondělka stejně už mám palce umačkané, tak další dva dny mě už nemůžou ohrozit 😀

cudkamicudka
13. črc 2013

Ahoj holky je normální že mi je špatně od žaludku už druhý den.? Jsem 11 den po ket

martas14
13. črc 2013

@janice_opice ale prd blbá, jen těch informací je tu strašný hafol 😉 to neva, já nemít notes, kterému říkám mozek, tak ani nevím kdy mám narozeniny, natož že mám jít např. k zubaři 😀 😀 jasný jedeme na čerství a nabušený embroušky, jen to ještě musíme nějak sdělit jim, aby to pořádně pochopili, že se mají přicucnout k mamči a kukat na místě 😅

martas14
13. črc 2013

@cudkamicudka určitě jo, když jsi po KET, tak určitě máš estrofem né? Mě teda po něm taky bylo tak nějak šoufl, některý den i na zvracení a to jsem ho lepila jen v těch náplastech a ze začátku mi přišlo, že nedělá nic a je to jen takové slabé 😀

cudkamicudka
13. črc 2013

@martas14 nn já mám utrogestan. Ale Skoušela jsem test ve čtvrtek. Sice odpoledne ale byl negativní. :'( :'( :'(

martas14
13. črc 2013

@cudkamicudka a zavádíš? někdy je hodně šoufl po utroši, když se polyká...nebo to hold holka bude embroušek, jen se ještě nevybarvil na testíků 😉 v ten čtvrtek jsi byla kolikátý den?

cudkamicudka
13. črc 2013

No právě že už 9 den dneska je to 11. Den zítra jsem chtěla udělat test , ale jsme na návštěvě takže jediné až v pondělí ráno. Je mi to blbé ho dělat tady. No jinak nepolykam zavádím bylo mi to doporučené. Když jsem ho měla poprvé spí inseminaci tak kreyzela ho polykala a nic mi nebylo. Ale na volnosti je ještě brzy si myslím ne ? Ale nevím jsem strašné nafoukla jak kdybych byla v 6 měsíci. Je mi špatně od žaludku a 9 den tak to mě šíleně bolelo břicho začínají mě i bolet prsa ale na testů nic :'( jsem fakt už zoufalá. A manžel mi nadává že e to semznou nedá vydržet jakéá 😝 mmám nálady . Tak já nevím.

pavlina1976
13. črc 2013

@martas14 Ahoj Martinko, no to víš, že jsem na to koukala a nic nevykoukala 😉 , jj ještě vydrž prosím do pondělka ju 😀 , snad se umoudří......

pavlina1976
13. črc 2013

@pidisek To víš, že je tam budeš mít 😉 , jsem ti psala, že budeš mít hcg vysoký, že z toho budeš mít závrať, já doufám, že v po se ty // ukážou 😉

pavlina1976
13. črc 2013

@cudkamicudka Ahoj, mě se taky včera večer obracel žaludek před spaním 😉 , ale test mám negativní, tak ještě zkusím v po to bude 13 den....Tak asi to taky můžou dělat ty léky 😉

pavlina1976
13. črc 2013

@janice_opice Ahoj Janinko, to je fakt děsný co? Člověk je jak žok viď? Tak snad to už brzo dostaneš 😉 !

pidisek
13. črc 2013

@pavlina1976 musí a tu nejsem tak sama .....trochu bojím ale snad bude vse ok...

martas14
13. črc 2013

@pavlina1976 musí prcek dostat rozum.... já mu věřím, že je tam moooc schovaný a jen dělá drahoty 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru