IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
allmeyo
14. črc 2013
Ahoj holky mám na vás dotaz ...jestli-že je někdo těhotný v začátcích má normálně MS takže to že je těhotný neví a začne brát antikoncepci co se pak jako může stát. ? Dnes se mě na to ptal přítel a já sem mu na to fakt neuměla odpovědět,protože nemám s antikoncepcí vůbec žádný zkušenosti. ]-(
brsh
14. črc 2013
@cudkamicudka gratuluju a jen tak dal 😉 ja v CARu jako tehotna vubec nebyla. Jen na krvi a pak gyn. Urcite ti nikdo hlavu neutrhne!
@pavlina1976 - tak zitra, at uz se ukazou 😉 drzim palce! Ja mela dokonce ctyrbunku 😃 je to.moje hrdinka/muj hrdina
brsh
14. črc 2013
@allmeyo ahoj, ja myslim, ze to min poskodi plod, prip vyvola potrat.... Proto by mela byt jistota, ze neni zena tehotna, pokud chce zacit antikoncepci brat.
allmeyo
14. črc 2013
@brsh děkuji za odpověď 😉
coralin
14. črc 2013
@lucavka o tom mi vyprávěj, taky jsem si to malovala, protože mi skončila smlouva a došlo k nějakým změnám organizačním, v práci, takže jsem byla ráda, že mám PN ..všichni mi vyšli vstříc a udržela jsem se na ní 6 měsíců a myslela jsem si jak mi to vyjde a přejdu rovnou na riziko, celou dobu jsem dodržovala vycházky, tedy až na některý dny...no a teď mi to skončí. Taky nevím jestli někam pojedeme na dovču. S Duffy bych byla ráda, i na chatě, ale pořád je to tam po povodni divný.. i když louka a les naproti nám jsou v pohodě.. u nás to ještě nějak není ono a příroda se vzpamatovává pořád po povodni. Na výlet je to fajn, na práci.. pomoct, ale třeba na týden si to nějak nedovedu představit. Příští týden jdu na kontrolu a zítra na kontrolu imunologie, tak jsem taky zvědavá co mi řeknou a jaký jsou hodnoty... ale teď hned do minimálky jít nechci, potřebuju si odpočinout od těch léků. S tím špiněním je to blbý a nedá se s tím něco víc udělat????
brsh
14. črc 2013
@coralin drzim zitra palce, Kaci! V ut vecer jedu na den do Phy; tak pisnu 😉
coralin
14. črc 2013
@brsh dík Báří, tak se těším..🙂
uvidíme.. jsem zvědavá jak budou vysoký, ale bojím se, že třeba za měsíc to bude všechno v háji, když už vysazuju metypred, ale je mi líp, i když večery jsou ještě .......
coralin
14. črc 2013
@janice_opice Ahoj Jani, taky jsem už s hubnutím začala a postupně vysazuju léky, trochu mi splasknul obličej, za co jsem sice ráda, ale za to miminko bych byla raději i když bych byla jako vorvaň..🙂já ti psala, že dorazí a vidíš, dočkala jsi se🙂
lucavka
14. črc 2013
@coralin no doktor mi k tomu zatím víc neřek. Jednou to odsál, teď zkusíme snížit léky a v nejhorším zkusí dalši hysteroskopii a pořádně to prozknoumat...
brsh
15. črc 2013
@coralin ja vim, je to hruza 😞 ale vydrz. Porad verim, ze je na konci tyhle strasny jizdy mimino. Ted splasknes, zmizi ten skvost na krku a hned, jak imuno dovoli, budes zase trosku puclik, ale se zdarnym koncem 😉 Lefty me na chate nenecha spat, kazdy rano vstavam mezi 6,30 - 7,00, ze chce pustit aspon na terasu. Hajzlik 😉 tak jdu vencit.
janice_opice
15. črc 2013
@brsh tak nakonec na akci FOE jedeme🙂
janice_opice
15. črc 2013
@coralin no já začínám dneska, včera jsem si dala ještě véču na zahrádce- iscve rybičku,lae zalila jsem ji pivem a dneska začínám!!!!!🙂)))) Holka snad budeš brzo už konečně těhotnět- ale co víš, třea vysadíš prásky, dostaneš se do pohody a přijde to at samo anebo s pomocí lékařů🙂
janice_opice
15. črc 2013
@lenkafel no jako radost z ní nemám to zase ne,ale doufám, že to bude aspon za mnou...strašně jsem se upnula na tu dovču a už bych tam nejradši byla....chybí mi tu syn tentokrát víc než obvykle...strašně mě mrzí, že bude zklamanej, že mu nepřibude sourozenec😞(
brsh
15. črc 2013
@janice_opice - Jani, ja mam byt ve Frydlantu v ty dobe. Ale kdyz mi bude dobre, tak.mozna dorazim na vylet. Budou tam.vsechny holky kempovat s detma v karavanech 😉 btw: tohle je muz moji sestrenice 😃
pavlina1976
15. črc 2013
Ahoj Děvčata, tak zázrak se nekoná ani u mě 😞 , v noci jsem to dostala....Přesně na termín. Musíme si nechat před tím posledním pokusem udělat genetiku, protože to bylo jako přes kopírák jako poprvé....Určitě se mimi chytlo cítila jsem to a stejný příznaky jako poprvé, ale 8 den jako když utne, přestaly mě bolet prsa atd. Tak jsem to měla i před těma dvěma lety, kdy se to v 8 týdnu přestalo vyvíjet, tak teď to samé. Je to na prd no, ale jsem ráda, že to skončilo hned bez těch //, než jako poprvé, to jsem to měla vlastně jako Jaka17 😞 . To byla fakt hrůza!
Všem těhulkám přeju aby bylo vše OK 😉 a my ostatní se tu potkáme na podzim 😉 . Budu sem občas chodit, sledovat co je nového 😉 . Písnu jak jsme dopadli s genetikou a kdy jdem do toho posledního pokusu 🙂
janice_opice
15. črc 2013
@brsh já vim, že tam někoho máš,ale myslíš jako přímo toho na té fotce? Já znala právě prezidenta FOE, ale už tam není😞 má dost smutnej osud respektive mu nějakej úchyl zabil jeho bývalou ženu a on zůstal s malou holčičkou sám a ted má koisek od neratovic tuším někde u trati směrem z Líbeznic do Nerataovic takový malý vetešnictví a opravuje tam motorky🙂
lenkafel
15. črc 2013
@janice_opice já vim, že bys raději,aby nedorazila, ale myslela jsem to tak, že tím že dorazila, tak je to jakoby za tebou......jojo a to máš velkýho kluka, kterýmu to tak nějak vysvětlíš.....mýmu Kubovi bude v září 5let a špatně se mu to vysvětluje....ale dovolenou chápu, tam se odreaguješ
cudkamicudka
15. črc 2013
@brsh no mě dr řekla že mi udělají test z krve pak ultrazvuk aby kontrolovala dr. jestli je vše v pořádku a pak půjdu ke své dr. Tak nevím a jak dlouho jste čekali na výsledky z krve v car ? Jinak jsem koukala do papíru a tam mám že po 14 dnech se dostavit na krev a když je pozitivní tak od krve 3 týdny počkat a pak se teprve objednat na ultrazvuku. Jj to máte vy mě to přijde že to je za dlouho.! 😞 to bude strašné čekat
jaka17
15. črc 2013
dobre ranko z Italie, musela jsem se na vas kouknout, tak jsem si zaplatila internet v recepci .Moooc vsechny zdravim a gratuluju novym tehu...
ostatni holky hezke pozdravy a tesim se zas z prahy.
@pavlina1976 skoda, bylo to tak nadejne, tak na podzim uz to dame...myslim na tebe...posilam slunickovou energii.. :-N :-N
janice_opice
15. črc 2013
@pavlina1976 pavlíííííí to je mi lítooo😞(((( ani nevíš jak.....tak koukám, že jsme na tom stejně, mně taky dorazila mrcha včera večer........Já zase ted půjdu na imuno a uvidíme, pokud to vyjde tak ti slibuju, že tě na podzim aspon podpořím tou minimálkou slibujuuuu juu?? tak se Pavlí drž holčičko!!!
pavlina1976
15. črc 2013
@janice_opice @jaka17 děkuju holky moc, je to prostě tak, že tady jak víme co to obnáší, tak se umíme podpořit nejvíc 🙂 . Jaka pořádně si užij sluníčko, úplně cítím tu sluníčkovou energii 😃
Janinko jj je to život no, ale tak se mi líbíš 😉 , moc ti přeju aby ti imuno vyšlo úplně IA a na podzim se budeme zase podporovat a pojedem v tom všechny a všechny taky najdeme ty // ať sminimálkou nebo s IVF 😉 . Jsem moc ráda, že to ještě zkusíte! A co myslíš s tou genetikou? Asi je to dobrý nápad viď?
janice_opice
15. črc 2013
@pavlina1976 hele já být tebou tak si udělám veškerá vyšetření než se vrhneš dál ---my máme genetiku dobrou a ted mi na jednom foru primář jednoho CAR doporučoval PGD nebo jak se to jmenuje......ale to stojí 40.000,- a na to fakt nemáme to už by nás to IVF vyšlo na 120.000,- jedno a to teda nemáme.... Spíš si myslim, že to bude fakt těma hnusnejma bunkama, který vražděj miminka, který se mit am chtěj uhnízdit..no proberu to s doktorkou..
Jinak založím asi nové téma IVF v září-listopad, co ty na to?
janice_opice
15. črc 2013
@lenkafel já to vím jaký to je- Kubovi to vysvětluju už od jeho 2 let,že to prostě nejde😞(( jednou dokonce ve školce všude rozhlásil jak jsem těhotná a že bude mít bratříčka nebo sestřičku no........takže ted to sice líp chápe,ale když on je hodně citlivej..
pidisek
15. črc 2013
@pavlina1976 ahoj zlato.... Mrzi me to ... Achjo... Ale určitě to vyjde věřím tomu.... Ja budu mít jistotu az zítra tak nechci zatím nijak skákat...

@janice_opice
@pavlina1976
Jinak imuno bych udělala v každém případe doktor Madár v Podolí je i uzasnej psycholog úplne te nabije..neuvěřitelně... Ja to mám za sebou tak se kdyžtak holcicky ptejte na cokoli...a na sliznici mi pomohlo i jist chilli v kapslich a kouzelný je caj na otěhotnění Báby Radnické - ale musí to byt fakt originál....!!!!!
petulak1988
15. črc 2013
@pavlina1976 holka moje to me mrzi..moc jsem u tebe tomu verila 😞 tak zacneme spolecne vsechny na podzim a to uz musi vyjit.. ja jdu zitra na imunologii a ve ctvrtek mame oba odbery na genetiku....jeste musime vyplnit ty dotazniky...
janice_opice
15. črc 2013
Holky tak jsem založila nové téma IVF září - listopad (zatím,ale samozřejmě myslím na Martínku naší i s tou zimou a případně předělám...)
janice_opice
15. črc 2013
@pidisek já imuno právě mám, jen musím zase na nějaké kontrolní odběry...
pavlina1976
15. črc 2013
Děvčátka děkuju :-N , tak si necháme i imuno to taky určitě nemáme....Tak víš co to asi nikdo moc neřešil když jsem hned po prvním IVF otěhotněla.....Tak teď to všechno uděláme, než půjdeme na ten poslední pokus :-N . To je dobrej nápad, že jsi Janinko udělala nové téma, tak máme chodit už tam? Nebo jak to myslíš 😃 . Nakonec mě nahnali ještě na krev, tak teď jsem byla na krvi a už jen špiním, tak mě dr vzala na utz a říkala, že sliznici zatím mám pěknou, že odkrvácená není, takže uvidíme jestli se mi to rozjede a hlavně zítra z krve bude úplně jasno....To je fakt blázinec, tak mi zase daly trochu brouka do hlavy 😕
pavlina1976
15. črc 2013
@janice_opice Janinko a genetika a imuno je zadarmo? a co to obnáší?
janice_opice
15. črc 2013
@pavlina1976 jj myslim, že jo - už si to moc nepamatuju, je to strašně dávno co jsem dělala genetiku asi těch 12 let....🙂 manželovi jí dělali ted a to ti akorát odeberou krev , imuno tobě krev, manžovi spermouše a vyzpovídají vás