• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@hhani tak to buď ráda, za tak osvíceného gynekologa:wink:
16. kvě 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka jsem asi taky naivka, ale mám stejný názor jako vy.....a je pravda, že když jsem byla na prvním pokusu, tak to hned vyšlo a byla jsem těhotná...ale bohužel mi praskla děložní stěna a to byl pak masakr....ale pořád věřím, teď jsem týden po ketu a už se nemůžu dočkat, až si pak udělám test a doufám, že tam budou dvě čárky :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Tak to je mi moc líto, že sis musela prožít to, co sis zažila.... Ale uvidíš, teď to bude všechno v pohodě. To asi nebudou dvojčátka, když sis zažila to, co sis zažila, viď?
16. kvě 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Na každého z nás se to štěstí prostě MUSÍ usmát :wink:
16. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka no doktor mi povolil vložit jen jedno embryo, tak už je to rok zpět, co jsem přežila vlastní smrt a jen díky doktorům, tak doufám, že až si za 14 dní budu dělat test, tak to bude pozitivní a bude to jen dobrý.... :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak na ultrazvuku mi zjistili, že tekutina sice zmizela, ale bohužel i se sliznicí. Takže KET se odkládá. Příští čtvrtek se jdu ještě přesně domluvit. Nejspíš bych mohla jít hned s příštím cyklem takže za měsíc. Ale kvůli konci rodičáku a vyhazovu z práce se chci domluvit s gyndařkou a poprosit ji o neschopenku. Teoreticky bych v tu dobu až mi rodičák končí měla mít týden před Ketem takže by mi jí napsali i v caru, jenže to bych musela složitě cestovat pro lístky na peníze. Další menší zádrhel je, že zrovna v dobu se manžel nemůže opravdu nemůže uvolnit z práce. Myslíte že by vadilo kdybych se na Ketík dopravila sama autobusem? Nebo že bychom to mohli odložit až na červenec - ale potřebuju tu neschopenku :frowning2:. Musíme to nějak domyslet a zabojovat.
Jdu si vás dočíst :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka myslím, že bus není dobrý nápad už jen kvůli těm otřesům a tak, ale jestli nemáte jinou možnost, tak bych to raději asi odložila, ale zase chápu že jste natěšená asi jako každá z nás tady
16. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh už v sobotu...neni to nějak brzy?A jak jsi to jinak zvladla? :slight_smile:
16. kvě 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - to mi přijde taky divný, jak to počítá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi ví...mně počítají všichni 1 DC podle dne, kdy mám ms už od rána... budu Ti moc držet palce!
@hhani - pěkný a pohodový zavrtávání :slight_smile:

Jinak děkuju ostatním za podporu, už jsem si pořvala a zítra odpo uvidíme :wink:
16. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani řekli mi, že s tím jedním oocytem nemá smysl dělat PK, takže už v sobotu. No naděje umírá poslední, ale moc tomu nevěřím...Jinak to byla pohoda, mám za sebou velkou laparoskopickou operaci a hysterku, takže tohle bylo jak nic :slight_smile:
16. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Když je málo vajíček, tak ani PK nedělají a šoupnou je po 3 dnech přímo k majitelce, je tam o trochu větší šance, že se budou vyvíjet lépe než ve zkumavce :wink:
Však, víš co tu holky udělaly s jedním embryjkem parády, z některého jsou i dvojčátka, to já jich sice měla 15, ale nebylo to k ničemu. Stačí jedno dobré a je skoro vyhráno :wink:
16. kvě 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh na slzy dost času,teď musíš věřit i tomu jenomu bojvníčkovi, jinak to nemá cenu...
zrovna včera jsem tu či na emiminu někde narazila na holčinu, co měla při OPU 6 folíků a z toho bylo jen jedno vajíčko na oplodnění.no a je těhule,takže stačí i to jedno, pravé
16. kvě 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh děkuju moc :slight_smile:...jenže taky se z něj může vyklubat i pěkný silný bojovníček aby se všichni ještě nedivili :wink:...neházej flintu do žita,třeba to zrovna vyjde a jemu se nebude chtít jinam a pořádně se ti tam zavrtá a nepustí ....držim moc palce :slight_smile:
16. kvě 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahoj, já byla včera, tj. 15.5. tak to si budeme psát, co se děje.Byla jsem dnes nakoupit-autem, nic netahala, nechám to v autě na odnesení chlapům, jen pár drobností do lednice jsem vzala...

Nemám vůbec hlad, a pak najednou bych snědla vola...břicho mi trochu splasklo, ale až si vezmu Utrouš, asi se mi zas naduje...
Jak se daří tobě???Zdravím
16. kvě 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to jsi hodná, to jsi na tom dost podobně jako já, ale kleslo ti to víc. Já měla alfu 67,8 a kleslo mi to na 41,5 a říkala, že to je v normě, jen mi to trvalo krapet dýt. Tak to je dobrý vědět, že po těch imunoglobulínech to jde dolu takhle dobře.
16. kvě 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
amadores to bylo pro tebe, nějak jsem to tam zadala blbě a napsala jsem si to sobě.
16. kvě 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja mám uplně strach něco dělat a jsem ráda,že můžu být celou dobu doma:slight_smile:..břicho mám pořád jak balon tak snad alespon trochu splaskne...Jinak zatim dobrý,ale asi jen do doby než mi z toho čekání začne hrabat :grinning: Utrouš beru od včera a zatim žádné vedlejší účinky,co jsem tady četla,nejsou,uffffff...a u tebe?
16. kvě 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka no vždyť si psala, že pícháš puregon, ne? ten nesmrdí, přišlo mi, že gonal cítit je .... holky to tu psaly... já u toho nebrečela, se mnou dřív mával prednison, tak to mi lítaly nálady a poplakávala jsem si. Držím palečky, co máš za psa?
16. kvě 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadores tak držím palce...už jsi začala?
16. kvě 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka a jak daleko jezdíš?
16. kvě 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh musíš tomu věřit, jinak si přitáhneš to negativní a nevyjde to. Takže odedneška, bude vše v pořádku a ten jeden bojovník to vyhraje..... jasný?:slight_smile:
16. kvě 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen - tak budu teda doufat, že se tam miminko zabydlí i takhle brzo. Vím to s jedním embryjkem, ale když to čteš, je to lepší, viď, než když to pak řešíš :slight_smile:
@amadores - vím, na špatný zprávy je vždycky dost času. Nehroutím se, ale po tý narkoze mi ukápla slzička, když přišla doktorka. Tyhle včechny příběhy mi samozřejmě pomáhají
@hhani . děkuju, já Tobě taky!

A samozřejmě všem nám tady, holčičky, to je jasný - jednou to dopadne. Už tím, že jsme v týhle diskuzi, dokazujeme, že tu cestu máme prostě trnitější...ale určitě s dobrým koncem pro všechny :wink:
16. kvě 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky začínám panikařit :frowning2:
Jsem 24DC,6den po ET,12den po pregnylu ...na testu nic není. :frowning2:
Bolí mě záda,začínám opět zase cítit břicho jako při MS, a předevčírem jsem šla spát se zimnicí :cry: ...vím,že to dostanu ,prostě to na sobě cítím....
16. kvě 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já vím, ty moje psychologická poradno :grinning: Děkuju!

Holky, někdo mi poslal srdíčko - děkuju moc!!!
16. kvě 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel - snad to nějak půjde
@coralin - já jezdí asi tak hoďku a čtvrt autobusem a půl hoďky metrem.
- holky mě jde čistě o to kdybychom to nechali na ten červenec jestli by mi byli ochotni napsat tu neschopenku abych neměla problémy s prací.
16. kvě 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 Neblázni, u každýho je to jinak a počkej si klidně ještě den dva na test a pak především na krev! Hlavně, hodně holek tady píše, že má příznaky jako na ms a za chvíli se chlubí //...takže klid, nohy do teplíčka, hezkej film a čaj se sůšou a pěkně odpočívej :wink:
16. kvě 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Já brala už před ET, tak je to asi už víc znát, je to asi individuální :wink: Buď ráda, já bych pořád spala...nejlepší je to navečer, to nic necítíš...nejlepší by bylo, mít už za sebou aspoň těch 10 dní, pak už nevydržím a zkusím test, tedy pokud nedostanu MS.
Tak se šetři a zas napíšem...
16. kvě 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 Nevzdávej to, určitě to dopadne... :grinning: ono se to hezky řekne, ale chápu, že se budu taky strašně bát v tyhle dny...ufff
16. kvě 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je nějaký rozdíl mezi ET a KET? Já zatím Ket neznám.
16. kvě 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka KET je kryoET, ve zkratce, prostě ET s mrazáčkem :slight_smile:
16. kvě 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek