• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@brsh HOOOOOOOOOOOOODNĚ ŠTĚSTÍ.... :slight_smile:
18. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky poradte prosím..Mám po 3 den po ET a strašně mě bolí v krku.Nemáte nějaký tip co na to?V lékarně pouze jedny tablety a ty moc nezabírají... :frowning2:....za co mě kdo trestá :cry:
18. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 tak drzim palce at se chyti!!
18. kvě 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 to me moc mrzi..
@magdous u tebe taky nic? Mrzi me to..

Holky drzte se!
18. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to nevadi, rika se ze kdyz telo bojuje s nemoci tak zapomina bojovat proti embryjku :wink: Dej si caj s citronem, zazvor a med vse prirodni..
18. kvě 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh drzim palecky!
18. kvě 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucina100 já už absolvovala 2...nějak přestávám věřit že nám to vyjde
18. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nejspíš nic... :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdous mrzi me to, jeste je nadeje do krve.. Ja ted absolvuju 5 pokus(2. Ivf ale mela sem 3 kety) tak uz taky tezky verit ale snazim se.. Nic jinyho nam kocko nezbyva!!
18. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani zkus salvej. Udelej si odvar a pij nebo kloktej. Je to antiseptikum ;) Ja uz se valim na pokoji a cekam. Nevzala jsem.si nic na cteni. Jsem trumbra. Jdu zkusit usnout, vstavala jsem v sedm.
18. kvě 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02děkuju...., :slight_smile: to jediné by na tom bylo to pozitivní.Snažim se,ale už jsem těch čajíků nějaká přepitá,ale musim vydržet...Dnes je tam ještě tak ošklivo,ale snad se to umoudří..
18. kvě 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě,že šalvěj jsem četla nedoporučují v těhotenství kvůli vývojovým vadám a tak nechci nic podcenit kdyby náhodou tam byl zavrtanej :frowning2: Za chvilku to budeš mít za sebou a potom se o něj hezky starej at se mu tam líbí :wink:
18. kvě 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ..a taky prý vyvolává potrat :frowning2:... to nad tim bylo též tobě,jsem neodklikla :slight_smile:
18. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no klasika o vikendu..
@brsh jen si schrupni :wink:
18. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani fakt jo? Ty brdo, tak to promin. A myslis, ze je to blby i na kloktani? Jinak: jak kdyb byl zavrtanej?! To je snad jasna vec :slight_smile:
18. kvě 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh v pohodě,taky jsem to nevěděla ,náhodně jsem si to přečetla:slight_smile:..v lékárně nám řekli,že ani kloktadla co jsou dostupný..zkusila jsem vodu se solí,ale to se fakt nedá :angry: ..tak snad to nějak dopadne,víc udělat nemůžu...To by mě stejně zajímalo jak se ženská když je těhotná a onemocní léčí když prakticky nic nesmí :unamused: ..A jak Ty..už se ti to rýsuje?
18. kvě 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju všem uvodíme jak to celé dopadne:slight_smile: zatím se cítím dobře jen mě trošku bolí břicho jinak nic
18. kvě 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no presne takhle. Caje, vitamony, lezet... Boda. Ja uz jedu na chatu :wink:
18. kvě 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani nevím,zkus tdy projít diskuze, určitě bude někdo vědět,nebo i na Emiminu
18. kvě 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahoj,
hlavně lež a možná zkus pryznic, kapesník do ledové vody a přes to igelit a navrch hodně teplou šálu, ať se to zapaří...Tomi pomáhalo..Co břicho....???
18. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no to se snažim od včera tak uvidíme jestli bude líp,musíííííí :angry: ...Trochu mě pořád pobolívá podbřišek,ale jinak dobrý...a samo jsem pořád jak balon...co ty?
18. kvě 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Snažim se...a ty v pohodě?
18. kvě 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc díky za podporu dneska je mi nějak divně tak píšu a ted děsně mě bolí bedra,břicho trošku a mám citlivé prsa.tak nevím co se děje je to teprv 30Hodin po transféru
18. kvě 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Jo , já v pohodě, díky...líp je mi, když se trochu procházím , malinko jsem špinila, tak doufám, že je to to uhnizďování, na MS je zatím brzo...Tak se hezky leč, já zítra jedu trochu pracovat, máme odpoledne pro děti, ale to je spíš zábava, aspoň to čekání líp uteče..
18. kvě 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 Ahoj, to bude to zavrtávání do sliznice, doktoři to vždycky píšou...musíme to vidět pozitivně..ještě tak 10 dní a bude klid...snad v dobrém.
18. kvě 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no začínám být skeptická..v krku mě bolí čím dál tím víc ...bříško pomalu přestává pobolívat,jen prsa cítim a jsem uplně čistá bez jakéhokoli špinění...chjoooo a ještě tak daleko do testování,přestávám věřit :frowning2:
18. kvě 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani spinit vubec nemusis a mit priznaky taky ne..
19. kvě 2013 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla taky po ET angínu jak Brno. Vzala jsme si paralen na noc, plenku na krk a stříkala JOXem do krku na noc. Jinak bych se nevyspala. a kapky do nosu Vincentku. Prý je to dobré, že tělo bojuje s angínou a nevšimne si cizího tělesa a nesanží se ho vypudit. A taky mi to pak vyšlo. tak se drž!!!
19. kvě 2013 v 07:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, 21.5 jdeme na konzultaci ohledne ivf a ja mam dnes 38 horecku, boli me v krku a jeste k tomu rymu. myslite,ze to vadi? snad to bude ok a neodlozej mi to.
19. kvě 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 snad máš pravdu,já vůbec nevim co mám pocitovat,děkuju :unamused:
@lucina100 budu doufat,že to tak bude a ještě to neni ztraceno...Děkuju :slight_smile:
19. kvě 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek