IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lenkafel
19. kvě 2013

@hhani vzácný to asi je, ale některý ženský to tak mají no, asi je to podle toho kolik toho hcg mají v krvi, ale to je čistě můj názor, třeba to z lékařského hlediska má jiné vysvětlení

hhani
19. kvě 2013

@lenkafel já si myslim,že my si to musíme umět všechno pěkně odůvodnit a je nám potom líp,ne 🙂

lenkafel
19. kvě 2013

@hhani ano přesně tak, já si taky zdůvodňuju, že mám takový přifouklý prsa, protože je to těhotenstvím a břicho jako balon, protože je to taky těhotenstvím a dokonce jsem se už několikrát přistihla, jak si hladím bříško, tak doufám, že se tam ten malinkej nanůček udržel a pěkně tam hnízdí 😀

amadores
19. kvě 2013

@lenkafel přesně jak píšeš, týden je málo, i když se najdou holčiny, co už mají jasné // po týdnu s jedním vloženým embryjkem...a stačí pár dní a už to může být jinak .ale právě pak ty pozdější // ,hlavně duši až kolem či po 14.den bývají často pak špatně končící...já takových HCG v krvi za léta své praxe viděla.... ☹
taky podle toho, kolikadenní komu zaváděj,může to být až 3 dny rozdíl

lenkafel
19. kvě 2013

@amadores tak tak, proto raději s testem ještě čekám, taky si řikám,že doktoři vědí kdy test dělat....

hhani
19. kvě 2013

@lenkafel my ho hladíme taky pořád a přemlouváme ho,že je tam hezky a zůstane tam 😀...můj chlap ho hodně přemlouvá tak snad ho nějak přesvědčíme..jsme jak blázni 🙂

lenkafel
19. kvě 2013

@hhani blázni ne, je to krásný, že i chlapi jsou schopný se tak rozněžnit 😀 , my s manželem taky komunikujem, jako když jsem těhotná, prostě si nepřipouštim, že to bude jinak 🙂

hhani
19. kvě 2013

@lenkafel tak to má být..i chlapi umí vyměknout 🙂...jak se riká na slzy je času dost...i když budou kruté,ale musíme věřit

lenkafel
19. kvě 2013

@hhani jojo to je pravda, jsou to měkouši, když chtějí 😀 , taky věřim a hlavně si řikám, že přes množství léků co kvůli miminku beru, to nemůže ani dopadnout jinak než dobře

hhani
19. kvě 2013

@lenkafel přesně tak ..ten tam musí být i kdyby nechtěl 🙂

lenkafel
19. kvě 2013

@hhani tak tak, takže držim palce ať tam máte taky // a ještě s testík počkejte, taky ještě počkám

hhani
19. kvě 2013

@lenkafel taky držim opravdu hodně 🙂...Já počkám 100% mám ještě dost času..Všem nám přeji // 🙂

malinka_02
19. kvě 2013

@lenkafel tak me treba drzi MS urros a vubec se to podle toho nepozna..A u nas se tedy dela krev uz 14 den..

janinafox
20. kvě 2013

@peta2010 tak budu moc moc držet palečky aby ti to vyšlo že jsi těhulka... už jsi zkoušela testík?

janinafox
20. kvě 2013

@jednalucka neboj, dočkáš se... jinak s tím že ti manžel razil do hospůdky - to je v poho, my jsme šli na opu v pondělí a v sobotu si manža pivko dal a výsledek dobrej 😀

jinak zkoušela jsem dneska test - asi ve 4 ráno... a nic - dneska je to 9. den, tak jsem do šesti nespala a máčela kapesníky, pak když jsem vstala tak mrknu na test a duch tam byl - jenže po limitu a je to dost slaboučký.... tak nevím ☹ já mám teda volat výsledek do caru až za týden, tak snad...... ale přepadla mě dokonale chmurná nálada 😖

jednalucka
20. kvě 2013

@janinafox Jani, to ne, chmurná nálada musí pryč... duch je dobrý znamení, ne? Zejtra se na to zkus vykašlat a uvidíš potom... Moc moc moc Ti držím pěsti!!!!!!!!! Holky tady psaly, že u OHSS se lépe zakousávaj, tak když jsi měla náběh, tak to bude určitě dobrý... Drž se, uvidíš, bude to dobrý!!!!!!! 😉 😉 😉
Jinak už jsem nafouklá jako balón- ještě v sobotu jsem si říkala, že to na mě asi moc nepůsobí a v neděli jsem se vzbudila úplně nafouklá... Jsem zvědavá, co mi řeknou zítra na UTZ 🙂

jednalucka
20. kvě 2013

@coralin Pejsek je super!!! Co jste si pořídili za rasu? Je to krásný rozptýlení, když si vzpomenu, jak jsem se těšila domů z práce a jak to štěňátko krásně vonělo.... úplně krásný 😉 A přijít na jiný myšlenky tu potřebujeme všechny 😀

janinafox
20. kvě 2013

@jednalucka jenže po limitu, tak nevím.... no zkusím to ještě třeba ve středu - musím dokoupit test až zítra pojedu ukončit neschopenku... ale nevím, na jednu stranu si říkám že 9. den je možná ještě brzo, ale na druhou stranu takový ty pochybnosti že by zrovna mně něco vyšlo na poprvý.... no dám info jak vyšel testík za pár dnů...
to mi říkali v caru také, že by to mělo být pro to uchycení lepší.... ale říkali taky že se pak ty příznaky hyperstimulace můžou zhoršovat - a mně je fajn, je občas lehoulince pobolívá podbřišek...
no tak manžel dneska zůstal doma, tak mi ráno zajel koupit čokoládu na nervíky - přivezl rovnou 3 😵 miláášššek můj

už to máš taky za chvilku, viď 😉 tak dej vedět kolik ti řekli folíků... to počkej ten krásnej pocit po opu když ti nebude v bříšku nic "vadit" 🙂

jednalucka
20. kvě 2013

Jinak ahoj holky, zdravím všechny po víkendu 🙂 Už jsem pěkně nafouknutá, musela jsem si vzít úplně volné tričko (za chvíli budu muset nosit asi na lup manželovi do skříně)... 😀 Dneska jsem vyrazila do práce na kole, užít si ještě posledních pár dní sportu 😀

renca1978
20. kvě 2013

@janinafox Hele to vubec nevadi, ze byla po limitu, ja ji mela taky az po limitu, nezoufej, nic neni ztraceny 🙂

jednalucka
20. kvě 2013

@janinafox Tak to je manža zlatej!!!!!! To je úžasný, užívej si, že máš takovej "vzácnej kousek" a neboj, dobře to dopadne. Prostě musí!!!! Určitě jo... dneska běžte na procházku, užij si sluníčka, načerpej energii z tý jarní vůně 😉 A žádný pochybnosti nepřipouštěj.. proč zrovna Tobě by to na poprvní vyjít nemělo? 😉

jednalucka
20. kvě 2013

@lenkafel Optimismus je strašně důležitej!!!!! 😉

janinafox
20. kvě 2013

@renca1978 děkuju... snad to bude za pár dní druhá čárka a ne sněhobílo.... kolikátý den se objevila druhá tobě jestli se můžu zeptat?

@jednalucka je hodnej, ještě mi ráno odnesl probrečený papíráčky z nočního stolku 😀 no, dneska volal kolega (ten kterýho nejvíc nesnáším) jestli mu pomůžu něco zaměřit (měla jsem tam jet původně já ale řekla jsem šéfovi že jsem po narkóze a že tam nepojedu) a já mu řekla že jo - takže v půl pátý ještě jedu pracovat.... tak to se vrátím tak akorát naštvaná 😅 jsem asi tak hodná až jsem blbá 😅
no tak říkám si že jsem tomu neměla tak optimisticky věřit že by to klaplo, já zas takový štěstí nemívám ☹

renca1978
20. kvě 2013

@janinafox mrkni do myho alba, prvne jsem testovala 8.den po ET,ukazala se az po limitu, malem jsem ho vyhodila, a 9 den uz byla zretelnejsi, pak silila kazdym dnem, uz to, ze tam mas ducha je dobry znameni

aranel6
20. kvě 2013

Dobré ránko,

tak MS křeče jak přišli tak odešli a dnes už teda zase příznaky nula nula nic. Jsem 9.tý den po ET a víkend mě teda vyléčil s chuti testovat dřív-prostě budu čekat a uvidím co přijde.

jednalucka
20. kvě 2013

@janinafox Nenene, na takový řeči je času dost.... S tím kolegou sis teda pěkně naběhla, ale zase aspoň na chvíli Ti budou utíkat myšlenky jiným směrem 🙂 A neboj, na každýho z nás se to štěstí prostě jednou nalepí 🙂 Tak proč by to nemělo být teď?
My máme dneska v práci klídek, až podezřelej, tak mám trošku obavu, aby tu nebyl klid před bouří 😝

jednalucka
20. kvě 2013

@aranel6 Držím taky pěstičky ať // Tobě i @janinafox 😉

janinafox
20. kvě 2013

@renca1978 tak to mam teda o hodně slabšího ducha 🙂 můžu ti říct že takový testíky - tichá závist 😀

@jednalucka no, měla jsem mu říct ať jde do pr... že když jsem něco potřebovala já v práci tak nebyl ochotnej ani otočit hlavou.... no jo, když já to holt neumím 🙂

jednalucka
20. kvě 2013

@janinafox Já jsem taky takovej dobrák, až místy pitomec 🙂 Manža mi to říká pořád, že to přeháním 🙂 ale zase když můžu, tak pomůžu a věřím tomu, že až budu potřebovat já, tak se na mě nevykvajznou 🙂 I když teda co se týče práce, tak už jsem si stanovila hranice a už se sebou orat nenechám....
Jdu se taky kouknout na @renca1978 ať nachytám inspiraci 🙂

aranel6
20. kvě 2013

@jednalucka Mocinky děkuju.
Držím pěstičky na UTZ,ať tam je spousta folíků a na nafouklé bříško si zvykej 🙂.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru