IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

amadores
21. kvě 2013

@janice_opice já jsem po ET a čekám na výsledek...ale vypadá to bledě... 😒

magdous
21. kvě 2013

@brsh no já nic nikam neházím 😉 zatím 😀

janice_opice
21. kvě 2013

Hele ja jdu na 7.pokus teda u dvou bez Et takze 5. komplet a nevzdavam to 😉

hhani
21. kvě 2013

@magdous já vim,že ne...to bylo jen konstatování a vzkaz pro tebe: "hlavu vzhůru a šup do boje " 🙂

amadores
21. kvě 2013

@magdous mrzí mě to..určitě doporučuju pauzu,alespoň my si ji po 2.neúspěšném IVF dali skoro dva roky a prostě to bylo nutné si trošku vyčistit hlavu.určitě časem zase zvedneš hlavu a půjdeš dál a podaří se to 😉

janice_opice
21. kvě 2013

@amadores hmmmm ale bledy to neni definitivne ne?

amadores
21. kvě 2013

@janice_opice můžu se zeptat, na kolik to IVF v CUBE,jako samoplátce finančně výjde??

amadores
21. kvě 2013

@janice_opice zatím ne,ale má to úplně stejný průběh, jak 2.IVF,co nevyšlo-6.den po ET bolest jako na MS,náznaky špinění,7.den už výrazné špinění a další den MS naplno...dnes jsem 6.den po ET a úplně to samé,takže už to vidím bledě...

janice_opice
21. kvě 2013

@malinka_02 no koukam ze jsem blbe cetla kazdopadne do studie jsem stejnak nezapadla.Ale i tak jsem rada ze jsem tam presla.
Asi zase blbe ctu ja myslela ze jdes uz po pate?:O

brsh
21. kvě 2013

@amadores nenervuj se zbytečně - přeci každý pokus je jiný. Ratatooy pořád špinila a podívej na ní 🙂 Ještě bys měla zkusit být psychicky v pohodě a dát embryu šanci 😉

amadores
21. kvě 2013

@brsh jj,zatím jim šanci dávám a věřím jim 🙂 stejně s tím nic nenadělám a můj přístup k celému IVF je ten, že to dopadne jak má,nijak to nehrotím a svět se nezboří, když to nedopadne.. 😉

janice_opice
21. kvě 2013

@amadores no přesně to ještě nevím záleží na lécích,ale pokud se odprostím od léků tak v 35.000 je snad i ICSI a PK a já nevím co všechno což je lepší než předtím.....tak uvidíme, přesně to budu vědět až si to asi ve čtvrtek řekneme jak a co dál....
A jinak fakt je každej pokus jinej i příznaky tak podle toho nesud... j vím, že to není lehké,ale nevzdávej to.... spousta holek špinilo dlouho a nakonec???//🙂 můj případ to tedy taky nebyla nicméně co znovu a jinak🙂

janice_opice
21. kvě 2013

Holky já když vidím toho svýho skoro 12ti letýho pubertáka začínajícího tak si říkám šmarjááá kam se to znova ženu? 😀 😀 😀 to je hrůza furt držkuje, nafouklej xichtík....no prostě ... 😵

amadores
21. kvě 2013

@janice_opice a počkej, až mu bude 17let, jak je tomu mýmu,to teprve budeš na pochybách... 😀 😀 😀

lenkafel
21. kvě 2013

@magdous to veřim, já byla loni strašně šťasná, že hned první pokus a vyšlo to a pak když mi praskla ta děložní stěna, tak až do nedávna, kdy mi doktoři povolili další pokus, jsem z toho byla špatná...., takže opravdu hlavu vzhůru a šup do dalšího pokusu, každou z nás to štěstí jednou musí potkat....

amadores
21. kvě 2013

@janice_opice já k nim měla jít loni do studie, ale měla jsem být jako jedna z posledních a pár týdnů před stimulkou dostala těžký zápal plic a bylo po akci..a letos už jsem nesplnila jejich věkové kriterium..jinak přístup mi tam připadal fajn 🙂

jaka17
21. kvě 2013

@amadores tak to jsi dobrá, ale je fakt, že život jde holt dál, jen je to těžký se s tím srovnat...
@janice_opice no, já mám taky velkýho kluka z prvního manželství /přirozenou cestou/ a naštěstí si na ty dětský nemoci, třídní schůzky,první lásky a vzdory moc nevzpomínám.... 😖

janice_opice
21. kvě 2013

@amadores asi si to umim predstavit ale holky jsou pry horsi na pubertu,ale stejne do toho jdu. 😀

janice_opice
21. kvě 2013

@amadores no ja tim ze uz dite mam tak nesplnuju podminky

malinka_02
21. kvě 2013

@magdous ja vim ze si to nemyslela spatne.. Hold nekomu to vyjde a nekdo ma problemy i s umelym..
@hhani myslim ze kdyz nekomu nejde druhe dite tak se na to muze vykaslat ale my nemame zadne..

brsh
21. kvě 2013

@amadores @janice_opice holky, já se na to držkování tak těšim 😀 😀 😀

janice_opice
21. kvě 2013

@jaka17 asi to je obcas lepsi nevzpominat 😀

amadores
21. kvě 2013

@jaka17 víš, u mě je to asi tím, že už jedno dítko mám,sice už na prahu dospělosti,ale prostě mám..tak si vždy říkám, že je to třeba zařízeno tak, že my,když už se přes IVF nedočkáme, tak se místo nás dočká někdo, kdo žádné dítko ještě nemá...a pak mě hodně k tomuto postoji v životě ovlivnily 2 potraty před 2-3 lety

amadores
21. kvě 2013

@janice_opice to já ale taky a neměli tam s tím problém,tak nevím,jestli ale podmínky nepřitvrdili,to je možný

malinka_02
21. kvě 2013

@amadores bolest na MS je i u tehotenstvi 😉
@janice_opice no to blbe nectes -ivf a 3 kety a ted 2.ivf takze 5 transferu..

amadores
21. kvě 2013

@brsh škoda, že už za ty roky nebudeme v kontaktu, byl ti to pak připomněla, jak jsi se na to těšila... 😀 😀 😀

janice_opice
21. kvě 2013

@amadores ja zapomnela dodat ze nesmis mit dite z ivf coz ja mam jinak to snad zustalo stejny

jaka17
21. kvě 2013

@amadores Jasně, já jsem vlastně úplně spokojená, ale můj druhý muž své dítě nemá a moc po něm touží, takže i já mu chci ten sen splnit a současně pochopitelně si zas malýho cipíska moc užiju, ačkoli mne třeba za chvíli čekaj od toho velkýho syčáka vnoučata...

hhani
21. kvě 2013

@malinka_02 no právě,mít alespon to jedno...Nechali jsme to asi dlouho jen tak a zkoušeli a ted bych chtěla aby to bylo hned,ale to nejde...No jak řikám ..ten správný čas určitě nastane 🙂

jaka17
21. kvě 2013

@malinka_02 ˇuplně chápu ty holky, který nemají žádný mimčo, že je to úplně jiný ...a mají nervy daleko větší, já už si vlastně to svý užila jednou, i když si vlastně moc nepamatuju, vůbec jsem to tehdy neřešila, ačkoli dítě jsme chtěli...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru