• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@zimka Já slyšela, že z ET bejvaj holky, že se rychleji vyvýjí a z KET kluci :slight_smile: ale je pravda, že znám 2, co mají dvojčátka z IVF a obě mají 2ks :wink: holčiček :grinning: Tak kdo ví, kde je pravda :slight_smile:
23. kvě 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh me teda vubec nevadi pichat injekce ale to cekani ted je nekonecny.
@amadores a kolikaty si den?
23. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 zítra jdu na krev, tak uvidím
23. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Zítra? Budu Ti držet pěstičky :slight_smile: ať to dobře dopadne a máme tu další // :wink:
23. kvě 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel mela jsem to taky tak, silene mne bolely prsa, porad jsem si myslela, ze to je z tech hormonu.....a nebylo.....u mne to byl jasnej priznak tehu, a poznala jsem to diky tomu, uz den pred testovanim :wink: A bolej mne doted :slight_smile: Tak drzim palce, je to na dobry ceste :wink:
23. kvě 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulina912 uvidíme no, snad to pro všechny z nás dopadne dobře :slight_smile:
23. kvě 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 no bolí mě fakt hodně,hlavně je mám tak o číslo větší, mám problém sije srovnat do podprsenky, jak mě bolí
23. kvě 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel no ja sem mela pregnyl v den transferu pak už ne ale nekomu se drží v tele i 10dní
23. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka me se oplodnilo 6 embryek 5 zmrazilo a vsechna rozmrazila i kdyz teda nechytla tak neverim ze by to byli samy holky :grinning:
@lenkafel tak jestli te az takhle boli prsa tak to je super znameni!
@barakara to je dobre jestli se ti to picha lip..

Holky me tak dnes boli bricho na ms ze mozna ani testovat nestihnu..
@mispulina912 neni imunologie a genetika je uplne jiny.
23. kvě 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka mi mame po ivf kluka a ted po ketu si myslim zatim že to bude holka
23. kvě 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 no snad, zítra budu vědět víc
23. kvě 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak to je skvele :slight_smile: ja si porad rikala, ze to neni mozny, nemohla jsem vubec spat na brichu, na boku taky bolely i pri chuzi, taky se tak o cislo zvetsily......opravdu to muze znamenat tehu. :slight_smile: tak tfuj, tfuj, tfuj...... :wink:
23. kvě 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nakonec nejsem ještě ve fázi řešení "co to bude" :slight_smile: - tak ať je to co je to.
Aby bylo veseleji, pořizujeme kromě miminek v červenci i štěně.
23. kvě 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak mi držte palce, odplouvám do CAR...snad nebudu moc zklamaná:slight_smile:
23. kvě 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jo přesně takhle to mám....nemůžu se jich ani dotknout, no snad to bude těhu :slight_smile:
23. kvě 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Držime!
23. kvě 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak zitra moc drzum palce!!
23. kvě 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka já mám zatím jen ty náplasti Estrahexal, mám si to lepit každý třetí den na břicho a mezi devátým až jedenáctým dnem jít na kontrolní UTZ kvůli sliznici, jinak nic dalšího zatím nevím -))) Máme zamrazené taky tři, tak uvidíme kolik přežije, ale mám doma roční holčičku, tak mám z dvojek strach, ale bojím se zároveň i dát jen jedno, protože u IVF jsme taky dávaly dvě embrya a zůstalo jedno.....už mám z toho fakt hlavu jak balón :unamused:
vidím že jsi z Brna, kam chodíš? My jsme na OBI a spokojenost veliká i s přístupem doktorů i celkově, není to tam moc velké, tak mi to příjde takové domácí :slight_smile:
23. kvě 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice drzime palce!
@amadores no ja jsem 9. A mam taky pocit ze to dostanu..
23. kvě 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 děkuji, zítra dám vědět :slight_smile:
23. kvě 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka tuto teorii jsem neslyšela :slight_smile: ale co jsem četla různé statistiky tak tomu moc nevěřím, protože jsem viděla i hodně kluků z KETu.....spíš se říká, že když se dělá ICSI kde vybírá spermie embryolog, tak že bývají kluci, protože mužská spermie se pod mikroskopem jeví rychlejší a víc živá než ženská, ale že prý zas při zavedení do dělohy víc přežijí ženské embrya protože hold ženské jsou držáci a mají větší životaschopnost :sunglasses:
23. kvě 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ale jestli máš jen lehké bolesti na MS,tak to vůbec nic negativního neznamená..tohle u mě už je něco jiného :unamused:
23. kvě 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka to s tím pejsek je taky fajne, to budete mít doma pořádně veselo :grinning: a co chcete za rasu?
23. kvě 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 To tě ale nebolí břicho z příchodu ms, ty jedna :grinning: A jinak, ta aplikace mě taky nebolí, ale jak se to rozlejvá do břicha...jau, to nesnášim :wink:
23. kvě 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak to já to mám zase jinak....mě bolí jenom aplikace a pak už ne :rolling_eyes:
23. kvě 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen ale ty máš Fraxík, viď? Nebo Clexane? Už mám v těch ředidlech hokej :grinning:
23. kvě 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 border kolii, už máme zamluvenou fenečku. Právě, já si říkám, kdyby nic, tak bude aspoň psí radost.
23. kvě 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadores malo to bolelo vcers..dnes to sou fakt krece jak pri MS..
23. kvě 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek