IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
26. kvě 2013

@martas14 já právě čekám na ms... tak jsem vnitřně nějak nervózní... 2 jsem si nechávala zavádět při IVF, chtěla jsem 1, ale embryoložka nás přesvědčila, tak jsme řekli, že do toho půjdeme a budou případně dvě.... měla bych začít s ms příští týden, tak uvidíme jakej bude průběh. To je dobře, nějaký problémy si člověk nemůže připouštět, já taky neřeším jak to bude nebo jak to dopadne, jen mi vadí ten neklid a že to není jako před tím, když jsem se těšila a teď jsem spíš unavená.

aranel6
26. kvě 2013

@lenkafel Moc držím pěsti na zítřejší výsledky-ať je tam hcg dost a dost

coralin
26. kvě 2013

@hhani a kdy se máš testovat?

janice_opice
26. kvě 2013

@coralin Ahooj, no jdu do toho ted v červnu tak kolem 10. až přijde MS 🙂 mám hotovej arsenál lékůůů.. co ty?

coralin
26. kvě 2013

@lenkafel asistovanej hathing nevím jestli to píšu správně)

martas14
26. kvě 2013

@lenkafel u nás to tak bylo čtrnáct dní po ET se dělal těhotenský test a hcg z krve, pak za čtrnáct dní UTZ kde byl vidět gestační váček a za dalších čtrnáct dní byl konečný UTZ kde je potvrzení srdeční činnosti....potom už si mě přebírala zpět moje gynekoložka, kde v osmém až devátem týdnu jsem dostala těhu průkajdu 😉 tak přeji moc aby ti to taky takto finišovalo

janice_opice
26. kvě 2013

@coralin jo už to čtu no budu ti držet pěsti holka!!!!

lenkafel
26. kvě 2013

@aranel6 děkuji, snad tam bude

coralin
26. kvě 2013

@janice_opice já čekám příští týden na ms a podle toho jak to bude vypadat se sliznicí.. tak uvidíme..na pilulích jsem taky... je to děs... co vše bereš?

hhani
26. kvě 2013

@martas14 přesně jak řikáš..jednou bude u nás všech,jen musíme být trpělivé což je hodně těžké 🙂

janice_opice
26. kvě 2013

tak to je můj budoucí protokol---a to ještě tedy beru už ten Euthyrox 🙂))) Hustý

janice_opice
26. kvě 2013

@coralin zatím jen kyselinu listovou a Euthoryx....ale nascanovala jsem protokol co vše mě čeká

coralin
26. kvě 2013

@janice_opice Díky, docela se teď nějak bojím, není to jako při IVF, když jsem se těšila, tak nevím jestli do toho vůbec jít. Těch neúspěchů už totiž bylo dost, tak bych chtěla konečně taky zažít ten úspěch, kdy se zabydlí.... 🙂

hhani
26. kvě 2013

@coralin řekla po 17ti dnech což mi přijde divný,ale zkusila jsem dnes 10dpo a ani duch,ale už jsem řekla,že dokud nebude ten 17 den bílo tak budu pořád doufat 😉

coralin
26. kvě 2013

@janice_opice Euthoryx neznám, ten je na co?

coralin
26. kvě 2013

@janice_opice ty toho máš nějak strašně moc?

lenkafel
26. kvě 2013

@martas14 tak já podle caru mám testovat 30.5., což je 3týdny po ketu.....proto jsem si byla teď u svého gynekologa a ikdyby v krvi nic, tak si počkám až do toho 30., ale do caru mám zavolat výsledek testu z moči a když bude negativní vysadit prášky....ale i tak kdyby byl test z moči toho 30. negativní, tak si asi zavolám do caru, že bych ráda ultrazvuk a krev, chci mít jístotu 🙂

coralin
26. kvě 2013

@hhani já měla testovat po 14 dnech, ale chtěla jsem to prodloužit o 2, říkají, že to je lepší, ale pak už to nemělo význam, čekat.... a dneska je to 14?

janice_opice
26. kvě 2013

@coralin no jo představ si, že až tady mi přišli nba to, že mám v pr... štítnou žlázu...nechápu jak to, že mi na to předtím nepřišli--když jsem měla testy v lednu a v březnu---takže ten Euthyrox je na to....
No jo mám toho dost, ale asi nechtějí nic podcenit takže v různých fázích budu mít různé léky, úplně jinej způsob léčby tak uvidíme. Tak 7.ivf a snad vyjde🙂

visnu
26. kvě 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, poslední dobou vůbec nestíhám.
Přeji všem čekatelkám hodně štěstí a gratuluji úspěšným.

hhani
26. kvě 2013

@coralin nene,dnes je 10den tak mám ještě rezervu 😉

visnu
26. kvě 2013

Jinak já jsem na tom takto: v úterý jsem odstartovala injekcí dlouhý protokol, teď čekám na menses, což by mělo být každým dnem, a 5. den cyklu začínám se stimulací.

janice_opice
26. kvě 2013

@visnu ahjoooojjj a jak se vede? jak jsi na tom?

hhani
26. kvě 2013

@janice_opice určitě vyjde 100% ...tohle nemůže nevyjít 😉

janice_opice
26. kvě 2013

@visnu aha koukám, že mezitím jsi stihla napsat jak jsi na tom🙂))

janice_opice
26. kvě 2013

@hhani Jo já vim, že jo, cítím to, že tentokrát to fakt vyjde..mám takové tušení 😀

visnu
26. kvě 2013

@coralin To mi nedělej! Před pár dny jsi mě uklidňovala, když na mě lezly obavy a vidím, že tomu taky začínáš propadat. Na mě když to přijde, vzpomenu si na tebe a dám si dechové cvičeníčko. Takže alou cvičit tai chi. 🙂

martas14
26. kvě 2013

@coralin tak to vím o čem mluvíš, já na MS čekala čtyři dny, je to jak se vším když na něco čekáš, tak to schválně nejde 😝 navíc jsem to měla jaké si krátké ani extra moc nekrvácela, takže doufám, že to nebude mít nějaký vliv na růst sliznice 😠 někde jsem četla babské rady, že je na to dobré červené víno, tak si právě dopřávám dokud ještě můžu 😀 a lepím náplasti estrahexal....No já taky beru ty jejich statistiky, že při zavedení dvou je 10% dvojčata, 40 % jedno a 50 nic......máme velký problém s spg, takže bych nerada nějaké embryjko vyhodila do koše, když by se dobře rozmrazilo....
Jako že jsi unavená po tom IVF, které nevyšlo? Hmm to je asi běžné, člověk to smutno v sobě nese, ale určitě jak ti dají mímiše zpátky do břiška, tak se zase budeš těšit a strhne tě to 😉 i ta ten strach i ta radost.....a kolik budete dávat teď?

brsh
26. kvě 2013

@janice_opice - ten seznam je fakt děsnej, když to takhle vidíš černý na bílým - ALE tím spíš to klapne 🙂 Závidím Ti pouze 0,2 Clexane. Snad mi ho pak taky dají, já mám 0,4.

@visnu - dlouho jsi o sobě nedala vědět. Tak hodně štěstí 🙂 😉

jaka17
26. kvě 2013

@janice_opice myslím, že se to někdy musí zadařit 😀 pokud to u mne nebude teď , tak budu chtít co nejdřív KET a to by mohlo být s tebou nastejno, tak si budeme držet palce zas... 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru