• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@brsh To mi říkala dr včera, hlavně ať se zdržíme pohlavní aktivity, že by mi hrozilo vícečetné těhotenství, když mi plave v břiše 13zralých folikulů.......
28. kvě 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen super! Drzim moc palce dal!

Holky ja se tu modlim a cekam na vysledky krve..
28. kvě 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Já už ani nevim, co je sex.... pořád se musíme zdržovat všeho - tj furt nějaká operace, šestinedělí po ope, OPU, ET........hrůza :grinning: Tak já myslim, že to pár dní bez sexu zvládnete - i pár měsíců, když bude třeba :wink:
28. kvě 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Modlíme se s Tebou, volej :slight_smile:
28. kvě 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Klidně až do konce života pokud to vyjde :grinning:
28. kvě 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Držím palce!
28. kvě 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..dnes test negativní 12dpo...tak jsem volala do caru,protože mi dochází utroš..mám dobrat co mi zbývá a bohužel se smířit s tim,že nám to poprvé nevyšlo :frowning2: ..Všem přeju at dopadnou líp a pěkně těhulíte :slight_smile:..my se budeme připravovat na září..
28. kvě 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani To je mi moc líto :frowning2:
28. kvě 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 hodněěě štěstíčka...to vyjde uvidíš :slight_smile:
28. kvě 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen věřim,že jednou se to povede i když je tohle takový ten pomyslný pád,ale musime se vzchopit a jít si za tim ...
28. kvě 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Přesně tak, já jsem teď taky momentálně dost na dně, ale aspoň mám ještě malinkatou naději hraničící se zázrakem, ale doufám....
28. kvě 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Achjo, Haňule :frowning2: to mě moc mrzí!!! Třeba budu plakat za pár dní s Tebou a mám takový pocit, že to tak dopadne. Tak hlavu vzhůru, pěkně zrelaxuj hlavu a nech odpočinout tělo - léto je před náma (snad!) a v září v plný síle znovu do boje :wink:
28. kvě 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen to bude dobrý ..já asi nejsem moc dobrý příklad taky nám zbyl jen jeden a k zamražení nic,ale pořád si myslim,že mín je někdy víc a pokud je jich málo o to jsou silnější a bojují...oni si to vybojují,uvidíš :wink:
28. kvě 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani to je mi líto, ale myslim, že dopadnu stejně :(, tak snad to vyjde při dalším pokusu
28. kvě 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@lenkafel
holky,ale no tak trochu optimismu..musíte věřit..ještě neházejte emryjko do žita,to mi tady někdo nedávno napsal :grinning: ...beru to tak,že pokud to ted nevyšlo mělo to tak být něco prostě bylo špatně..jediný co vim,že příště doma zůstanu jen týden a pujdu do práce aby se tim člověk tolik nezabýval a zaměstnal se jinak..pokud se má uchytit tak se uchytne...nechce se mi věřit,že ta naše parta tady by byla v takové nepodařené vlně..však my ji přelstíme :slight_smile:
28. kvě 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen tak mooooc drzim pesti tfuj tfuj
28. kvě 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani něco pravdy na tom bude :slight_smile: , snad to příště dopadne pozitivně pro nás všechny tady
28. kvě 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/198238/hyena-porodila-chlapecka-na-zachode-z-odpadni-trubky-ho-museli-vyrezat.html tohle fakt nechápu..proč jen jim to ten osud dopřeje když se chovají jak hyeny..udělat jim to samé a nechat je tam..s...ě :angry:
28. kvě 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel určitě jo..věřim tomu
28. kvě 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no to je hnus, co my tady bychom za to dali co,mít miminko a otěhotnět normálně.....ten nahoře je opravdu nespravedlivej :frowning2:
28. kvě 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak dneska jsem 5.den po ET..
a ráno se u mě objevilo slabé špinění..ani ne krev,jako spíš takový nahnědlý hlen..
máte někdo s tím zkušenost?
na MS je ještě brzo..ale četla jsem na pár diskuzích,že to může znamenat,že se uhnizďuje embryjko nebo tím,že je tělo v hormonální smršti....
tak doufám,že je to ten případ uhnizďování.. :wink:
měla jste to taky některá z vás?
trochu mě to vyděsilo..ale snažím se myslet pozitivně.. :slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani chudak malej :'(
28. kvě 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ale vždyť jo :slight_smile: Já tu rozhodně nebulim, spíš ta intuice mě děsí. No když to nevyjde teď, vyjde to příště :wink:
28. kvě 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adrialee Já s tím zkušenost nemám, ale prý je to celkem běžný.... na ms je ještě brzo, takže to určitě je zahnizďování. V dubnovkách je holčina, co špinila celou dobu a je těhule :slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh to je dobře :slight_smile:..a jak ti jinak je,co teplota?
28. kvě 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - no myslím, že nemám. Už jsem se neměřila. Včera jsem měla odpo už jen 36,9, takže jsem to neřešila. Teď jsem si dávala kafe, měla jsem na něj vyloženě chuť a tu trubičku hříchu alá cigárko, takže se cítím fajn :wink: Počkej, nahraju Ti příčinu Lefťánova zvracení a průjmu. Já bych ho přizabila. Jednou se otráví, tele, nebo se mu zamotají střeva :frowning2:
28. kvě 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže toto, milé dámy, vyzvrátil můj poklad. On je fakt padlej na hlavu :unamused:
28. kvě 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky držte se!!! Tak u mě to vypadá že se rozjede mrcha a zítra budu moct začít stimulovat na Ketík. Takže transfer by vycházel na sobotu 15,6, Tchýně navíc asi zůstane ještě marodit takže bych měla hlídání pro prcka a o víkend by mě mohl odvést tchán když manžel pořád maká. Tak snad to tak klapne. Teď se budu modlit abych měla pěknou sliznici, aby se mi sněhuláčci v pořádku rozmrazili a líbilo se jim u mě...
Jinak ten hroznej příběh z číny sem taky viděla na videu na facebooku. Je do děs :angry:
28. kvě 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh já vydržela týden bez té trubičky hříchu,ale pak jsem to vzdala..kazdopadně s tim stejne seknu at se do září trochu vyčistim pro mimiska :slight_smile:..No nahrávej to jsem zvědavá :slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh prosim tě co to je? :confused:
28. kvě 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - tak to je, má milá, šlupka od salámu nějakýho - je to tlustý jak igelitka. No neni to dement? Já tady vyšiluju, že má virozku a ten můj blb se málem sám zabije... řikám, jelito.
S tím kouřením je to těžký, měla jsem přestat už předtím. Teď, když mám nervy, mi to fakt nejde... ale i můj dr, silnej antikuřák, mi říká, ať raději kouřím, než abych se nervila... Takže do těch pěti to držím.
28. kvě 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek