• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@jaka17 ja bych si to taky moc rada precetla prosim :wink:
28. kvě 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani uz jen za ten tvuj pozitivni pristup si te miminko brzo vybere to viiimmmm :wink:
28. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkujuuuuu...to je hezkýýýý :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no nějak nevim co konkrétně máš na mysli...to s tim ohnostrojem?
28. kvě 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to je určitě tenhle fotoblog - holky, to je hroznej úlet!!!! Já bych takhle dlouho asi nevydržela bojovat, před paní tedy klobouk dolů!!!
28. kvě 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak to je pecka...ale nakonec se dočkali a o tom to je...musíme věřit a taky přijde ten správný čas a všichni si povezeme domu ten uzlíček ŠTĚSTÍ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
..a vydržela by jsi věř mi ...
28. kvě 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jasně, je to volně na koníkovi, určitě svědectví o velké trpělivosti a tom, že když neklesáte na mysli, štěstí sedne i na vola :grinning: /pardon/
28. kvě 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani už jsi našla to správný, viď...dala jsem tam blbej odkaz asi
28. kvě 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jo, dík, to je správně...
28. kvě 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj Bára nám to sem hodila :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 mrkni na moje 14 den po et treba mamatest je slaby.. A mas citlivost 10?
28. kvě 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani No nevim, tohle už bych asi vzdala - takových let. Já už jsem teď v půlce stimulky stagnovala a brečela u každýho pigára :grinning: Tedy nebrečela, ale když jsem začala píchat v 7 ráno Cetrotide, tak jsem byla už od šesti vzhůru a přemlouvala se k bodnutí :slight_smile:

@jaka17 - byl to dobrej link, jen jsi se musela proštrachat do toho alba, kde to popisuje :wink: Díky za něj, inspirativní je to rozhodně!
28. kvě 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky nevíte co stojí ten odběr krve na HCG když si ho budu platit sama?
28. kvě 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani holky psaly něco kolem 190 Kč - tak to Tě nezruinuje :grinning: a doufám, že mile překvapí :wink:

Dobrou, holčiny - zítra jsem cd venku, tak nevím, jak se tu objevím. Páá
28. kvě 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata. Tak mi manžel včera koupil ty testy Dr. Max. Měli 2+1 zdarma. Dnes ráno kolem 2 hodiny jsem to prubla. Pravidelně se probouzím a chce se mi, tak jsem si říkala proč to rovnou nezkusit. Udělala jsem si zároveň 2 testy. Mammatest a ten Dr. Max. U Mammatestu se mi objevila jen taková šmouha, jakoby omylem u druhého Dr. Max se po minutě objevila zřetelnější čárka. :slight_smile: Tak jsem to zabalila a šla spát. Ráno jsem se opět na oba mrkla a už byly čárečky víceméně srovnatelné. Ale nevěřila bych tomu, jak můžou být 2 testy s garantovanou stejnou citlivostí tak rozdílné. Měly jste holky pravdu. Takže se v duchu trochu tetelím, ale na venek se bojím toho aby se ještě něco nepokazilo. Dnes budu volat na IVF clinic výsledek testu, tak uvidím co mi řeknou. Bohužel jsem v práci a nevyfotila jsem si testíky, abych je dala sem či do alba.
29. kvě 2013 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny spolutrpitelky tady,
tak dnes budu volat do CARu, že mám //,přidala jsem dnes na profil tu ranní a pořád je poměřuju :confounded: ale snad to všecko bude dobrý. určitě napíšu, co a jak, nikomu jinému než vám se s tím vším zatím moc nesvěřuju, vlastně to neví ani rodiče....jen manžel a děti...ale stejně nejlíp mne uklidníte vy, protože víte , o čem je řeč... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@orin77 Super, jsem ráda, že to vychází stejně všem, já už mám jen Dr.Maxe...tak držím pěsti, kdy jdeš do CARu??
29. kvě 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
všem co mají // moc moc moc gratuluji.

Já si budu muset ještě počkat, někdy během léta bude ket.... Teď se bohužel nezadařilo :frowning2:
29. kvě 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Bezva, budu na Tebe myslet, ať to vše dobře dopadne. Budu čekat na zprávy. :slight_smile:
No já tam budu dneska jen volat, tak uvidím co mi řeknou.
29. kvě 2013 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Bezva testík, je vidět jak to den ode dne pěkně sílí. To bude pěkný bojovník. Je zakouslý a nepustí se :slight_smile:
29. kvě 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@orin77 - tak držím pěsti! Vidíš, že to bylo testem! :slight_smile:
@jaka17 - budeš se objednávat na krev? :slight_smile:
@janinafox - to mě moc mrzí :frowning2: říkala jsem si, že to asi nedopadlo, když nepíšeš.... Ale zase můžeš na KETík, to je paráda :wink: Příště to bude určitě na 1*
29. kvě 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox škoda škoda, je to už definitivní??? :cry:
29. kvě 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox To mě moc mrzí, asi si chce mimísek počkat až bude teploučko :frowning2:
29. kvě 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 já mám taky jen volat, napíšu, co mi řeknou, máme ráno v práci poradu, ale jsem v pokušení se na ní vyfláknout a jet kdyžtak na test. z krve...uvidím a napíšu, teď musím letět, jinak půjdu nečesaná a nemytá...

@brsh právě že nevím :confused: a nechci volat v 7 jak trubka :grinning: :grinning:
29. kvě 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Tak zavolej v osm :wink: Já budu taky volat :wink: :wink: :wink:
29. kvě 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox :confounded: Jani, držím palečky, aby to všechno v létě vyšlo.......... :wink:
29. kvě 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co, holky, mám se objednat na krev? :wink: Fotografka jsem zoufalá, tedy :grinning:
29. kvě 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh No já tam vidím jasné //. Nebuď zoufalá. To je první poslíček dobrých zpráv a každým dnem se bude ozývat stále jasněji a zřetelněji :slight_smile:
29. kvě 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Určitě se objednej
29. kvě 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 teplomilné mimčo :slight_smile: vidíš, to je fakt :grinning: to už budou zavádět dvě, tak snad bude větší šance...
29. kvě 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek