• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
Já měla asi zůstat na neschopence... pracovní výkony stejně stojí za velkej houbelec a ještě mě tu nerví tisíce pytlovin (kromě dětí, ty jsoukupodivu v pohodě - s některými kolegyněmi je to horší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) No, je strředa, do pátku už to překlepu.
29. kvě 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu Děkuju, moc si toho vážím :slight_smile:
29. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Moc pěkná čárečka :slight_smile:
29. kvě 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Ahojky, no tak super, moc gratuluju:slight_smile: a to bylo samý... asi nic...a vypadá to tak pozitivně :slight_smile:
29. kvě 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak obě naše embrya se sice stále vyvíjí, ale jsou pomalejší, hodnocením za 3 :frowning2: Já jsem sice taky byla trojkařka, ale tohle nejsou moc dobré zprávy :frowning2:
29. kvě 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 jj, to známe moc dobře.. taky jsem si to celou dobu říkala.. ale tenhle poslední pokus jsem se nebála.. ale .... no snad se zadaří při tom ketu.... vydrž to, 9 den je ještě málo:slight_smile:
29. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen to bude dobrý..uvidíš..my máme 2 blastocytu...
29. kvě 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox To je mi moc líto:( ale pokud si pamatuji, tak máte ještě slušnou úrodičku schovanou.... :wink:
29. kvě 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Neboj, jsou holt po mamce! :grinning: Hele, my měli vzorňáky dokonalý (minule) - a stejně nakonec byli špatný. Tihle to určitě zmáknou.
29. kvě 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani proč si ho budeš platit sama???? já už jich měla tolik a nikdy jsem ho neplatila.... ?
29. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Tak daleko mi to ani nedotáhneme, pokud do zítra přežijí a bude to mít smysl, tak jdu na transfer.
@coralin jdeme až v září..mrazáčky nemáme tak si musíme 3 měsíce počkat :frowning2: ...no protože u nás ten test krve po ET nedělají :frowning2:
@coralin určitě se zadaří :wink: mě jen děsí to,že ten náš car přes prázdniny nejede a samozřejmě pro mě by bylo lepší,abych už nemusela začínat další školní rok,aby se těm děckám furt neměnila učitelka...
29. kvě 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 ale mrazáčky nějaké máte,ne?..ty ti udělají ještě v červnu podle mě..ale ty to nebudeš potřebovat,vyjde to :wink:
29. kvě 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka hele, doma bys to furt řešila, takhle já šla 5 den po ET do procesu a jsem za to ráda, musela jsem myslet i na něco jinýho a depku měla jen večer....

@meyryen nezoufej, my měli třetí den zpožděný všechny a nakonec byly 2 za 1
@meyryen no odebrali mi 30 vajíček, dál se vyvíjelo 24, ale zamražený máme "jen" 4 - ty nejschopnější co se vyvíjely dál, tamty ostatní se asi zastavily a nepokračovaly... takže jsou prý zmražený po 2, takže na dva pokusy máme ještě "připraveno". Tak aspoň něco :wink: ani to nebude stát tolik penízků a bude to menší zátěž pro tělo bez tý stimulky...
Teď zaváděli jen jedno, ale jsou mi asi souzený ty dvojčátka, tak si na ně do léta počkam :grinning: je třeba hledat na tom to dobré :wink:
@akdar5 neboj, /to se lehce řekne/ :angry: držím palce i u nohou
29. kvě 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani máme dva,ale taky záleží,jak na tom budu ,když jsem měla ten syndrom.
@jaka17 děkuju, snad mě ty nohy zachrání....:D
29. kvě 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No, takhle jsem to právě myslela. A asi i jo.... ale je to tu teď docela v lecčems na pytel... moc se mi nedaří držet si odstup, tak mám zas strach aby to prckové nezabalili, když je máma takovej nervák... ale pořád jim říkám - to není kvůli vám, tak se držte! :slight_smile:
29. kvě 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak tam pozdravuj a gratuluji :grinning: :grinning:

já dneska test už negativní, tak si myslím, že i ta včerejší krev bude :frowning2: njn, tak příště hold
29. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem si tam teď volali, ze šesti vajíjček se oplodnilo jedno, zítra máme jít transfer. Chce se mi tak brečet, to je hrozný. Že já dneska do tý práce lezla!!!!!!!
29. kvě 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - a jak to vidí s ET?
29. kvě 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka - nebreč, takových případů je bohužel víc, ale věř tomu jednomu že to zvládne. Nezoufej, musíme být v klidu i když zároveň víme, že to moc dobře nejde ...drž se.
29. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - už jsem se k tomu dočetla tak držím palečky aby se zítra ET uskutečnil
29. kvě 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak už jsem to obrečela, děkuju za podporu. Snad to bude obrovskej BOJOVNÍK a zvládne to.....
29. kvě 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka Holka, je mi to líto. Jsem na tom podobně, ale musíme věřit, že prostě zabojujou a dají to....
29. kvě 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Vážně? Sestřička říkala, že se můžou ještě vzpamatovat a že ať koukám zítra přijet :slight_smile:
29. kvě 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen A kdy půjdeš na ET?
29. kvě 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka Zítra, pokud do té doby vydrží a bude to mít smysl....
29. kvě 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Tak to máme stejné.... Zítra na 9 máme být v CARu. Musím být taky na lačno jako na OPU?
29. kvě 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek