IVF v srpnu 2014

luho2012
30. črc 2014

Jdete některá v srpnu na IVF ?

pcd
30. črc 2014

Ahoj jdu na ivf snad už příšti týden. Momentálně si píchám injekce co ty?

bibianca
31. črc 2014

Ahoj, já jdu v srpnu poprvé do IVF ambulance jsem po 3 zamlklých těhotenství. Vůbec nevím co tam čekat poslali mě tam z oddělení. Mám tam jít pro výsledky z histologie a tam se dozvím, co bude dál.

78marcela
31. črc 2014

@luho2012 pokud půjde vše dobře, jdu 15.8 na KET.

luho2012
autor
31. črc 2014

Já teď čekám na začátek cyklu, abych mohla začít stimulovat. Jdeme poprvé, tak jsem z toho taková vyjukaná. 😉

eviks
31. črc 2014

ahoj holky, já začínám stimulovat někdy kolem 18.srpna..už se docela těším...

pcd
4. srp 2014

ahoj holky tak ve čtvrtek bych měla jít na OPU a zečínám mít trochu obavy. Jak to zvládáte vy?

zdenka35
4. srp 2014

Ja dnes mela ET 1 embrya 🙂

7507
4. srp 2014

Ahoj holky, stimuluji od neděle, je to naše první IVF. Máme problém na straně manžela, pomalé spermie. Rozhodujeme se stále zda vložíme 1-2 embria....Mám pár dorazů, třeba se zde někdo chytne a odpoví 🙂. Zda mohu mít při stimulaci styk, zda manžel před odběrem (při odběru vajíček v narkóze) musí držet půst (popř. kolik dní) a zda může pít alkohol (máme zrovna rodinnou oslavu 🙂))? A stimuluji jednou injekcí od 2. dne cyklu, pak od 6. dne třemi injekcemi, máte to stejně? Přeji všem hodně štěstí!

78marcela
4. srp 2014

@zdenka35 tak držím pěsti ať ti to dobře dopadne.
@pcd neboj, zvládly to všechny, tak to zvládneš taky. Sice to není zkušenost kterou bych si přála zopakovat, ale co bychom pro prcka všechno neudělaly, vid.
Mě teď čeká v pátek utz a příští pátek asi transfer.

78marcela
4. srp 2014

@7507 ahoj. Na to všechno by ses měla zeptat v centru, tam ti měli říct. Nám sexuální abstinenci doporučili myslím pět dnů před odběrem spermií. A i kdyby nedoporučili, tak by to stejně nešlo, protože jsem byla nafovkla jak balón při stimulaci a měla jsem pocit, že prasknu při každým kroku, natož ještě sex. Ale měla jsem hyperstimul.syndrom a úrodu 33 vajíček, takže to bylo celkem pochopitelné. Každopádně jsme sex neměli po všechny pokusy. Nechteli jsme nic ohrozit.
A co se týká alkoholu, tak bych si určitě alespoň přípitek dala ale pak už bych nepila.

fori
4. srp 2014

@7507 Ahoj, styk při stimulaci nedoporučuji. partner před odběrem cca 3 dny pust.... a pokud se neožere jak blázen, tak si klidně dát může...já začínala píchat 2 dny 2 injekce a pak jen po 1. měla jsem Fostimon....já jdi na IVF až v řijnu

zdenka35
5. srp 2014

@78marcela Dekuju 🙂

eviks
6. srp 2014

tak holky ja sem prave 15dc a cekam na zacatek noveho cyklu abych mohla zacit,ale ted sem dostala zanet mocaku a atb.doufam,ze to nebude mit na lecbu vliv a ze se z toho dostanu.cekam na ten termin uz rok a pul..

opicka_kiki
7. srp 2014

Cus holky, vcera som v CARe vyfasovala GonalF + Prednison, cakam na 1 DC a ideme na to 🙂 je to nase prve IVF, fingers crossed!!

hanourek
7. srp 2014

ahoj holky, já čekám na začátek MS abych si jela pro injekce. Jen furt nevím jestli se pustit do IVF, nebo ještě jednou IUI.... jsem z toho nervozní

boobli
8. srp 2014

Ahoj holky, taky mne čeká první IVF teď v srpnu. Od 15DC jsem brala divinu 2x denně 10 dnů, k tomu jsem začala píchat injekce decapeptylu od 21. dne cyklu pořád - teď by se měla dostavit MS, kdy mám přidat gonal... Akorát se nějak nechce dostavit. Byla jsem zvyklá si měřit BT, ať vím, kdy klesne a můžu očekávat MS, jenže se pořád drží nahoře, už jsem z toho taky poněkud nervózní (test samozřejmě negativní 😉, to by byla velká náhoda). Máte někdo podobnou zkušenost s ovlivněním teploty, prodloužením cyklu...?

@7507 - taky se rozhodujeme mezi 1-2, spíše jsme pro dvě, ale záleží na tom, jak se vše bude vyvíjet.

@opicka_kiki - tak si držme palce 😉

@hanourek - já už bych třeba do IUI nešla, pro nás to byla zřejmě jen ztráta času. Ale určitě záleží na konkrétní situaci, kde je "chyba", jestli si doktoři myslí, že máte šanci s IUI, je to šetrnější metoda.

hanourek
8. srp 2014

@boobli budu držet palce, ať se brzy dostaví MS a pak vyjde IVF, to bychom mohly jít pomalu stejně, protože mě by měla MS dorazit příští týden🙂

právě že pan primář se přiklání k IVF ta další IUI byl můj nápad....

boobli
8. srp 2014

@hanourek, tak to zvaž, nám taky radili IVF už dříve, ale nějak jsem na to v té době neměla odvahu, pořád jsem věřila... tak jsme zkoušeli ve třech cyklech IUI a pak jsme si dali na čas zase pauzu... Dneska bych se už rozhodovala jinak. 🙂

hanourek
8. srp 2014

@boobli no my máme za sebou jedno IUI... sám primář řekl, že by šel do IVF.... a asi dám na něj i na tebe.... představa toho.... už je to totiž všechno nějak moc zdlouhavé....

delfi75
8. srp 2014

@zdenka35 ahoj, byla jsem ve stejný den na ET -2embrya. ...

zdenka35
8. srp 2014

@delfi75 To je paráda 🙂 a jak se cítíš s dvěma bublinkami? 🙂 Já měla loni dvě při Ketu,ted 1 🙂 tak jsi tedy též 4 den po ET 🙂

delfi75
8. srp 2014

@zdenka35 také 4. den🙂 cítím se unaveně, ale to je asi z těch hormonů...jinak celkem nic 😒

delfi75
8. srp 2014

@zdenka35 co Ty?

zdenka35
8. srp 2014

@delfi75 Mě od Et pobolívá podbřišek a pořád ho cítím,někdy více napravo a ted i nalevo,dneska výtok čirrý 🙂 a prsa,ale ty mám vždy z Crinone 🙂 unavená jsem též 🙂

delfi75
8. srp 2014

@zdenka35 podbřišek taky trošku cítím, no a prsa od stimulace. také máš crinone? minule jsem měla urtogestan a to jsem byla úplně mrtvá....

zdenka35
8. srp 2014

Já měla minule také utrogestan a estrofem,ted jen crinone a prednison,kterej beru od ledna z imunologie 🙂 a ještě máme 2 mrazáčky,ted 8 buněčné,tak snad se nám zadaří 🙂 Dneska jsem už byla i v lese 🙂

delfi75
8. srp 2014

@zdenka35 já byla v lese včera a pak celé odpoledne jen ležela a chvíli i spala 😀 my máme také 2 sněhuláčky...měli jste prodlouženou kultivaci?

zdenka35
8. srp 2014

Nemáme,ale chtěli jsme,nešlo to,tak jsme rádi za ty 3 bojovníčky 🙂 no den ET a den poté jsem se válela,četla,rejdila po internetu,luštila a spala,ve středu spíš na půl a ted už funguju,ale nic nepřeháním 🙂 i jsem včera volala do CAR protože mě při posledním ET takhle břicho nebolelo,tak abych něco nezanedbala,ale doktor říkal že dobrý,pokud se mě dobře dýchá a mám chut k jídlu a chodím normálně na záchod a nekrvácím 🙂 ale jedla bych pořád,to ty hormony 🙂 po ovocných knedlíkách jsem měla chut na kyselé a vyžunkla jsem lák z rajčatového salátu a včera jsem prosila manžela at mě jede koupit tlačenku,dneska jsem měla chut na rybičky kyselé 🙂

pbuc
8. srp 2014

Ahoj , já jsem byla na ET 5.8. mám v sobě jedno embryjko a 5 zmražených

delfi75
8. srp 2014

@zdenka35 chichi, je ještě brzo na chutě...ale kdo ví🙂