IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

pehu
19. dub 2013

@ratatooy Test na hcg mi nedělal. Krev a moč jsem asi dávala až jak jsem dostala průkazku. Já si toho moc právě nepamatuji ☹-

mariiianka
19. dub 2013

@ratatooy moc moc gratuluji 😵
@sakalmilion krásný testík,super 😵

jednalucka
19. dub 2013

@ratatooy mně říkal dr. že je vidět mimísek na UTZ až od hodnoty 1000HCG, tudíž jestli není nic vidět a máš takto vysoké HCG, tak to budou dvojčátka, ne? 😀

lucina100
19. dub 2013

Tak HCG 0,1. Takže jsem volala do car, že v pondělí nepřijedu. Chtěli abych přijela ještě a pak mi to doktor ukončil. Na co bych tam jela takovou dálku a celý den čekala, když hcg není žádné? Zaplaceno mají převodem, tak už tam nemusím přece..... Hormony vysadím, vybrečená už jsem taky. Mám ještě nemocenskou, takže dochodím rehabky, pak 2 měsíce mám výpovědní lhůtu a jdu na pracák. Kuknu na nějakou last minutku a pojedem se odreagovat někam s rodinkou. ještěže máme toho našeho raubíře, jinak bychom už zůstali sami. Do dalšího cyklu nejdu, čekali jsme na malého skoro 15 let, vytrpěli si dost, takže roky nám utekli a dodnes děkujem všem svatým, že jsme se dočkali aspoň jednoho. 😉

mariiianka
19. dub 2013

@lucina100 ☹ ☹ ☹ to je mi strašně moc líto

renca1978
19. dub 2013

@lucina100 to je mi lito, a kolik ti je roku?byl u vas zjisteny nejaky problem?

ak24
19. dub 2013

@ratatooy ahoj tak čtu že jsi dopadla dobe a asi ti řekl to same co me,na to druhe,,a kdy jdeš na dalši kontrolu

sakalmilion
19. dub 2013

@lucina100 to je mi líto... ☹ .tak se drž a opravdu buď ráda alespoň za jednoho raubíře... 😀

ak24
19. dub 2013

@lucina100 to je mi lito

ratatooy
19. dub 2013

@ak24 jdu 2,5 do caru na potvrzeni pak 22.5 mm přijit na prvotrimestrialni screening a prukazku

ratatooy
19. dub 2013

@jednalucka nene práve že dneska už videt bylo přesne odpovidal utz hodnote hcg pro jedno mimi a delce těhu

ratatooy
19. dub 2013

@lucina100 ☹až mi slza ukápla ☹

ak24
19. dub 2013

@ratatooy tak toja už chodim jen k memu doktorovi do brna už nemusim,,to jdem tedy stejne 2,5

ratatooy
19. dub 2013

@ak24 no mi tam musime vždycky na potvrzeni tehu

ak24
19. dub 2013

@ratatooy aha tak toja ne

lucina100
20. dub 2013

@renca1978 je mi 39. Já mám neprůchodné vejcovody, 4x operované břicho, endometrioza 2 stupně, a dělohu vzadu otočenou. A manžel má spermie dobré tak 5%. Dávali nám šanci 5%, takže jsem ráda, že malý se nakonec narodil po 15 letém boji.
Už by mi to asi neproplatila pojišťovna. Bylo to kdysik jen do 39let. Nevím, zda to už posunuli. Vím, že se o tom mluvilo, lae nějak jsem to pak nesledovala.

sakalmilion
20. dub 2013

@lucina100 ahojky...tak to můžeš být opravdu ráda,že máš alespoň malého.. 🙂 po tom všem co máš za sebou...mě je taky 39...tedy až za 2 měsíce 😉 a pojišťovna to hradí do dne 39 narozenin..některá do dne 40 narozenin....tak naštěstí jsme to stihli... 😀

renca1978
20. dub 2013

@lucina100 myslim, ze je to porad do 39.......tak mas jedno ditko,to je super, nekomu se nepodari ani to jedno, my asi taky vic nestihneme, a tak budeme radi aspon za to jedno 🙂 Uzivej zivota a rodinnych radosti 😉

mica21
20. dub 2013

@lucina100 Ahoj, tak to je mi moc líto, že vám to nevyšlo. Tak si pěkně užijte dovolenou 😉

lucina100
21. dub 2013

Dobré ranko, tak v pátek jsem vysadila všechny léky a mencky mi stále nedošly. Dneska jsem 35 den cyklu. Myslela jsem, že když vysadím hormony, tak to hned dostanu...... Kéž by se stal ještě nějaký zázrak a to HCg bylo špatně uděláno, nebo něco takového...... Nebo bylo ještě včas uděláno....... 😒 Dokud to nedostanu, pořád budu doufat na zázrak ☹

sakalmilion
21. dub 2013

@lucina100 tak se drž...třeba se stane zázrak.... 🙂 držím pěstičky pro štěstí... 😉

samanta001
21. dub 2013

Dnes jsem 8 den po zákroku a zkusila jsem si uděla test, ale byl negativní ☹ u prvního těhotenství jsem měla pozitivní test po 9 dnech. Jak jste na tom s testováním vy? Myslíte, že je ještě nějaká šance když test zkusím třeba za dva dny?

ratatooy
21. dub 2013

@samanta001 určo šance je v plno carech a i v tom našem nařizují testovat až 14den a ví proč

ratatooy
21. dub 2013

ahoj holky jak je ?co nového?dneska mame zase hezky tak pujdem an prochajdu,začiname taky konečně se stavbou pořádně tak je práce až nad hlavu a do toho se chce malej vozit traktorem tak sem tam musela s nim jednou vlezt🙂snad sem to mímo nevytřepala🙂

mica21
21. dub 2013

@samanta001 Ahoj. já měla 8. den po ET již slabě pozitivní. Holky tady testovali i odpoledne a měly mnohem silnější čárky než ráno. Tak můžeš zkusit. Jinak přeji, ať se zadaří 😉

mica21
21. dub 2013

@ratatooy Ahoj, u mě vše při starém, mám pořád nervy na pochodu. Jdu v pondělí na krev k mé gyn a ve čtvrtek na ultrazvuk do CARu. Asi zkusím, jestli mi zítra neudělá i utrz, abych se případně už netrápila 😒

ratatooy
21. dub 2013

@mica21 no skus a uvidiš ikdyž když bude nizke hcg tak na utz stejne nic neuvidi,kolikátej den to bude zitra?

mica21
21. dub 2013

@ratatooy zítra budu 27. den od ET. 22. den jsem měla hcg 16000 a nezdálo se jim to na ultrz, že to neodpovídá stáří..

ratatooy
21. dub 2013

@mica21 jo to si psala že si mela tak hoodne,ale podle tabulek by to byt 16000 mohlo ale to by už musely videt i na utz,tak to si nech vzit určo hcg abys videla jestly se snižilo nebo zvyšilo a ted by te teda mely pořádne hlídat co a jak me dr řikal že kdyby se mi toto stalo tak me okamžite žene na laparku

ratatooy
21. dub 2013

@mica21 ten 22 den bylo zhruba 6tt ne?ja sem 6tt mela ted na utz a to bylo 18dní od ketu hcg 1600 a na utz videt bublinka a nezpletly ti neco?nemela si mit taky 1600???ikdyž rozmezi pro ten 6tt je 1080-56000 takže v limitu jsi dobře ovšem je zajimave kde se mimčo schovává ale kdyby to bylo mimodeložní tak už bys krvácela a mela bolesti poože to dýl vetšinou dál jak do 7tt nedojde me tenkrát braly mimodeložní v 5+4 a to už mi odtikávaly poslední vteřiny