IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

sakalmilion
22. dub 2013

@mariiianka no mě je dali hned a rovnou na šest hodin....jen je to stejně blbý...jen tak málo...no ale alespoň něco..taky nemuselo být nic...

mariiianka
22. dub 2013

@sakalmilion to máš pravdu,můžeme být rádi za to málo 😅 .Být zavřená,to bych byla brzo na chcholouška 😅 😅

mica21
22. dub 2013

@sakalmilion Ahoj, OPU jsem měla 21.3, takže je to tedy 6+4?

slaboska
22. dub 2013

@renca1978 ahojky,tak ti řeknu,že ja bych už v těhu na žadnou dovču nejela ☹ sice je tu krasně,fakt nadhera.ale v sobotu mě chytl zub,večer jsem brečela bolesti tak jsem musela do nemocnice,ale tady ta nemocnice je fakt masakr.nějak mi to zpravili,ale vubec to nepřestalo bolet tak jsem musela v neděli znova ☹ a jěště dneska rano a tedka už mam klid,tak doufam,že to do čtvrtka vydrži.řikala jsem po prve a naposledy,pak už jen s Vaneskou ikdyž po tomhle zažitku jsem rozhodla až male budou male aspon 3 roky.takže tak dovolena v těhu za mě.jinak jak se mate tady Vy?koukam,že se tady začinaji ukazovat srdička a to je dobře.tak to ma byt,tak snad to vyjde a rok 2013 bude plodny.

mariiianka
22. dub 2013

@mica21 jj,asi tak by to mělo vycházet

mica21
22. dub 2013

@mariiianka děkuji. A ty jsi ještě na žádném ultrazvuku nebyla?

mariiianka
22. dub 2013

@mica21 ne ☹ .Jdu v pondělí

mica21
22. dub 2013

@mariiianka Zase na druhou stranu budeš ušetřená těm nervům co mám já. Přijdeš a už bude i srdíčko 🙂

mariiianka
22. dub 2013

@mica21 no aby nebyli ještě větší,aby vůbec nějaký bylo.Ale musí,řekla jsem si,že budu brát vše pozitivně,tak tam prostě bude 😅

sakalmilion
22. dub 2013

@mica21 mělo by to tak být...takhle mi to Dr vysvětlovala....počítá se podle toho i termín porodu...podle MS bych měla termín 23.12, ale protože OPU byla vlastně už 12 den cyklu,tak termín mám o dva dny dříve ...tedy 21.12....takže bys měla být 6+4 😀 a neboj...srdíčko je u někoho vidět až v 7 tt...ukončeného...říkají mezi 6 a 8 týdnem

mica21
22. dub 2013

@mariiianka to je správný přístup 😉

mica21
22. dub 2013

@sakalmilion teda to jsou počty.. 😉 počkám až budu vědět, jestli je všechno v pořádku a pak budu počítat TP 🙂 Ale myslím, že to tady všem vychází před vánocemi.. 🙂

renca1978
22. dub 2013

@slaboska Ahojky, az ted jsem si to precetla, to je strasny......Je mi Te strasne lito, to je jak naschval, jojo, ty nemocnice v techto zemich nejsou nic moc, taky mam docela spatnej zazitek.Kdy se vracite?Hlavne at uz te tam ten zub nechytne, at aspon zbytek dovci stoji za to!!!Ty mas taky holka smulu, hlavne at se bolest nevrati,myslim na Tebe, paaaa

hanndy
22. dub 2013

Ahoj holky ja vas nak uz nestiham,jak se udelalo hezky,tak jsem porad venku a zacala jsem jezdit na kole musim schodit ty nabrany kg 😀 a nemam ani cim prispivat obcas na vas juknu,ale uz to nebude tak casty ja myslim ze uz ani nevite ze jsem tady byla 😝 😀 ne kecam.. Vsem preju zdrava miminka a poradne tady prskejte ty tehu bacily at se k vam se Sisi projime ju?? 😀 tak zatim pa

mariiianka
23. dub 2013

Krásný den přeji 🙂
@hanndy ty kecko,myslíš,že jsme na tebe zapoměli 😀 .Já myslím,že tě bacílkama nakazíme brzo 😉

renca1978
23. dub 2013

@hanndy Ahojky, dyt Ty sem patris 😉

ratatooy
23. dub 2013

@mica21 termin porodu ti lehko spočítá tehu klkulačka zadaš jen den posledni ms,a tydny tehu se počitaji jednoduše od posledni ms

ratatooy
23. dub 2013

tak musim řit že každy tehu je fakt jiny,u prvniho vubec nic občas mi pak bejvalo hůř od žaludku vetšinou dopoledne,a ted každej večer zimnice,motanice,pomale blijanice😀

mariiianka
23. dub 2013

@ratatooy to máš pravdu,u mě je to věčný žraní 😀 😀 .Takže jestli budu takhle pokračovat dál,tak se do ničeho za chvíli nevejdu.Fakt mazec 😕

ratatooy
23. dub 2013

@mariiianka jo tak to taky musim s tim přestat protože už ted se nevejdu a už vubec do kalhot už musim nosit těhotensky

mariiianka
23. dub 2013

@ratatooy ale jak to udělat,já se naobědvám a za dvě hodiny můžu jíst znova 😅 ,ale né mlsat něco dobrýho,ale jak fakt se najíst.To jsem dopadla 😅 .Pak mi už bude dobrý jen pytel 😀

renca1978
23. dub 2013

Holky, ja uz nutne potrebuju ctvrtek, at uz je ta kontrola, prestavaji mne bolet prsa, nemam zadny tehu priznaky.............ja se asi zblaznim, bolim se, aby neslo o zamlkly tehu................jsem zrala na Chocholouska, skoro celou noc jsem nespala, jak mi to v ty hlave srotuje

mariiianka
23. dub 2013

@renca1978 Renčo,co blázníš 😕 .To že nemáš příznaky,nic neznamená.Vím,že to musí být hrozný do každý kontroly,ale vše bude v pořádku.To já mám spíš obavy,protože mě bolí od včera břicho ☹

renca1978
23. dub 2013

@mariiianka se z toho asi pose......zase blaznim...............jak te boli bricho?

mariiianka
23. dub 2013

@renca1978 asi jako na ms,tak nějak,ale slabě.Né že by se to nedalo vydržet,ale je to nepříjemný.To víš doteď mi nic nebylo a teď se budu asi moc sledovat 😅

renca1978
23. dub 2013

Holky ja kdyz mam mezi hlavnimi jidly hlad, tak si vezmu jablicko, nabo mrkve, banan, jogurt.....a tak, a pomaha to............nechci pribrat moc kilo, chci i po porodu vypadat dobre, toho se desim uplne nejvic, ze naberu 20 kg, to by byl muj konec.Hlavne nekde jsem cetla, ze mas jist uplne normalne, jakoby si tehu nebyla, to mimino si vezme jen co potrebuje, a vsechen ten zbytek si ty ukladas do problemovych partii.To teda nechci ani nahodou...

renca1978
23. dub 2013

@mariiianka ja to mela ze zacatku, chytalo mne to jenom v noci, a to byly az jakoby krece

ratatooy
23. dub 2013

@renca1978 jj je to pravda stači jist uplne normalne ale když maš hlad častejc je to horší,a ja na to prdím,třeba to pak zhubnu,pro mou postavu je ideální váha 74 cejtim se dobře i v 85kg pak už je to horší notak pak hold budu muset 30kg shodit

renca1978
23. dub 2013

@ratatooy Ja to mam prave uplne blby, protoze mne jde spatne shazovat kila, a nemam tu vuli 😉 hlavne si ted docela ujizdim na kofole, tak se snazim to ubrzdit v jidle, sladky vubec nejim........ja jsem docela malicka, hned to na mne ty kila navic jde videt, taky v obliceji

mariiianka
23. dub 2013

@renca1978
@ratatooy to je právě to,když je hlad,co naděláš 😅 .Tak já jsem ulítla na jablíčka s bílím jogurtem,bez toho žít teda fakt nemůžu.No nic už si hledám nějaký kalhoty 😅