IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
11. kvě 2013

@mariiianka no ješte nic nemám,čkam až mi přijdou šaty z aukra a jestly mi nebudou jdu obejit sekáče

ratatooy
11. kvě 2013

@renca1978 tak ja vim že hermoš se nemuže kvuli plísni o listerii sem neslyšela ale muže z neho byt taky

ratatooy
11. kvě 2013

@renca1978 @slaboska holky ale co byh vám ještě chtela říct k temto kočárkům jako tako,dorjan,x-lander sou dost těžký s malym mimčem ne ale potom a vy jste takový hubenourky budete mit asi co delat až potáhnete pomale 40kg třeba do kppce

renca1978
11. kvě 2013

@ratatooy je pravda, ze to mi rikala i kamoska, ona se prave rozhodovala mezi Dorjan a jane slalom, u ni vyhral ten druhej, ten jsem u ni zkousela a je lehounkej jako pirko........rikala, ze ten dorjan je o hodne tezsi.........asi budu muset jezdit jen po rovince 😀 😀 😀 ten Jane stoji taky pres 20 tisic.......... 😒 Ja vazne nechci davat takovy prachy za kocar, prijde mi to zbytecny, d 😒 aj se ty penize investovat i jinak.............

renca1978
11. kvě 2013

@ratatooy Jak ti vubec je?uz ty nevolnosti aspon trosku povolili?

slaboska
11. kvě 2013

@ratatooy x-lander je těžky?ja ho zkoušela a nepřipada mi,ja se v tom prostě nevyznam ☹ my k baraku mame docela prudkej kopec a tak jsem myslela,že x-lander je na to dobry.když ho zkoušim prazdny tak je v poho,tak asi manželovi at do něho lehne at vim 😎
@renca1978 prav je nizkej a ja jsem sice akorat 168cm 🙂 ale chlap ma skoro 190 cm,takže by musel chodit zhrbenej 😀 ja miluji hermelin,vera ho chlap dělal na grilu,ale ja si vzala jen kousiček,ja mam prostě strach ☹

renca1978
11. kvě 2013

@slaboska no prave, ja se taky bojim aby se neco spatnyho neprihodilo.............. 😒 jeeee, Vy jste stejne vysoci jako my 🙂 to je sranda 😀 😀 😀

slaboska
11. kvě 2013

@renca1978 fakt? 😀 tak to je super,vidiš dalši věc co mame stejnou takže i screening ti vyjde jak mě 😀 jako jazyk mi litat ze strany na stranu,ale oddolala jsem,ikdyž to bylo těžky,protože ja hermoš miluji 🙂

renca1978
11. kvě 2013

@slaboska ja ho mam taky rada...........ale prijede kamoska s manzelem, on je vyhlasenej sefkuchar, uzasne vari, tak urco si dam nejakou jinou dobrutku 😉 holt si na hermos budu muset nejakej ten mesic pockat 😀
Kez bys mela pravdu s tim screeningem, a vse dobe dopadlo 😉 ach jo, to cekani mne jednou znici.................. 😒 bojim se ale silene 😒

hanndy
11. kvě 2013

Uz zase zerete a vozite jo.. 😀

renca1978
11. kvě 2013

@hanndy cauky, rekla bych, ze uz se to tady stalo tradici, kocary a zradlo 😀 😀 😀

slaboska
11. kvě 2013

@renca1978 dopadne to dobře a my Ti to čekani tay zkratime 😀
@hanndy no co jineho od nas čekaš 😀 tak šup šup at jsi na tom stejně jak my,radi velmi radi tě vezmeme do žraciho a voziciho klubu 😀

mariiianka
11. kvě 2013

hezké odpoledne,já nějak o těch víkendech nestíhám se zapojit do debaty,jsme furt venku 🙂

renca1978
11. kvě 2013

@mariiianka cauky, venku?dyt uz 2 dny lije jako z konve????????????????????aspon tady, ale rano bylo nadejny................

mariiianka
11. kvě 2013

@renca1978 ahojky,no jak kde.Tady máme občas přeháňky,tak se to dá.To víš já dítě neudržím doma i kdybych se zbláznila 😀

hanndy
11. kvě 2013

@renca1978 @slaboska no co jinyho od tuas cekat ze? 😀 me o zradle ani nemluvte pred chvilkou jsme se vratili ze zabijacky a ja jsem si ani zobnout nemohla ☹ ale mrazak je narvanej,tak je to dobry..tady taky prselo cely dopo.ale ted uz se to umoudrilo,tak mozna pojedem na skutriku se provetrat

renca1978
11. kvě 2013

Holky, od kdy muzu slyset srdicko miminka doma?pres echo sound?je 12tt jeste brzy?ja to poradn zkousim, ale nic neslysim 😖

slaboska
11. kvě 2013

@renca1978 ud v klidku,to se ma použivat až od 12tt. 🙂

ratatooy
11. kvě 2013

@renca1978 jane slalom je i muj favorit a ten bych klidne koupila z druhy ruky protože je to kvalitní kočár co vydrží,ty polsky jsou fakt na jedno dite a hotovo

ratatooy
11. kvě 2013

@slaboska no hele s mičem malym v hlubokym to je ok,ale ve sportáku 17kg kočár+12kg díte+5kg nákup a seš vyfluslá😀

ratatooy
11. kvě 2013

@renca1978 a ty nevolnosti byli celkem už jakž takž ale dneska to zas začlo,celej den šílený,nejsem schopná vydržet stát,jak se teda do něčeho zažeru že neco delám vařim,uklizim tak to tolik nevnímám ale jinak teda děs a hlavne ráno se mi udelalo hrozne blbe ale to teda mi nepřipadalo od tehu ale spíš že už na me leze tehu cukrovka

renca1978
11. kvě 2013

@slaboska ja uz jsem 12tt 🙂

slaboska
12. kvě 2013

@renca1978 ty už jsi 12tt?tobě to nějak rychle utika 😀 ja ten přistroj měla ve 14tt a neslyšela jsem nic a Dr.mi řekl at ho vyhodim,že to jen stresuje maminky a je to pravda tak jsem ho pěkně kamaradce vratila 😀

mariiianka
12. kvě 2013

hezkou neděli přeji všem a doufám,že i dnes konečně trochu slunečnou,prozatím 🙂

slaboska
12. kvě 2013

@mariiianka ahojky,tak u nas teda od rana zase prši ☹

mariiianka
12. kvě 2013

@slaboska tak já ti pošlu sluníčko 😎 .U nás zatím svítí,tak snad mu to vydrží.Jinak dnes mám nějakou depku,zítřek se blíží,tak nervy začínají pracovat,ach jo 😒

mariiianka
12. kvě 2013

@pavlis321 ahojky,tak jak dopadla krev

slaboska
12. kvě 2013

@mariiianka neblazni,všechno bude ok 🙂 všichni tady budeme čekat až napieš,že si to srdičko viděla 😀

slaboska
12. kvě 2013

@renca1978 kde zase litaš?

mariiianka
12. kvě 2013

@slaboska no vždyť to znáš sama před každou kontrolou.Ale dneska teda není semnou žádná řeč 😖 .Jo Renča zase fandí hokeji 😀