• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka jojo znam,ale taky vim,že ty nervy byli vždy zbytečne a vše bylo ok,takže tak to bude i u tebe.a na kolik to maš?
12. kvě 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no doufám,že depku mám taky dnes úplně zbytečně :sweat_smile: .Jinak jsem objednaná na půl desátou,ale domu se dostanu až po poledni,tak pak dám vědět,pokud to semnou dřív nesekne :grinning: .Ale zachvíli jdeme grilovat,tak si spravím náladu masíčkem :grinning: .A co tobě,přišlo to sluníčko,jak jsem ti poslala :slight_smile:
12. kvě 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka asi si sluničko spletlo adresu,protože sem nedorazilo.až tedka od rana konečně přestalo aspon pršet.neboj nesekne to s tebou.zitra odpol.zapnu notas a bude ist jen same dobre zpravy,muj notas jiny nebere :grinning: :grinning:
12. kvě 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak že by šlo jiným směrem :unamused: ,nebo se od nás nechtělo hnout,u nás svítí celý den.No tak hlavně,aby ses něčeho dočetla,když jiný zprávy nebere :sweat_smile: .Kde ty holky dneska jsou :angry: ???
12. kvě 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka serou na nas :angry: :angry: ale počkej až napiši,taky si s něma neude psat :wink: tak to sluničko vi,že je u Vas dnes potřeba tak tam zustalo :slight_smile: neboj,pošleš jen ok zpravy :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no já za chvíli běžím na tu grilovačku,mňam mňam,takže buď večer a nebo až zítra,protože tu mám ještě plný koš na žehlení :cry: ,to mě zničí.Vypadá to jak kdyby nás tu bydlelo pět a né tři :sweat_smile:
12. kvě 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak ja mam zas samy lepší,už sem se radovala že me nevolnosti ustoupily a od včera je to ještě horší,ve středu me čeká pohřeb dědy,do toho peču na tu svatbu,nemám si co oblect pořád,to sou vyhlídky aspon že malyho a chlapa mam oblečenyho.
@renca1978 prosim te jakj byl ten druhej nazev toho leku na nevolnost zitra se po nem musim poshánět jinak zdechnu
12. kvě 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to se mate,že mužete grilovat,no my si budeme muset počkat :frowning2: jojo taky mame pradla jak za 10 lidi,nedokažu si představit jak to bude vypadat s mimem,to se od žehleni nehnu,tak papa a zitra držim pěstiky.
12. kvě 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak to mě tě je lito,ja taky prvni 3 msice trpěla a zazvorovy lizatka mi nikdy nepomohly :frowning2:
12. kvě 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska me u šimonka pomahal čaj zazvorovej ale to mi bylo špatne jen tak že pul hodinky a bylo to zas pryč,ted se mi navalí jen se vzbudím a jede to až o večera,navic malj ted blbe spí konečne sme ztratily dudlík a spíme bez dudlíku,takže se na nej celou noc ptá,furt se budí,řve,no mam toho plny brejle
12. kvě 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska cauky mnauky, my mely navstevu :slight_smile: jojo, uz 12tt, ale mne neprijde, ze by mi to moc utikalo :confounded: jak se mas?
12. kvě 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja totiz cetla nejaky diskuze, a tam bylo ze od 12tt, tak to jeste zkusim, a uvidim :wink:
12. kvě 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no konečně ses našla :grinning: zkus to,ale mě to nešlo a akorat mě to streovalo,že je něco špatně.mě připada,že tobě se ty tt nasobi snad 2x,aby si mě za chvily nedohnala :grinning: když teka nedavno jsme čekaly jak dopadneš a už si 12tt :slight_smile:
12. kvě 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no mne zase prijde, ze tobe to tam nejak rychle skace :grinning: Zavidim Ti, uz chci taky aspon 20tt :slight_smile: Je pravda, ze to je jako vcera, jak jsem sem porad davala svy testiky :grinning: a ze jich nebylo malo :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 nahodou ty testy byli super :slight_smile: mě to teda neutika,už,abych měla po porodu :grinning: ty snad budeš 20tt za 14dni :grinning:
12. kvě 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska bylo by to fajn............... :grinning: porodu se docela bojim, pak mi to musis vylicit, jaky to bylo :wink:
12. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka na dnešek držim pěstičky.
13. kvě 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska dobré ranko,moc děkuji.Drž pevně,ať je vše jak má :wink: .Pak dám vědět,jen co se vrátím
13. kvě 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka držim a drži i naš pejsek at nas je vic :slight_smile: vše bude ok,těšim se na dobre zpravy.
13. kvě 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja se taky bojim,ale ja chci jit na cisař,připada mi to lepši.
13. kvě 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska i ja chci po druhy radši cisař ale nevim jestly i ho udelaji jen tak to asi ne,me ho delaly kvuli konci pánevnimu,cukrovce
13. kvě 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jen si to těhu uživej po porodu ti bude břicho chybět
13. kvě 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, co blkaznite vsechny s tim cisarem?jak jsme chodili na praxi tak jsem u par cisaru byla, a dekuji nechci :slight_smile: pokud to teda nebude nutny....
13. kvě 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy V dnesni dobe se da domluvit vsechno, ale vetsina porodniku je zastancem spont. porodu, to ti rekne kazdej...Ale samozrejme je to kazdyho vec...........
13. kvě 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ja už to mam domluvene.mam špatnou sražlivost krve ikdyž to neni duvod tak se to na to uhraje. :wink:
@renca1978 počkej ja ti to připomenu až nam budeš vykladat jak si rodila 3 dny :grinning:
13. kvě 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem vcera hledala fonendoskopem mimco, a nenasla :unamused: nekde pisou ze se ve 12tt najit da, jinde zase ze je to moc brzy.............tak nevim.............doufam, ze tam je, a srdicko mu bije..........ja bych vazne potrebovala ty kontroly castejsi, nebo event. mit doma UZ, a juknout na mimco, kdy chci............asi ukradnu nejakej UZ z prace, to nikdo nepozna :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak ja mam indikace pro cisař,ale kdybyh si o nej jen řekla tak mi ho neudelají,a ikdyby mi to muj dr napsal tak v porodnici me primář vyhodí on je takovej zvláštní,ten zase rodí přirozeně dokud nejde posledni vteřiny o život pak až šmikne
13. kvě 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jo tak to je dobry to je dobrej duvod pro cisař abys nevykrvácela
13. kvě 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Ja se bolesti nebojim, prodelala jsem 3xledvinovou koliku, a pokazdy mi rekli, ze nic horsiho neni, ani porod :grinning: mne je jedno, jak budu rodit, hlavne at je vse ok, ja i mimco.............nekolikrat u nas na ARU lezeli zensky po porodu s HELLP syndromem, a to byl pak masakr :confounded: :confounded: :confounded: to je jedine ceho se bojim
13. kvě 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 to mela i kamaradka malej se kvuli tomu narodil o mesíc a pul dřív
13. kvě 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek