IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska krááááásne si to napsala 😀 😀 😀

slaboska
15. kvě 2013

@renca1978 tak přesně tohle se mi v lekarně stalo taky.ale jak pak jsem vysadila všechny leky tak se ty bolaky ztratili.tedka mam už pusu pěknou,ale ze zaatku to bylo peklo 😠

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska poruč přírodě 😀 ,budu se snažit,ale nic neslibuju.Takže kdybych se tu do večera neukázala,tak nic nemám a vrátím se až někdy s fotkou 😀 😀 😀 .Ale jak to bez vás přežiju 😢 😢

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka mužeě přijit i bez fotky,chyběla by jsi nam tady 😉

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska no prave, ja mela bedary v puberte, pak uz nic, a ted zase, takove bolaky, nekdy i ve vlasech...........a nebavi mne to porad maskovat.....ja jsem z toho byla nestastna, koupila jsem si aknecolor, ten mi hodne pomohl............ted uz je to lepsi, ty hormony co dokazou 😖 😖 😖
Jenomze jak to nemas resit, kdyz vypadas jako pubertacka, vid?hruuuuza

slaboska
15. kvě 2013

@renca1978 ja se taky rozčilovala,to,že jsme těhu neznamena,že se nas lidi musi bat.ale jak řikam,tedka už vše vysadiš a bude lip,budeš zase krasna 😀

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska uz aby to bylo, v patek vecer posledni 2 globule...... 🙂

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska tak to jsi mě potěšila 🙂
@renca1978 jak já ti záááávidím.Tak koukla jsi na to

hanndy
15. kvě 2013

Ty jo ja cumim na ulici a ruzovku a nestiham vas cis muj tel je pomalej ☹

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska takhle nás tady je jen pár viď,tak ještě já kdybych se vypařila 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@hanndy no jo,to u toho nesmíš koukat na bednu 😀

hanndy
15. kvě 2013

@mariiianka kdyz ja musim 😀

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka mne to nejde, zadam do fora prosincovky a vyjede toho strasne moc

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka taky se dockas 🙂

mariiianka
15. kvě 2013

@hanndy a to já si říkám jak můj malý noťásek je pomalý,tak to jsem na tom ještě dobře 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 no už aby to bylo 😒 .Tak já ti to dám sem ,chceš?

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka jeeee, to budes zlaticko, kujuuuuuu 🙂

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 malý moment,než na to najedu zase já 😀 ,budeš mít co studovat 😀 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 hele u mě je to jednoznačně půl na půl 😀 😀 😀

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka hele, mne vychazi kluk v tom cinskym kalendari poceti, a tady mi to taky sedi na kluka 😀 😀 😀 A ja uz si zvykla na holcicku, rikame ji Viktorka.............to jsem fakt zvedava 😀 😀 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 to mě taky v čínským a tady mám od každýho něco,ale spíš víc toho kluka.Hele tak to kdyžtak bude Viktor 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 a hlavně máš ty růžový věcičky nakoupený viď 😀 😀 😀

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka to nemuze, manza je Josef, trva teda na Josefovi..........i kdyz ja moc nechci, ale asi nic nezmuzu 😀 bude to Pepino

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka no prave, ruzovy...........to nemuzu chudakovi klukovi dat ani na spani 😀 😀 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 holka,tak to máme úplně stejný 😀 😀 😀 😀 😀 .Taky budeme mít Pepíčka.Ale já taky nechcíííííí

pavlis321
15. kvě 2013

@renca1978 jj změnu CAR určitě, jen nevím kdy a jestli vůbec..... jednak už jsme úplně psychicky na dně, ptáme se proč zrovna my, ale to asi všechny známe..... zvlášt když se tu kolem nás rodí jak na běžícím páse, hlavně lidi, který nemají ani kde bydlet a co do pusy.....
Praha je super, ale od nás 160 km, jediný co mi ještě zbylo je práce a nemůžu furt riskovat, že půjdu mezi prvníma, když jsem furt na nemocenský......zbytečně.
Navíc nám v Sanusu v HK zbyly dvě embr. zamrazené. Před námi by byly jen pokusy za plné peníze....
Spíš se bojím, že naše manželství se místo dětí dočká rozvodu☹

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka Mne se libi Oliver, ale to neprojde 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 mě by se líbil Ondrášek nebo Lukášek,ale u holky teda nemám představu.Nejlepší je manža,ten naočkoval už i dcerunku a říkají mu Pepiku 😕 .Tak mam pak šanci 😠

renca1978
15. kvě 2013

@pavlis321 To snad ne, pokud se mate radi, tak to musi vydrzet............je mi to strasne lito, vim jak narocny to je psychicky, kort kdyz vsude vidis tehule a kocary, ten pocit znam moc dobre.MOje kamaradka jezdila za tim Mrazkem az ze Zlina, a vyslo to, do 2 mesicu byla tehotna.....Vim, ze je to daleko, a ze clovek uz nema moc sily, no zkus to zvazit.......Preji hlavne pevny nervy a hodne sily, a hlavne at drzite pri sobe, to je hodne dulezity, hlavne pro tebe.Drz se!!!