• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska ja ti nevim, stejny jako na zacatku, asi jak se roztahuje deloha :angry:
16. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ke vsemu mne nasrali ti nasi zlati hosi...............ti tomu nasadili korunu :angry: :angry: :angry:
16. kvě 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no ty se zase předvedli :angry: :angry: aha,tak to ja zatim nijak nepocituji.tak snad tě to co nejdřiv přejde.
16. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ted uz je to zase v poho.......jooooo, a jinak celej den docela na hovno, nepustili nas se psem v Liberci do zoo, v Praze je to normalka, nechapala jsem, pry at ho strcim do plastovyho boxu, tam mely pripravenej, to jsem odmitla, nikdy nebyl ani uvazanej natoz v boxu, tak jsme ji nakonec ani nedaly :grinning:
16. kvě 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 chudak strčit do boxu.a co měli za problem pustit,aby tam nechytala ptaky :slight_smile: to nepochoppiš.člověk si chce uděělat vylet a takhle to dopadne,radši sedět doma na zadku a psat si na konikovi :grinning:
16. kvě 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to jooooooooo :slight_smile: hlavne se tady jeste ke vsemu zacalo silene mracit, a bude asi burina :angry: :angry: :angry:
16. kvě 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to u nas asi ne,ale hlasi pršeni zitra na cely den :angry: :angry: to je hrozny chvili vydrži byt pěkně a pak se to pokazi :angry:
16. kvě 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska presne...........no ale tento rok mi to ani nevadi, radsi at je chladneji, kvuli pupiku :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak jo, my frcime na veceri, ja se zase ozvu, preji krasnej vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papapa
16. kvě 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak se pěkně napapkejte,zase se tady sejdeme papa
16. kvě 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tady taky už poprchávalo.Já byla na odpolední kávičce a pak jsme koukli na hokej (zbytečná ztráta času)
@renca1978 no čauky horalko :grinning: ,jako fakt se psem do zoo néé :confused: ,ve Dvoře n/L tam můžeš se psem.A jak je v horách,krásný vzduch co,tam já to miluju.A ten vichr je u nás taky celý den ,ale tam rozhodně větší co.Tak žádný velký tůry a šetři se :wink:
16. kvě 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy aha tak to je tedy zajimave ale žeti nikdo neřekl vic proč
16. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 skusim se zeptat ve středu ale ja to beru tak že to hold k tomuto tehu patří
16. kvě 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno od snidaně přeji
17. kvě 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy dobre rano už jsem i po snidani.jak je?
17. kvě 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no de to,trošku blbe mi je,ale nic tak hroznyho jak to bylo,ja už svačím:grinning:
17. kvě 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy nebereš to jidlo nějak hopem :grinning: než bude oběd tak tu svačinu stihneš jěště jednu :wink:
17. kvě 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no tak to každopádně ja nevydržím max dve hodiny dýl ne jinak je mi zle
17. kvě 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy fakt?tak to mě jak bylo ze začatku zle,tak jsem jedla jen kvuli miminku,že jsem měla strach,aby neumřelo hlady :slight_smile: jinak jsem na jidlo neměla ani pomyšleni.
17. kvě 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to ja taky nemám ale jak neco nesním je mi 100xhůř a vubec se nesmí stát že by mi zakručelo v břiše to už pak omdlím
17. kvě 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy :grinning: koukam,že si to těhu uživaš ze všim všudy.doufam,že si to Renča přečte,tu pořad strašilo,že nema žadne nevolnosti :wink: nevi jakej zlatej dar dostala.mě bylo zle tak do 14tt.
17. kvě 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jj u prvniho mi bylo taky dobře,to sem si užila u tohoto se modlím at už je prosinec
17. kvě 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak až do prosince ti sand zle nebude :grinning: počkej jěště měsic a bude to ok.
17. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamci,tak vcera jsem dosekla az v 1 a v 1.10 jsem valila do prace a pekne jsem si hnula se zadama
@mariiianka my mame na seceni nakejch 2,5tis.m ctverecnich,ake zatim je to bez keriku a vselijakech cicurynek,tak to jde..
Ja uz vubec nevim co jste psaly nak na to dneska nemam bunky
17. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no práve ty sousedce co mela uplne stejne blivný stavy bylo zle do 37tt
17. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahoj skoro mamčo,tak to mate slušnej pozemek.my mame 1000m a myslime si buh vi co nemame,ale proti vam jsme na pidi pozemku :slight_smile:
17. kvě 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy prosím te mi máme pozemek 5tism2 mame na tom vojtěšku a nemužem se toho zbavit a nemužem to pořád síct to roste jak blbý,to asi postříkáme randapem jestly to pomuže
17. kvě 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska pjosim nerikej mi skoro mamco tohle se me jeste dlouho tykat nebude :wink: No mame parcelu nakejch 3.150m,ale kdyz odectu barak a ten bordel za nim ,tak to asi tak nak bude,vis co velkej pozemek hodne bordelu
@ratatooy 5000 tak to uz je sila,hele a nebylo by lepsi zkusit nakej postrik co pouzivaji zemedelci na plevely,nez ten randap to ti pochcipe vsechno
17. kvě 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no ja nevim mi tam nic jinyho než vojtěšku nemáme zatim protože teprve stavíme
17. kvě 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka kde ty dneska jako jsi??????????????????
17. kvě 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek