• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska čauky,já jsem tadyyyyyy :slight_smile: .Já prospala celý dopoledne,včera jsem chytla zánět do oka,pak jsem jela na nákup a odpo pobíhám venku.Oko už naštěstí dobrý,zatím mám mastičku,tak nemusím k doktorce.Nic příjemnýho to teda není :unamused:
17. kvě 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka chudinko :frowning2: ale to oko se za chvili zpravi :wink: u nas tedka proběhla bouřka,tak snad se vyjasni at mužeme grilovat.
17. kvě 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak ta k nám zatím nedošla.Jen tu opět začíná pršet :frowning2: .To je šílený,ono nemůže být chvíli hezky
17. kvě 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka taky mě to štve.jeden den je pěkně a pak 3 dny škaredě :angry: :angry: snad bude přišti tyden lip.musi!!
17. kvě 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska už by to chtělo,zatím teplo nic moc.A kdepak je naše horalka Renča :grinning: ,snad v těch Krkonoších nebloudí.Zítra jsme pozváni na pouť,tak hurá nemusím vařit
17. kvě 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Renča nas vyměnila za zabavu :wink: ale at vyvětra hlavu aspon ji to do toho screeningu uteče.je,ty se maš,že nemusiš vařit,to mě už se dlouho nestalo :angry:
17. kvě 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jen ať si to užije :slight_smile: .Hele mě vaření nevadí,nejhorší když nevíš co :unamused: .ale u nás se sní všechno,tak to není zase takový problém,když potřebuju,tak udělám rychlovku a nebo jídlo na dva dny
17. kvě 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo to se dalo cekat vikend a vsichni chrapou :grinning: :grinning:
18. kvě 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy aha ja zapomela tak to bych to tim randapem postrikala my jsme tady meli taky strasne vsech bordelu a plevelu,ale jak se tady porad neco prevazelo,tak to tu bylo jako na poli a vse se umorilo samo
18. kvě 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahojky,né to já už nespala,já mam dnes jiné akce.Jako celý dopoledne strávený s dcerunkou na chirurgii.A pak jsme byli u švagrový na obědě,je u nich pouť,tak jsme byli pozvaný.A teď lenošíme venku :sweat_smile:
18. kvě 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chci Vas moc pozdravit :slight_smile: zitra vecer jsem tady jako na koni :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 už se na tebe mooooc těšíme :wink:
18. kvě 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jdu Vas pozdravit,aby jste na mě nezapoměly :grinning: koukam,že jak je venku pěkně tak tu nejsem jedinna,ktera tady nejsem :wink: tak se večer tady potkame.pěkny slunečny den paapa
19. kvě 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukam, ze to tady pekne flakate :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem krásné ráno :slight_smile:
20. kvě 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
take přeji dobre rano.vikend jsme to zanedbavaly tak tedka by jsme to měly rozjed :grinning:
20. kvě 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahojky,to je pravda :slight_smile: .Já jsem se dokonale opálila včera :grinning:
20. kvě 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja taky včera hazela opalovačku :grinning: no,ale když dneska musim jit ve svetru tak mi to je k ničemu :wink:
20. kvě 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no to mi povídej,taky jsem ráno myslela,jak se vyletním,když jsem zahlídla slunko a ono nic,rychle jsem couvala domů :sweat_smile: .Já chci zase teplo!!!A co jsi dělala celý víkend.My stále venku ,v so jsme měli návštěvu,grilovali a mezitím jsme i odskočili na chirurgii
20. kvě 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka aky jsme byli pořad venku a v sobotu grilovali.dokonce jsem nevydržela a snědla pul hermelinu :frowning2: už nešlo oddolat,ale san 1 x nevadi.hlasi škaredě cely tyden :angry:
20. kvě 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to víš že nevadí :wink: .Cože celý týden?Si dělají už srandu,my fakt se letos do toho bazenu snad ani nepustíme :unamused:
20. kvě 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka zrovna jsem chlapovi o vikendu řikala,že pokud bude vždy jeden den horko a tyden škatedě tak nemusime ani napouštet bazen :frowning2: jo cely tyden,hlasi jen do 20 stupnu :angry:
20. kvě 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska hmmm,tak kdoví jestli bude vůbec nějaký léto :angry: .a Renča nám snad ještě dneska spí
20. kvě 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka renča si hraje dneska zase na šipkovou ružu a pak bude tvrdit,že byla se psem :grinning:
20. kvě 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
20. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj mi tu máme dnes slunečno pařák zase jak prase,ale jaká byla večer bouřka a kroupy jak knedle
20. kvě 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ahoj,a to bydliš na Foridě,ne? :grinning: u nas přestalo pršet,sluničko už začina svitit,ale kosa jak v Rusku :frowning2: jak ti je?už ti nebyva tak špatně?
20. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky mnauky, ja ted vstavala.................dnes mam ve 13 hod. poradnu, zitra velkej UZ...............jsem zase uplne nervni.............porad se bojim, aby bylo vse v poradku.............a snad bude a konecne uvidim skoro po mesici zase mimco.............Jinak u nas byla vcera velika bourka, to pocasi je uplne na prd.........ale za 7 dni mam narozeniny, 35, to uz se moc neslavi, ale chceme jet k nasim na Moravu tak snad to pocasi vyjde aspon na grilovacku...............jeeeee, jak ja bych letela k mori :grinning:
20. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska se vzpamatovává z horského vzduchu :grinning:
@ratatooy ahojky,pařák?Tak to se teda máte,u nás je sice slunečno,ale zima :unamused: .A jak jinak,ještě je ti stále špatně nebo už se to umoudřilo.U mě vůbec nic,si říkam jestli jsem ještě vůbec těhu :unamused:
20. kvě 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no čauky výletářko,jak bylo.Prý už se to moc neslaví,ty jsi vtipná po ránu :slight_smile: .Neboj vše bude v pořádku,bolejí tě ještě prsa.mě vůbec nic,si říkám,aby to nebylo špatný znamení :frowning2:
20. kvě 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek