• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 ahojky,neboj bude vše ok.proč by taky nemělo.jěště,že mimčo vidim každych 14 dni,nevidět ji měsic tak mam stejny stavy jak ty :grinning: 35 se jěště slavit muže :grinning:
20. kvě 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka dalši takova? :angry: holky,ja vim,že se mi to radi,ale budete obě v pohodě.mě taky z ničeho nic přestaly bolet prsa a vidiš nic to neznamenalo :wink:
20. kvě 2013 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no jo,zase se blíží depky :sweat_smile: .Ale kdyby mě aspoň malinko bylo špatně,tak bych byla v poho,ale takhle,to je na chocholouška :grinning: .Snad ten týden rychle uteče
20. kvě 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka mě teda špatně bylo a řeknu dala bych nevim co kdyby mi bylo jak tobě.vim,že to je psycho,ale tim,že by ti bylo špatně jěště nic neznamena.tyden uteče jak voda a ty nam budeš psat jak je vše ok. :wink:
20. kvě 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka cauky, bylo moc krasne, nakonec jsme si to super uzili............ :slight_smile: prsa uz mne moc neboli, zadnej tehu priznak, ja se z toho asi zblaznim..................
20. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska prosim te, ja nekde cetla, ze utros se ma vysazovat postupne...............ja ho vysadila rovnou, zkratka dobrala jsem, co jsem mela, a dal uz nic.jak si to mela ty?
20. kvě 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 tak to se zblázníme dvě :grinning: :grinning: :grinning:
@slaboska já vím jaký je to v těhu být špatně,však říkám,že jen maličko :sweat_smile: .No už aby bylo další pondělí.Já už ani bez těch doktorů nemůžu žít :grinning:
20. kvě 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 jéééé,jak já ti závidím,že už nemusíš utroš
20. kvě 2013 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Odpo pisnu, jak jsem dopadla.........ACH JO :unamused: pripadam si, jako byh mela jit na popravu...............
20. kvě 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka Ja prave mela s tim utrosem mnohem lepsi pocit, jakoby jistotu...............nevim, jak to vysvetlit, a navic, mne nejak poboliva bricho, jakoby krece, chvilema...............proto taky tak nervacim
20. kvě 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no už je to lepší,nene bydlím na vysočině skoro moravě a tady je pekne o hodne víc než v čechách
20. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jako podle me ale teda prsa normlane bolet maji přestat,nemaji bolet cely tehu spíš jen ze začatku
20. kvě 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 ja sem utroš mela vysazovat taky postupne ale mam vyzkušen že ješte tak ty 3dny po vysazení pusobí
20. kvě 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy cauky, mne to prave nikdo nerekl..........se ho na to dnes zeptam...........snad jsem tim neco nezkazila............. :unamused:
20. kvě 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 chápu jak to myslíš,mě dá kolikrát práci,abych si vůbec vzpoměla si ho vzít :sweat_smile: .Hele neboj,bude vše v pořádku :wink:
@ratatooy to je jasný,že přestanou bolet,ale já jsem jetě stále na začátku.Asi to moc prožívám a zbytečně se strachuju.No jo jsem sama doma,tak moc přemýšlím,když jsme doma všichni,tak na to nemám čas
20. kvě 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka taky jsem nekdy byla tak zmatena, ze jsem vubec nevedela, jestli jsem ho vzala :grinning: jdu do sprchy..............ozvu se, a dekuju moc za podporu :wink: ja pisnu hned jak prijedu domu
20. kvě 2013 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 od toho jsme tu,aby jsme se vzájemně podporovali,jinak by nás švihlo.Teda aspoň mě.Jasně,těším se na samý krásný zprávičky :wink:
20. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ses zlato :slight_smile: kujuuuuuuuuuuuu
20. kvě 2013 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka hele ja si řikám že když se nestane nic do toho 10 max 12tydne tak je to už v pohodě
20. kvě 2013 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, takze mimco v poradku, merime 12 cm, a mame se cile k svetu :slight_smile: Zitra jeste genetika :slight_smile:
20. kvě 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy snad máš pravdu
@renca1978 no vidíš,krásný rozměry :wink: .Zítra to bude taky v poho.Takže fajn,nebudu se taky ničeho obávat :slight_smile:
20. kvě 2013 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka je to divoch......tam sebou mlelo :grinning: :grinning: :grinning: bomba, uz se tesim na zitra na ten velkej UZ, pry je o hodne kvalitnejsi :slight_smile: jen at je vse ok
20. kvě 2013 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 no vidiš a to jsou pořad nějaky nervy.jinak utroš jsem taky vysadila tim,že jsem ho dobrala a nic se nestalo :wink: zitra už to budeš mit brnkačku,bude vše ok a dozviš se co budete mit :grinning:
20. kvě 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska myslis, ze na to pohlavi neni moc brzy?ja bych za to byla moc rada, kdybych to uz vedela :slight_smile: ale dneska nam rikal, ze az tak kolem 18tt............ale ten UZ je zitra kvalitnejsi masina, tak treba by neco mohlo jit videt :slight_smile:
20. kvě 2013 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 jo,to nam řikali taky a přitom z toho 1.screeningu většinou každy vi co to bude.protože to ruzně měři a kontroluji jestli ma vše a u toho ti rovnou řeknou co to bude :grinning:
20. kvě 2013 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska kez by to tak bylo a rekli nam to................ :slight_smile:
20. kvě 2013 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 to zase rána nedospíš viď :grinning: .Tak to bude uřčitě holčička,ty jsou až moc čilí :grinning: :grinning:
20. kvě 2013 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka mne ti je celej den nejak divne, ted mne boli bricho jako na mrchu :unamused: nevim, co to ma znamenat, uplne jsem z toho otravena
20. kvě 2013 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 ja tak cca do 3 měsice měla každy měsic bolesti jak kdybych to měla dostat.jestli to fakt bylo v obdobi kdy bych to měla mit nevim,ale měla jste to vždy par dni.
20. kvě 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska ja bych to jakoze mela dostat 24, tak nevim............se zase zacinam bat............
20. kvě 2013 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek