• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 ja se taky smeju uplně to vidím,prosím te ja dneska važila meloun 5kg a stál by 150kč tak na to sem se vyprdla
22. kvě 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ja na nej mela obrovskou chut, mel 6 kg a stal neco pres 200 Kc, no po tom extempore jsme ho musely koupit...........a je doted v lednici, protoze je uplne bez chuti, fuj, humus............uz to kupovat nebudu, az tak v cervenci..........to fakt cely stalo ze to :grinning: :grinning: :grinning: ani jsme si nepochutnali...........a manza vecer rika:Tak ho nakrajej a udelej bowle :grinning: :grinning: :grinning: s chlastem..........coz ja nemuzu, jasnacka........Rikam mu, ses normalni?meloun za 2 kila a ja ho rozkrajim do bowle?kterou ted ani nemuzu?Zapomen :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 takovejch peněz za melouna.Taky jsem si říkala,že bych si dala,ale už mě nějak přešla chuť,to si koupím radši kus flákoty na gril :grinning: .Hele vtipnej manža co,on by si dával a ty bys jen slintala :grinning:
22. kvě 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no presne............ :grinning:
22. kvě 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
proc je tady tak mrtvo???
22. kvě 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 protože se tady na to všichni vyprdly :wink:
22. kvě 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky beruse
@ratatooy gratuluju mas tam bojovnicka..
Jinak chcete se pobavit ja jsem vazne smolarka,minuli tyden jsem chcipala s prujmem a zvracenim a od vcera me tak divne bolelo bricho,tak jsem dneska sla na gyn.a to jsem rikala ze me tam nikdo neuvidi do leta :grinning: a ejhle mam zanet mocaku a delohy,takze dalsi Atb.no nepos...by jste se z toho?..tak je vam asi jasny jak mi je?
22. kvě 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja bych psala,ale nejni cas ja porad cekam ze mi posles capa a ty nic to bych psala jako diva az by jste me meli plny zuby :grinning:
22. kvě 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ja ti toho čapa klidně pošlu :grinning: ale nesmiš si vymyšlet pořad nějaky nemoci :wink: uzdrav se a druhy den tam čapa maš :grinning:
22. kvě 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ok to jsem zvedava a beda jak pristane u sousedu
22. kvě 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy kde jsi k tomu zase přišla.To je docela sílá.Koukej se brzy uzdravit :wink:
@renca1978 já jsem čekala až se tu někdo ukáže :slight_smile: a samozřejmě jsem odpo musela spinkat :grinning:
22. kvě 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy hele a vrána by nemohla být :grinning: .Já myslím,že v takový zimě tu jsou taky zachvilku
22. kvě 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jak to?a z ceho to mas?tak to je mazec..............ty musis mit taky porad neco...............
22. kvě 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka takze ses Ruza misto mne jo? :grinning:
22. kvě 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 já pořád :grinning: .A za hoďku budu unavená znova jak blázen :grinning: :grinning:
22. kvě 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka za vranu bych byla jeste radsi,tak mi poslete oboji a je to :grinning:
@renca1978 ja vubec nevim mocak je jasnej ze to mam z nastydnuti a rozjelo se to nak vic no,delal mi i utz a tehu test jestli to nejni mimodelozni,pac ty bolesti byli velky,ale az zase takovej smolar nejsem snad :grinning: jdu spinkat brzo vstavam,zitra se na vas prijdu zase podivat,tak se cinte at mam co cist :wink: pa
22. kvě 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to bude nejlepší :grinning: .Na co troškařit že,když už,tak už :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy prijd, bude legrace :grinning: i kdyz uz to tady vsichni flakaj, a nikdo uz sem nechce moc chodit................. :wink:
22. kvě 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
23. kvě 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy dobre rano
@renca1978
@mariiianka kde zas jsou ty šipkove ruženky :grinning:
@hanndy neboj,u sousedu nezastavi,a pošlu oboji at je větši jistota :grinning:
23. kvě 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska cauky, ja jsem vzhuru :slight_smile:
23. kvě 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.......
@slaboska já jsem tady a vyjímečně nespím :grinning:
23. kvě 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jako tady a tady najednou nikdo??? :angry:
23. kvě 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky nekecejte,ja Vas zdravim :wink: a pišeme si rychle než
@mariiianka usne :grinning: včera jsem byla na kontrole a Vanesska už važi 900g :grinning:
23. kvě 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska :grinning: :grinning: :grinning: neboj neusnu,musím dneska na nákup,nebo budeme jen o suchým chlebu.To už je velká slečna,já jsem si to myslela,že lítáš po dr.že ses tu od rána neukázala :slight_smile:
23. kvě 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jeeeee, tak ta uz je velika, ty se mas :slight_smile: jen tak dal... :wink:
23. kvě 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska a co brisko, uz porostlo?
23. kvě 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ne,že se opřeš a nakupni vozik a neschrupneš :grinning: jojo byla jsem u Dr.a pak jsem měla sraz s kamoškou byli jsme spolu na ivf a tak 1x za 2 měsice se schazime v Brně.a kdy bude ten obrazek :wink: ja na Vas včera myslela,chtěla jsem si vzit,ale Vaness zase dělala damu a byla opět otočena zady k nam :wink:
23. kvě 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no něco už porostlo,ale každy mi řika,že ho mam maly :frowning2: ale pořad mam nahoře jen 5 kg,ale tedka se to pry rozjede :grinning: a ty už maš břiško?
23. kvě 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to není vůbec vtipný :sweat_smile: .Obrázek bude v pondělí,neboj bez něj tentokrát neodejdu :grinning: .To víš, to je slečinka,ta se jen tak někomu ukazovat přeci nebude :grinning:
23. kvě 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek