IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
23. kvě 2013

@mariiianka no to neodchazej,prostě bud neodbytna.už ode denška si připravuj řeč 😀 ja řikala,cela ja 😀

renca1978
23. kvě 2013

@slaboska ja jsem proti tobe zacatecnik, zatim taky bez kil nahore, vazim pporad stejne ale bricho mam velike.............radsi bych mensi, ale nic nenadelam.............snad se to zastavi 😀 ale je divny, ze rano je mensi nez vecer 🙂 rikala jsem to dr. a pry je to normalni..........ale cim to je, to nevim

mariiianka
23. kvě 2013

@slaboska to nemusím,pan dr.je hodný (doufám 😀 ).Hele za ty fotky se platí viď,teda pokud si nějak matně pamatuju
@renca1978 prosím tě co blázníš,vždyť jsi těhotná,tak břicho musí být 😀 .Já včera manželovi říkala,že už chci porodit,že se stím nechci tahat 😀 😀

renca1978
23. kvě 2013

@mariiianka ale ja ho mam fakt velike na 13tt...........to je mi jasny, ze bricho mit budu, jen mi to prijde brzy 🙂

mariiianka
23. kvě 2013

@renca1978 to víš Pepíček roste 😀 😀 😀

renca1978
23. kvě 2013

@mariiianka prosim te, vcera mi volala mamka pres skype, a zase koupila cerveny dupacky 😀 tak to musi bejt holka 😀 Pepina 😀

slaboska
23. kvě 2013

@renca1978 tak to mam stejny,rano je menši než večer.ja myslela,že je to tim jak přes den jim a piju,takže se nafoukne 😀 ale je zajimave,že mimčo roste a člověk nepřibira,jsem samozřejmě rada,ale je to zahada 😉

renca1978
23. kvě 2013

@mariiianka Jaky mas ty brisko?

renca1978
23. kvě 2013

@slaboska Ja myslim, ze mne to nevydrzi, ze priberu, ale asi jenom v tom brichu, doufam.............jinak jsem celkem hubena 😉 a moc ani nejim, spise malo, ale treba vcera jsem si udelala k obedu Sopsky salat, ale jako fakt hromadu, a to nam nestacilo 😀 😀 😀 ale jinak nemam zadny chute, nic takovyho........ 🙂

slaboska
23. kvě 2013

@mariiianka jojo,plati u nas 30 kč tedka za fotky a pak za 3d 50kč.ale ja nemam jěště ani jednu 3D.Vaness asi nechce,abych utracela 😀 taky by mě takovy břiško stačlo do porodu,vubec bych se nezlobila 😉

slaboska
23. kvě 2013

@renca1978 ja chutě nemam vubec žadny,akorat si připadam strašně nenažrana ☹ jim hrozně velky porce,ale jěště větši jak muj chlap a to on ma 100kg 😀

mariiianka
23. kvě 2013

@slaboska to se máš,že nepřibíráš.To já teda neznám 😀
@renca1978 Jo Pepina je taky super,u nás zamítnuta 😀 .Prý včera manža,že uděláme kompromis,on že si vybere jméno na kluka,což je úplně jasný a že prý když to bude holka,že mi do toho nebude kecat.Ale já už se s tím Josífkem tak nějak smiřuju 😢 .A jinak břicho mám špekatý 😀 😀 😀 ,ale kalhoty těsný 😉

renca1978
23. kvě 2013

@mariiianka Pepinu bych nedala, to bylo spise z legrace.Viktorie je jasna 🙂

mariiianka
23. kvě 2013

@slaboska tak to jsem zvědavá s jakou částkou na mě vyleze.Já myslím,že jsem před 8 lety platila 50 Kč za fotku,tak uvidíme

mariiianka
23. kvě 2013

@renca1978 však je mi to jasný 😉 .Já nad tím ještě moc nedoumám,ono se to ještě nějak vyvrbí.Do prosince daleko 😉

renca1978
23. kvě 2013

holky, ja nevim co s tim konikem je, ale vubec mne to neupozornuje na novy zpravy..................

renca1978
23. kvě 2013

my se na ten 3D musime nekam objednat, u Apolinare ho nemaj

mariiianka
23. kvě 2013

@renca1978 no mě to včera zase opět ukazovalo,že stránky jsou momentálně nedostupné,taky se ti to stává? 😖

mariiianka
23. kvě 2013

holky,včera jsem zase našla hezký oblečky,něco pro nás na utrácení 😀 http://www.kocarky-kladno.cz/detske-obleceni/

renca1978
23. kvě 2013

@mariiianka jojo, mimo provoz..........stava, ale tim, jak mne to neupozorni, musim vsechno zpetne cist...............

mariiianka
23. kvě 2013

@renca1978 tak to se mi ještě nestalo,to mě vždy příjde upozornění

renca1978
23. kvě 2013

no hele to body Moje 1 Vanoce si asi objednam 😀

linteolinka0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renca1978
23. kvě 2013

@mariiianka mne chodilo do ty doby, nez byly ty stranky mimo provoz...ted uz 3 dny to blbne

mariiianka
23. kvě 2013

@renca1978 no to já taky,hned jak jsem ho viděla 😀 ,ale jako i celkově mají hezký věci.Takže já ty po Adélce můžu asi dát na charitu,protože tady rozhodně neodolám 😀

mariiianka
23. kvě 2013

@slaboska a ty jsi zmizela jako kam 😠

renca1978
23. kvě 2013

@mariiianka jojo, i ty sety do porodnice s kralikem jsou hezky 🙂

mariiianka
23. kvě 2013

@renca1978 já vždycky něco rozklinu a vyjedou mi tam takovýhle krásy 😀 .Tak se mi zdá,že jsme tu zůstali zase sami co 😒

slaboska
23. kvě 2013

@mariiianka ja teleonovala 🙂 jo,davejte sem ty stranky,však až zaskladam dětsky pokojiček hadrama tak když tak jěště jednu mistnost přistavime 😀 člověk odolat nemuže 😀 😀
@renca1978 muj gyndař ma 3D u sebe takže to je super.

renca1978
23. kvě 2013

🙂 @mariiianka slaboska na nas kasle uz tak tyden, taky sis toho vsimla? 🙂 ona ma za chvilku vychazky tak se chysta 🙂