• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska ja mam kamaradku, ted ma pred porodem..............asi tyden do TP, je modelka, nebylo na ni tehu vubec znat, celou dobu dobry, a za posledni 2 mesice pribrala 12 kg..............taky dobry, vid? :grinning:
25. kvě 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no toho se prvě boji,že tedka přiberu tak 10 kg :angry: ale co nadělame.nic :wink: mužeme doufat,že to tak nebude :grinning:
25. kvě 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ona celou dobu, jak nema zadny strie, a ted ji tyden pred porodem popraskalo bricho............toho se bojim zase ja........to bych si pak urco nechala odstranit.............ja chci pristi leto obleknout svoje oblibene bikini, ani nahodou zadny jednodilny plavky :grinning: ani zadny fatkini :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak strii se bojim taky,mažu se jak šilena několikrat denně,snad to k něčemu bude,jak pišeš nerada bych nosila jdnodilne plavky :angry:
25. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska pouzivala ElasticQ, cim mazes ty?Ja mam mliko od Biodermy, hydratacni........snad postaci
25. kvě 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska na jednodilny mame jeste cas, vid?nekolik let.......... :wink:
25. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska kdyz tak to necham plastikem uriznout :slight_smile:
25. kvě 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja mam od Vichy přimo na strie,tak to snad bude stačit.taky si myslim,že na jednodilny si mužeme jěště 20 let počkat :grinning: taky bych si je nechala oddělat,ikdyž se to pak dlouho leči a vypada to hnusně :frowning2:
25. kvě 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska musis mit sikovneho plastickyho chirurga, ja leta pracovala na soukrome plastice, udrzuju kontakty :grinning: treba se to jednou bude hodit :grinning:
25. kvě 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja to neviděla na živo,ale jen na videozaznamu.když tak mi nějaky kontakt dohodiš :wink: a maš nějakou plastiku když si tam dělala?ja bych si nechala udělat prsa :grinning:
25. kvě 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ano, mam udelany prsa a rty
25. kvě 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak ona ta abdominoplastika je velkej vykon, a je dobry uz pak neplanovat dalsi mimco............spise az po detech...
25. kvě 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak ty prsa ti zavidim,ja bych taky chtěla,ale manža ne :frowning2: jojo to je jasny,že až po dětech,ale to počitam,že zvladnu do 3 let a to i tak je jednodilne plavky brzo :slight_smile:
25. kvě 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no uvidime co se s nima stane po kojeni...............ale mam kvalitni implantaty, tak jim verim........... :slight_smile:
25. kvě 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja je nastesti poridila driv, nez jsem potkala manzela............on je toho odpurcem, plastiky moc neuznava, ale ja mu o nich nerekla, a on to nepoznal :grinning: :grinning: :grinning: az kdyz jsem mu to rekla :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 tak ja si myslim,že nic.mam 2 kamaradky a kojily normal a maji je v poho.kdybych aspon měla velky a vyvěšeny :grinning: tak bych snad manžu ukecala ,ale s nima jedničkama nema co viset :grinning:
25. kvě 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 muj neni odpurcem,ale řika,že mu ty moje vyhovuji,on je spiš na ty ,maly :wink: a přitm ruku ma velkou,že i ty 3ky by se mu tam vlezli :grinning:
25. kvě 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja mela svoje jednicky, ted mam hodne plny trojky :grinning: vzdycky jsem chtela mit velky prsa.............ale velky prirodni jsou malokdy hezky, mam anatomicke implantaty, moje mamca byla proti tomu abych na operaci sla, a ted mi porad rika, jak je mam hezke.............a to je co rict :grinning:
Sla bych do toho znova....
25. kvě 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to mam uplně stejny prsa jak jsi měla ty :frowning2: jedničky,tedka mam plny 2 :grinning: a jak se mi to libi,nakoupila jsem si tilka s vystřihem aspon1x v životě v tom vystřihu v letě něco budu mit.ja ti řeknu,ja bych do toho šla hned,že jsem to taky neudělala tenkrat než jsem potkala manžu :wink:
25. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak treba v pristim zivote :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavne, ze se manzovi libis takova jaka ses, to je nejdulezitejsi :wink:
25. kvě 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drbny :grinning: ale koukam ze nas jednicek je tady hodne nektery uz predelany teda no a me docela vyhovujou alespon to nikde neprekazi
25. kvě 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy děkuji
25. kvě 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste vsechny? To spite kdyz je venku tak osjivo
26. kvě 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tam je hnusne co?:frowning2:
26. kvě 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to ja mela s prsama asi stesti ::wink:
26. kvě 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc uz sem nikdo nechodi?halooooooooooooooo?????vcera mrtvo a dneska taky............ :frowning2:
27. kvě 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem vcera psala a nikdo nereagoval..jste vsichni chrneli
27. kvě 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahojky, to tady pekne upada, vid?............skoda............... :unamused:
A jak se mas ty pri dnesku?U Nas je silena zima, porad prsi, dokonce jsme zacali znovu topit
27. kvě 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jojo holky na to prdi. Ja jsem v praci za chvilku mi konci pauza,tak musim jit makat..tady je taky kosa jako prase..
27. kvě 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak at ti to tam utece :wink:
27. kvě 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek