• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@ratatooy jojo měla,proto simě pak hlidali
24. kvě 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 no jo tak to je jasny,kamoška mela právě help syndrom a taky mela vysokej tlak a bilkovinu v krvi,a dlouho jim trvalo než dr přišly na to co jim je
24. kvě 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsem se konečně taky dneska dostala :sweat_smile: .Jak se jinak máte všichni
24. kvě 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko maminy,tak dneska jsem sama doma a gruntuju,ale cas si na vas udelam..
@ak24 gratuluju ke dvojcatkum
25. kvě 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahojky,jéé a nemohla by jsi taky dorazit k nám na gruntování :grinning:
25. kvě 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,už jsem tu take.ja už mam navařeno a pro mě upečeno.
@hanndy až pujdeš od
@mariiianka tak se na to gruntovani stav i u nas :grinning:
25. kvě 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska teda ty jsi rychlík,já dnes vařím svíčkovou a už tady nad tím slintám :grinning: .Tak bys brala
@hanndy na gruntování viď,když jí to tak jde :grinning: .Já jsem dneska nějaká zpomalená a hlavně se přemlouvám k žehlení a když vidím u pračky zase toho prádla :confused: .Ale já to určo pověsím a začne pršet :angry:
25. kvě 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak viš,že ja vstavam brzo :angry: tak jsem chtěla dat pradlo ven,ale když koukam na blohu tak jsem si to rozmyslela.žehleni taky nesnašim :angry:
25. kvě 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no jo,jsem zapoměla,že ty jsi ranní ptáče :grinning: .Já žehlení nesnáším,než se k tomu dostanu,pak mě to už nevadí :sweat_smile: .Včera tu skoro nikdo nebyl :unamused: .My byli na sundávání sádry s Adélkou a stálo mě to pětikilo v hračkárně,prý bolestný za nohu,po kom to dítě asi je :grinning:
25. kvě 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka ja taky včera nakukovala a nikde nikdo.no jo nic neni zadarmo :grinning: holka se v životě neztrati :grinning: ja vždycky vyperu a hnedka to žehlim,aby se mi třeba nanahromadily 3 pračku,to je pak masakr žehlit :angry:
25. kvě 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no právě,já tady mám takový košíček na vyžehlení,ale můžu za to že únava mě vždycky zmůže :grinning: .Jo a taky by mě zajímalo,jestli jako bude nějaký teplo,jsem si nakoupila letní oblečky a můžu se na ně akorát tak dívat :angry:
25. kvě 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda zeny ja jsem se zastavila az ted abych se napapla a pujdu zase pokracovat,ale obavam se me drahe mamci ze az zkoncim tak padnu za vlast a kvam uz se nedostanu pajdon :grinning:
25. kvě 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky............hezkou sobotu :slight_smile:
25. kvě 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@renca1978 ahoj to je krasny brisko ,holky a proc se nevyfotite cely
25. kvě 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 Reni,to je krása,ty si ale fakt hubeňour :grinning:
25. kvě 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak to jsi mě teda nepotěšila,tak nic budu teda s úklidem pokračovat dál :grinning:
25. kvě 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Maru, ale to bendžo?????obrovsky..............ale zatahnout to nejde :grinning:
25. kvě 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 kam bys ho chtěla zatahovat,jen se sním hezky všude chlub :slight_smile:
25. kvě 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka dyt vypadam jako pred porodem :grinning: nikde nemuzu rict, ze jsem teprve ve 4 mesici..............ja si predstavovala, jak to na mne nepujde videt treba do 6 mesice :grinning: jsem se spletla :grinning:
Co ty?uz se urco taky brisko rysuje, vid?
25. kvě 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to teprve poznáš,jak budeš vypadat před porodem :grinning: a představovat si to opravdu jen můžeš :grinning: :grinning: .Hele já nejsem žádný hubeňour a mam po Adélce špíčky :sweat_smile: ,ale asi jo něco se rýsuje,některý kalhoty už nezapnu a ty co mi byli volný,už mi začínají být těsný :grinning: .Já si teda nakoupila letní oblečky,ale zatím k ničemu :angry:
25. kvě 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja jsem taky nic moc nekupovala,rada nosim saty, mam jich hodne, a miluji leginy.............to muzu nosit i v tehu............obleceni budu resit az na zimu, resp. v zari...............
25. kvě 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka hele, jukni a objednej pres net, maj je vsude............
http://www.zbozi.cz/?q=Pregnant%2010
mrkni na osobni odber
25. kvě 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka broucku to enni tobe, promin...................zblaznil se mi notebook....................asi................ :angry:
25. kvě 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 to se stává :grinning:
25. kvě 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 maš hezky břiško.kdyby to šlo,byla bych rada kdyby to břiško co mam vydrželo až do porodu,ale to mam smulu :wink:
@hanndy ty tak to se nehon,ja na tebe počkam klidně do pondělka :grinning:
@mariiianka ja si nakoupila ruzne topy,aby sem měla kam dat břiško a zatim to vypadaže to budu mit na doma :grinning:
25. kvě 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahoojky, tobe treba vydrzi............nebudes mit podle mne nijak veliky.............se mnou to bude horsi :grinning: uplne ti zavidim :wink:
25. kvě 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja si pravě naopak myslim,že tedka to u mě vypukne.za 14 dni sem dat fotku a ani se ti nevleze na obrazovku u notasu :grinning: ty nemaš,ale nijak velky.
25. kvě 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no asi to to tak bude :sweat_smile: ,ale já pevně věřím,že to teplíčko příjde a né jen od kamen :grinning:
25. kvě 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek