IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
27. kvě 2013

@hanndy no a ty se touláš kde 🙂
@slaboska si vem lentilku a představuj si tabletku na spaní,třeba to pomůže 😀 😀

adrianne7
27. kvě 2013

Ahoj, založila jsem skupinu, která mi tu chyběla. Skupina je založená pro všechny ženy, které podstoupily nebo plánují podstoupit umělé oplodnění jako je IVF, IUI atd. Budu ráda, když se přidáte se svými pocity, zkušenostmi či cennými radami 🙂 Kdo bude mít zájem, ať se přidá 🙂 https://www.modrykonik.cz/skupina/2336/

slaboska
27. kvě 2013

@hanndy tak spanek v kuse bych si dala taky.a proč ti nejde spat?ja se snažim na to přijit,ale furt nevim ☹

mariiianka
27. kvě 2013

@hanndy a ty jako normálně nespíš tolik hodin v kuse.Jééé,tak to už tě nebudu prudit,aby jsi se stihla vyspat.Ale to už jsi měla jít tak v šest 😀 😀

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka a jednou kterou barvu si vyberu? 😀

hanndy
27. kvě 2013

@mariiianka hele ja jsem zde jestli sis nevsimla 😀

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska 😀hele,nějakou veselou barvičku jo,ať máš krásné sny 😀
@hanndy teď už jsem si všimla,ale nebyla jsi tu,tak jsem myslela,že jsi to s námi vzdala 😀

hanndy
27. kvě 2013

@slaboska @mariiianka nevim proc ale nejde,hrozne se vrtim a budim asi mi v noci mozek porad pracuje a premysli o blbostech

hanndy
27. kvě 2013

@mariiianka ale neboj nevzdala ja se jen tak nedam 😀 kdyz neodepisu,tak spim 😀 ju

mariiianka
27. kvě 2013

@hanndy to je ono,blbosti.To musíš holka vypustit z hlavy nebo se nikdy nevyspíš.Takže nejsi zase tak přepracovaná,když ještě takhle přemýšlíš 😅 ,no mi tě snad vážně se
@slaboska budeme muset zaměstnat,jinak to nevidím 😀

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka tak ja dam ružovou,tu barvu miluji.a jak se nevyspim,tak si zitra semnou tady užiješ 😀

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska vem si je radši k posteli,ať nemusíš v noci zbytečně vstávat až dostaneš chutě 😀 😀 .Jo a růžová je super 😉

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka už tam mam danou nuget tak si budu muset udělat misto 😀 taky maš pořad chut na sladky?

hanndy
27. kvě 2013

@mariiianka a muzes mi rict jak se to dela? Ja chci spat a moc,ale proste to nejde no..ja lentilky nemam,tak si misto toho dam nakyho panacka 😀

renca1978
27. kvě 2013

Moje dnešní 35.narozeniny a kyticka od manzela............mne prekvapil 🙂

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska já mam chuť na všechno,nemám vyhrazené chutě 😀 ,prostě to musím prostřídat 😀 😀 .Akorát je mi divný,že když takhle plácám,že mi jako není vůbec špatně.Taky jsem se dnes dr.ptala,jestli tam vůbec je,tak se začal smát 😀 😀
@hanndy hlavně to nepřežeň s panáčkem a není ti špatně a nejsi v posteli jak na kolotoči 😀 😀 😀

mariiianka
27. kvě 2013

@renca1978 jééé Reni,vše nejlepší 😵 .Vždyť ty jsi vlastně psala,že máš narozky a ještě jsem si říkala,že ti musím napsat.Tak snad jsem to ještě dohnala 😉

hanndy
27. kvě 2013

@renca1978 teda to je krasnej puget a vsechno nej k narozeninam

renca1978
27. kvě 2013

@mariiianka kujuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

renca1978
27. kvě 2013

@hanndy dekujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mariiianka
27. kvě 2013

@renca1978 za málo 😉 .Já to měla od rána chaotický,vracela jsem se domů pro papíry k dr. a telefon.Pak mě dr.znervoznil,když koukal na utz snad 5 minut a nic neříkal,už jsem to viděla špatně.ale spadl mi kámen ze srdce 😵

hanndy
27. kvě 2013

@mariiianka neboj se jeden panacek semnou nic neudela

renca1978
27. kvě 2013

@mariiianka To te uplne chapu...........nesnasim, kdyz dr. dela UZ a dlouho nemluvi............ale hlavne ze nas vse ok 🙂

mariiianka
27. kvě 2013

@hanndy no i jeden někdy stačí 😀
@renca1978 zatím je vše v pořádku.10.6. jdu na velký utz a krev,tak snad i to bude na výbornou.Strach je pořád

hanndy
27. kvě 2013

@mariiianka me rozhodne jeden nestaci 😀 holcicky pro dnesek se s vama loucim jsem kaput a jdu do peri,tak papa a krasnou noc.. ps.doufam ze zitra na me budete hodnejsi 🙂

mariiianka
27. kvě 2013

@hanndy přeju sladké sny a pohodový spánek 😉

renca1978
27. kvě 2013

@mariiianka to musi bejt v poradku 🙂

mariiianka
27. kvě 2013

@renca1978 a ono taky bude,netáhnu se takovou dlooouhou cestu,jen tak pro nic za nic a pro svýho prďolku si dojdu na vánoce 😵 ,jen ať jsou štědré a veselé 😀

renca1978
27. kvě 2013

@mariiianka Maru krasne si to napsala 😉

mariiianka
27. kvě 2013

@renca1978 děkuji 😉