• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 docela slušná růžová výbavička :wink: ,hlavně aby se nespletl pan dr. a pak jste neměli tu holčičku,aby jsi to nevyžadovala zpátky :grinning: .Néé,dělám si srandu :slight_smile:
7. čer 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ty už ses nám dneska taky vyspinkala.Vidíš a začíná ti víkend :slight_smile:
7. čer 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka radsi pockam do toho 17.6 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ty mas supr, ze uz holcicku doma mas........ :wink:
7. čer 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jistota je jistota viď :wink: .Ale už jsi se trochu zklidnila ne.A co jsi jako dělala do rána do pěti? :confused:
7. čer 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka byla na netu, koukala kabelovku......................premyslela a plakala :unamused:
7. čer 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 hele ono je celkem jedno co máš doma,protože ona je spíš jak kluk :grinning: .Od mala nechtěla na sobě žádný šaty ani sukně,panenky jí absolutně nic neříkají a teď je drzá až hrůza.Za pár let z ní budu šedivá :grinning:
7. čer 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 prosím tě přemýšlením a pláčem nic nezměníš,buď ráda,že jste zdraví.Vím je to zklamání,ale ty to neovlivníš
7. čer 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak za chvili bude v puberte :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja vim, ze nezmenim................. :unamused:
7. čer 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 já mám kolikrát pocit,že už je :confused: .Včera si rozlobila tatínka a on jí povídá,,počkej až bude Pepíček,ten zlobit nebude,, a naše Aďa mu suveréně odpověděla,,já ho to stejně naučím,, :grinning: :grinning: :grinning: .milý tatínek zklapnul :grinning:
7. čer 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jj kdybys to nemela daleko klidně te pozvu:slight_smile:kluci sou mazlici,ten náš me furt vopusinkovává a říká maminko mám tě rád
7. čer 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak to máš dobrý,naše Adélka rozdává pusinky,jen když něco potřebuje :grinning:
7. čer 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska sem zas nechala 800,.v sekáči :grinning: ale mam neco i na mímo ale spíš neutrál barvy
7. čer 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 me včera manželka od manželova bratrance řiká a na co se cejtíš na holku nebo kluka???a ja normalně nevím necejtim se na nic:grinning:tak neim o to bude???mužatka?:grinning:
7. čer 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no tak kdžy neco chce tak je to taky:slight_smile:
7. čer 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším holky až budu prát hadříky a chystat do škřínky už ani nevim kdy sem to delala ale myslim že u šimona sem to mela nachystany a naprany od 30tt
7. čer 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy no jo,ale u nás jen když něco chce.Čím starší,tím náročnější :confused: :confused:
7. čer 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak na to se těším taky :grinning: .Jaký budeš používat prášek?Já jsem dřív měla batole,teda doufám,že se to tak jmenovalo
7. čer 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy jojo, jsou mamanci :wink:
Ja nevim, ja kdyz tu svickovou delam, mam ji pokazde jinou :grinning: Ses moc hodna, kdybych byla blize, tak by se takove pozvani nedalo odmitnout :wink: Ja dnes varim rajskou a plneny papriky
7. čer 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no kdyz jsem psala tak jsem byla cila a ani nevim jajj jsem opet vytuhla ale ted budu muset jit neco delat ne stravim celej den v pelechu
@renca1978 ale hadriky jsou krasny ja bych taky radsi pockala jeste na jeden Utz
7. čer 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy ty jdeš něco dělat,si se honila celý týden :grinning: ,jen tady poseď s námi na odpolední siestě :grinning: :grinning:
@renca1978 hele aspoň máš pokaždý svíčkovou originál :grinning:
7. čer 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka no mas pravdu seru uklid jsem K.O brutalne me boli zada a kdyby jste me videli,tak si reknete alkac jako prase,mam strasne rudy oci a jsem naka podrazdena doufam ze me to prejde nez prijede ten muj jedlik,ted si davam kavicku na terasce a zacina poprchavat se na to :angry:
7. čer 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy svickova mnam a ja porad co budu varit a uz to vim,rychlej a dobrej obidek na vikend
7. čer 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy tady svítí slunko :sweat_smile: .Jasně,stejně to za tebe nikdo neuklidí a zítra je taky den,jen hezky relaxuj.To máš asi z nevyspání,takových nočních za sebou,se ani nedivím
7. čer 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tady taky jeste sviti skunko ale uz zalejza za mraky,koukam ze jsme tady zase samy co pokazdy kdyz prijdu,tak vsichni zmizi :frowning2:
7. čer 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale prosim te, jsem tady, akorat njsem musela dovarit to jidlo :slight_smile:
7. čer 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no jo co naděláš,větru dešti neporučíš :sweat_smile: .Však já jsem tu.Nevím,kde všichni jsou,asi vaří :slight_smile: .Jen já už jsem i po svačině :grinning:
7. čer 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co pomáhá na afty,udělal se mi pod jazykem a už mě to docela štve :angry:
7. čer 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 @mariiianka to jsem rada ze jste tady,holky ted tu pere tak sluko to je uzasny,vsem tady jedou sekacky ja bych mela jit taky sict
7. čer 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek