IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
7. čer 2013

@mariiianka mysliš?ale nechtěla ona spiš kluka?a jako řikam ti pokud dneska porodim tak za to muže Renča 😀

renca1978
7. čer 2013

@slaboska jedu za tebou a tu tvoji kouli ti vyhodim z okna 😀

renca1978
7. čer 2013

Urolog rika:teda ten vas chlapecek ma velkyho pindoura 😀 a ja cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?a on:jezisi vy jste to nevedela?a ja:neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

renca1978
7. čer 2013

Ja celou noc nespala, byla jsem na netu, nechala zapnutej notas a kolen 5 hodiny ranni sla spat................o jmena byla mega hadka, hazeli jsme minci.............. a ja vyhrala 😀 😀 😀 😀

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 si děláš srandu 😀 😀 😀

mariiianka
7. čer 2013

@slaboska a je to venku

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 tak to je jasný,u nás to bude taky kluk 😀

renca1978
7. čer 2013

@mariiianka to teda nedelam.................jsme pekne v soku, volala jsem rodicum a ti taky nechapou............volala jsem manzovi, hned jak jsem jela od dr. a rikam mu:ono to nase dite ma pindoura, a on?jak jako: a ja:no mu narostl 😀 on byl uplne mimo..............nakonec jsem mu musela rict, ze cekame chlapecka, a ne Viktorku, az pote to pochopil 😀 😀 😀 😀

renca1978
7. čer 2013

@mariiianka Ja si fakt myslela, ze je to holka, jak rikala ta moje gyndarka, na 90%......................a ono hovno

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 by měl skákat radostí ne 😀 .To jako fakt nebude Josífek,si děláš prd......,že bude jen u nás 😢 .Hold na Viktorku si budeš muset nějaký ten rok počkat 😉

renca1978
7. čer 2013

@mariiianka on ma velikou radost, ja samo taky, ale trosku zklamani i slzicek bylo

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 vidíš a to jsem ti to psala,že i doktoři se můžou zmýlit 😀 .Chudáček fakt bude nosit růžový oblečky 😀 😀 😀
@slaboska a stebou to snad seklo nebo kde jako jsi,nebo už rodíš 😀

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 jasně,holky jsou holky,ale i kluci jsou fajn 😉

slaboska
7. čer 2013

@mariiianka neseklo,když ja to přee řikala,že to bude kluk 😀 😀
@renca1978 vidiš,ze začatku jsi na mě dala a věřila mi a vždy bylo jak jsem řekla,jednou jsi na mě nedala a jak jsi překvapena 😀 😀 😀

renca1978
7. čer 2013

Nic, musim jet nakoupit nejaky jidlo, pres ten vcerejsi otres jsem na to nemela ani naladu................ale kooupila jsem par modrych vecicek 😀 takze pokud mi 17.6 na kontrole zase reknou holku, tak uz na to kaslu a vedet to ani nechciiiiiiiiiiiii
Ale on tam vcera videl koulicky, tak snad neni blbej ten dr.Mam z toho dost, fakt...................

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 když vidi kluka tak ho opravdu vidi.da se spest u holčičky(asi tvuj připad)že ten šulinek je schovany 😉 ale šulinek už neodpadne 😀 takže PEPČA bude za chvili mezi nama 😀 😀

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀

renca1978
7. čer 2013

@slaboska 😀 ja uz se videla, jak si tu malou hezky ohaknu................vim, ze chlapecek se da taky prdacky obleknout ale saty mu neobliknu...............navic mi vsichni znami rikali, ze se holcicka ke mne hodi, ze si nedovedou predstavit, ze bych mela kluka...........

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 ja vim,uplně tě chapu,kdyby se to stalo mě tak to taky obrečim,taky jde ke mě vic holčička,ale budme radi,že to je aspon kluk.neboj,za 2 dny se budeš radovat,že je to kluk.aspon ti nebude brat malovani 😀 a jestly chceš až ti opravdu potvrdi kluka tak to ružovy zabal a pošly mi to,ja si to od tebe koupim,věřim,že maš věciky pěkny.

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 tak teď se stím budou muset smířit,ale neboj se nic,ty to zvládneš i s pindíkem 😉 😀

renca1978
7. čer 2013

@slaboska ja ti to poslu, nic za to nechci, zaplat si jen postovny.............mam kdyz tak i ruzovej mantinel do postylky, pokud by si chtela.............a jeste taky na 9 mesicu krataskyy ruzovy s takovym prdackym trickem s nabyranyma rukavkama.......ja to dnes nafotim a poslu ti foto, ju?

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 neblazni,zadarmo to nechci,to ani nahodou.za to koupiš věcičky Pepčovi 😀 jojo nafot,ale věřim,že to bude hezky 🙂

hanndy
7. čer 2013

@renca1978 ja mela pravdu ze to bude Pepca 😀 a nebud smutna,hlavne ze jste zdravi a jestli kluk nebo holka,tak na tom uz tak nesejde ne? tak druhy ditko bude holcicka a budes moct oblikat saticky od rana do vecera,nebo je muzes oblict i Josifkovi,ale ne moc casto at to nezanecha nasledky 😅

renca1978
7. čer 2013
renca1978
7. čer 2013

@hanndy Mas pravdu, hlavne at je mimco zdrave, jeste myslim tak 2 dny, a budu dobra..................ja s tou holcickou fakt pocitala......... 🙂

renca1978
7. čer 2013
ratatooy
7. čer 2013

holky ja vas nestiham ani dočítat,ted mame o vikendu pout,takže manžu neuvidim pomalu celej vikend,kluka budu mit furt já ještě že je tu babička,vařit budu svíčkovou tak se těším😀

ratatooy
7. čer 2013

@renca1978 jee tak kluk jak buk jo?neoj uvidíš že budeš ráda nakonec,prvne sem taky chtela u malyho holku pak me to přešlo a ted bych zase radši kluka,přijde mi že je to mín starostí do budoucna

renca1978
7. čer 2013

@ratatooy ahoj, no prekvapeni to je pro nas velike 😀 ale treba bude holcicka napodruhy 😀 hlavne at je miminko zdrave 😉 a ti kluci jsou taky mazlici 😉

renca1978
7. čer 2013

@ratatooy jeeeee, taky bych si dala svickovou 😉 mam rada 😉