• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy ja nikdy nekecam :wink:
@mariiianka tak viš co ono to je naročne kupovat oblečeni na chlapečka :grinning: jinak ja ok,dnes je pěkně tak aji ten den byl veselejši.co jsi dělala ty?
6. čer 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no tak někdo spí v noci a přes den pracuje a někdo zase spí přes den a v noci pracuje.Takže to výjde nastejno :wink: .................A někdo spí v noci i přes den a nepracuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska já nadělala práce,uff.Napekla jsem,dorovnala prádlo,co se ještě sušilo a taky jsem zjistila,jak jsem včera jak šílená žehlila,tak jsem asi odrovnala žehličku :grinning: ,nic moc nehřeje a všude teče :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka a proč jsi nepřišla makat i k nam?chudačka HANNDY tedka nemužeme honit když ma tolik nočnich,tak to spadlo na tebe :grinning:
6. čer 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska seš blázen :confused: ,teď se z toho týden budu vzpamatovávat :grinning:
6. čer 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to jsi napsala moc pekne z nekdo spi poprad :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska jsešm rada ze na me tak myslis musite mi dat taky oddych
Draha polovicka se mi vratila z jobu,tak mu jdu dat kus zvance ale za chvilku jsem tady :wink:
6. čer 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy snad víš o kom mluvím ne :wink: :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ja počkam až se vzpamatuješ,nebud lina :grinning:
@hanndy neboj,my počkame až ho nekrmiš,neni nic horšiho než hladovej chlap.
6. čer 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no nebudu pracovat,vždyť mam na to i papír,že jsem neschopná :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jasne ze vim :grinning: :grinning: pani ospala
Tak dalsi zmnena ale uz ne tak prijemna musime ke tchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy co není příjemného na tchýni :sweat_smile: ,užíj si to :wink:
6. čer 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no jestly maš tchyni jak ja,tak tě opravdu lituji :frowning2:
6. čer 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ty máš snad taky něco proti tchýni :grinning:
6. čer 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka nene,to jsi špatně pochopila :grinning:
6. čer 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska :grinning: :grinning: :grinning: já jsem si to hned myslela :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka :grinning: :grinning: :grinning: ale jsi hodna,že ses zeptala,aby tady nedošlo k nějakymu nedorozuměni :wink: :grinning:
6. čer 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no právě,to bych vůbec nechtěla,promiň,se omlouvám :confused: :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka v pořadku nic se nedějě :grinning: a tu Renču někde zamkly v obchodě,ne? :grinning:
6. čer 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska asi tak jako ty,tchyne nic moc :slight_smile:
6. čer 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ja si myslim,že neni horši tchyně než ta moje,protože to je vyloženě peklo :grinning:
6. čer 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no vypadá to tak :grinning: ,asi si nemohla vybrat.ale zítra se budeme těšit na fotečky,co všechno nakoupila :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy
@slaboska holky,já vám dám moji tchýni,ta je hodná,až moc hodná,až to člověku leze nervy :angry: .Panebože já až budu stará,tak se budu starat sama o sebe a né o druhý :grinning:
6. čer 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka @slaboska ta moje se taky porad do vseho sere,ale my ji vzdycky uzemnime a je klid zadny srani :grinning: no jo Renca sem da potom fotek ze nebudeme vedet na kterou driv koukat :grinning:
Tak jsem zase vytuhla to je strasny dali jsme atomovku a nak me to zmohlo :sweat_smile:
6. čer 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze mam novinu................diky urologovi zname pohlavi miminka, se prokecl, myslel, ze to vime :grinning:
6. čer 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, vidim ze tady nikdo neni, tak vam to prozradim zitra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 je ja to chci vedet a hned to bude Josifek jak vysitej :grinning:
7. čer 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 jen tady a čekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davam ti 10 minut na odepsani nebo si pro odpověd jedu k tobě :grinning: :grinning:
@hanndy tak to mame podobny,furt do všeho keca a jěště je strašně zla.ona je typ člověka,ktera mam rada jen sebe a neměla mit nikdy děti.kdyby jste viděli,spiš slyšeli co dokaže řict manžovi(vlastnimu synovi)tak by jste se i po blily :angry: konečně maš ty blby nočni za sebou,že??
7. čer 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré jitro :wink:
@slaboska tak koukám,Renča je pěkná tajnůstářka :grinning: ,ale já to vidím na Viktorku,jinak by nás takhle ani nenapínala :grinning:
@hanndy tak se raduj,máš padla :wink:
@renca1978 tak KDE JSI!!!!!!My čekáme a ono se nic neděje
7. čer 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze v zime k nam prileti cap, a prinese nam Oliverka :grinning:
7. čer 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek