• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy ale prosím tě,jsem tě chtěla schválně popíchnout,aby jsi víc zabrala a uteklo ti to :grinning: .A nebo to zabal a šup s námi na mateřskou,čekáme jen a jen na tebe :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska a čím ji budeš sekat?jestly sekačkou tak to mužeš v poho,hele ja taky musim makat na stavbě jinak to letos neuděláme takže mam každou chvilku lopatu,hrabě,kotouč
13. čer 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ona prijede zrejme dopo ta kamoska, tak musim uklidit............... :unamused: 30tt je na porod hodne brzy..............jen si jeste pekne pockej, at se mala pekne dokonci tak jak ma :wink:
13. čer 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 a já čekala,že se zase posmějeme,co se ti zdálo a ono nic.Jak to že tě bolelo břicho,to nesmíš po nocích tak řádit :wink:
13. čer 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 prosím tě,co by jsi chtěla uklízet,máš snad naklizeno stále ne :grinning:
13. čer 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka chceš se posmát,me se jednou zdálo že sem šla do kaufu shánět k obedu mraženy opice
13. čer 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja ti nevim, uz si pripadam jako blbec.........uz jsem mu to rikala minule, a pry je to normalni......mne to normalni neprijde, kdyz se nemuzu poradne ani otocit..................
13. čer 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak ja mam tlak hoooodně nizky,cukrovku nemam,tak uvidime.jojo sekačkou.na stavbě?tak to je moje trava nic proti tobě :wink:
@renca1978 aha,tak řekni,že maš od Dr.zakazany uklizet :slight_smile: jo,jěště chvili tampobude,ale ma to už spočitany :grinning: taky jsem se čekala na nějaky pěkny sen :wink:
@ratatooy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsi mě teď dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A měli? :grinning:
@renca1978 je to normální hold te ty neduhy tehotenství potkaly dřív
@renca1978 ja mam takovy bolesti,ale jen na prave straně.v noci mě to i vzbudi a musim sednout na postel.když jdu do města a chytne mě to,tak musim sednout na chvili na lavku.a taky mi řekl,že to je normal,že bude huř :angry: :angry:
13. čer 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 Reni bude hůř,tak si zvykej :wink:
13. čer 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no nemely samo,jinak moje sny sou celkem takový dost prognostický,ted se mi zdálo že zemřela babička tak sem to řikala druhej den tchýni,šlo o tchánovu maminku,tak sem řikala že se neco stane,a co se nestalo,tchán se za dva dny pořezal na noze flexou ted je v nemocnici
13. čer 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy je,takový sny jsou blbý,to se mi občas taky zdá něco podobnýho a pak se něco stane.Ale opice jsou super :grinning:
13. čer 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka me se zda ze spis pekne kecas uz ani nevite ze tady Jsem :frowning2: :frowning2:
13. čer 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem rada že je tahle skupina t hlavně jste tady vy,,a jen doufam že jak senam marodi miminka tak stale tu budete aspon občas :slight_smile:
13. čer 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka a nebo sou dobry sny když si ve snu řeknu že vím že spím a zdá se mi to a mužu si ten sen regulovat jak chci a udelat třeba neco co bych normalne nemohla
13. čer 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 jasny,že budeme.když mimča přece spi,takže čas se vždy najde :wink:
@hanndy co to placeš :angry: jasně,že vime,že tady jsi s nama a jsme za to radi :sunglasses:
13. čer 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 neboj jestly bude čas,spíš ty nebudeš mit čas sem koukat
13. čer 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy já a kecám :angry: ,ani náhodou.My víme že jsi tu s námi :wink: a že jsi pracovně vytížená.Čeká se jen na tebe,myslím to zcela vážně.My tě neopustíme,nás se jen tak holčičko nezbavíš :grinning: :grinning:
13. čer 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy no jestli budou hodne jak daneček tak jeto v pohodě,,
13. čer 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja doufám že budem mit hodny dite ale moc s tim nepočítám pač sme si to vybraly u prvniho ten byl uplně milionovej
@ak24 budeme tu pořád :wink:
@slaboska tak to jsem rada
@ak24 náš první právě byl taky do půl roka jen jedl a spal,v noci spal celu nc od 5mesice jinak od narození jedl v noci jednou
13. čer 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,už na vás byla kontrola???U mě právě teď
13. čer 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. čer 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jako na nemcenskou?to já nejsem,ale vim že na každyho nechodí u šimona nepřišly za celej rok co sem byla doma
13. čer 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy no ze socky na neschopenku
@mariiianka fakt?ja jsem doma už od řijna(a za šupu peněz,to se nechlubim,ale jen jsem myslela,že to budou chodit pořad)a zatim nikdo a to už pujdu za chvily na ten rodičak.
@ratatooy řika se,že prvni je vždy hodny,aby si lidi pořidili i 2 :grinning: ja jsem na to naše zvědava,v břišku je hodna,citim ji,ale žadna divočina,tak snad ji to vydrži :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek