• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka tuhle mame my, moc se mi libi
14. čer 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka joooo, ona psala, ze jde na nakupy na zitrejsi grilovacku :wink:
14. čer 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ja za chvili taky mizim, prijede likvidator skod z pojistovny a pak musim vyzvednout to auto
14. čer 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 aha,to jsem nějak nezaregistrovala :sweat_smile: .My jedeme zítra na šedesátiny.No spíš jen asi já :unamused:
14. čer 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jasan,já jdu taky něco dělat a pak musím ještě vyzvednout kytku.Třeba se sejdeme navečer :wink:
14. čer 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Marusko vecer urcite :wink: tesim se, paaaaaaaaaaaaa
14. čer 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jste se všichni měli celý den
14. čer 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, můžu se zeptat na kolkátý den od prvního dne ms může vyjít embryotransfér při KET? Děkuji.
15. čer 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 ahojky, většinou to bývá 18-náctý den, plus mínus jeden den, hlavní je aby dobře narostla sliznice
15. čer 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 děkuji za odpověď. Jde mi o to, že 6.7. máme jet na dovolenou a ms se dostavila se spožděním až dnes tak jestli to stihnem. Ale pokud je to okolo 18dní tak by jsme to měi mít akorát...
15. čer 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 fíha to bude teda na těsno :grinning: ....no v každém případě, pak bys měla dva dny dát nejmíň trochu víc klidový režim, aby se mohlo embryjko pěkně zahnízdit a takové balení na dovču, to bývá spíš horor....tak to dobře zvládněte a přivezte si s dovolenky krásné // :wink: a kam se vůbec chystáte?
15. čer 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já vím, že to chce klidový režim, proto se domnívám, že bude lepší dovča kde si hodím nohy nahoru a manžel se bude starat o syna než být doma a tahat se s tím naším uličníkem do třetího patra bez výtahu :slight_smile: jedeme jen na moravu...
15. čer 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 tak to je jiná, to je určitě lepší :wink: taky to mám teď úplně stejný ....tak tfuj tfuj a jen samý dobrý zprávy
15. čer 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@samanta001 no ket se plánuje na dobu kdy yvá ovulace
15. čer 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 ale zaleží car od caru v našem by me ani takto rychle nevzaly protože chtejí mít pd kontrolou tu poslední ms
15. čer 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,koukam,že je venku krasně a tady ani noha :grinning: jen dotaz,řešily jste tady cestovni postylky a mate někdo ten koš na mimčo?ja si ho teda pořidila,ale nikdo z Vas o něm nemluvi,Vy ho mit nebudete???
16. čer 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja ho mit určo na druhy nebudu protože nemám misto,ale pak bych ho v baraku chtela na 3tí
16. čer 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ale určo je to lepší jak cestovka ty sou fakt jen na občasny přespání,nic moc kvalita
16. čer 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy děkuji.tak to jsem rada,už jsem si řikala,že jsem koupila blbost.mě to pravě přijde,že to je super.mužu ho mit v mistnosti kde zrovna jsem.tak to jsi mě potěšila :slight_smile:
16. čer 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahoj já ho u dcery měla taky, protože postýlku na spaní mám v patře, takže kam bych malou tady dole šupla a za mě teda super, moc doporučuji spávala mi v něm do půl roku měla jsem jí tam třeba i večer než jsme šli spát třeba v jedenáct, tak jsem si jí pak vzala až sebou.....a té parády co to nadělo, když došli do kúta :grinning: :grinning: no a pak je taky super věc to houpací křesílko :wink:
16. čer 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska cauky, ja urcite ne...............mame dve postylky, jedna bude v loznici v patre, tam bude mimco pres noc a druha v pokojiku v prizemi pres den.cestovni postylku mame jen kdyz pojedeme k nasim nebo na dovcu treba.......ale ten kos je asi dobrej :wink:
16. čer 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 až do pul roku?mě někdo řikal,že to je zbytečny,že to je tak na 1-2 měsice.houpaci křesilko už mame.pravě taky mame 2 patra a když bych byla dole tak kam ji dat,na zem :wink: proto jsme ten koš kupovaly.
16. čer 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Pepča budeme mit 2 postylky :grinning: o tom jsem taky uvažovala,ale ten koš mi přišel dobrej.tak uvidime.a jak ty se maš takhle v neděli :wink:
16. čer 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak zbytečný, když už jsi do něj ty investice dala, tak to mi nepříjde spíš naopak :grinning: tak jasný, že pak už v něm nebyla furt, ale vždycky na ty její etapy spací jsem jí tam šupla, než s ní lítat na horu a pak zase pro ni, navíc jsem jí měla na očích kdyby něco, takže člověk je úplně v klidu, koš měl i kolečka, takže stačilo dvakrát žduchnout a malá byla v limbu
mě přišel teda rozhodně lepší než cestovní postýlka, ta je fakt tak na občasné spaní a to ještě jsme do ní pořídili pořádnou matrac, protože ty cestovní jsou na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 pravě,že je dobry,že to je na klečka a mužu s ni jezdit po celym baraku.jo,využiju ji :wink: a měla jsi i ten monitor dechu,ja si ho pořidila a strašně moc lidi mi ho vymlouva,že s nim jsou strašny nervy :angry: člověku zkazi každou radost :angry: :angry:
16. čer 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska my tu postylku co mame v pokojicku mame taky na kolecka, coz asi bude fajn.............monitor dechu je nejdulezitejsi vec!!!to ti rekne kazdej doktor, muze odhalit i srdecni vady.............a zachranit miminku i zivot, ja mam Babysense II se dvema deskama, takze ho budu mit v kazdy postylce..............
16. čer 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jinak nic moc nedelam, dala jsem se do renovace nabytku, manza chtel vyhodit takovou nadhernou starou komodu, tak uz 3 dny se s ni hraju, obrousila jsem ji, a dnes natiram na bilo, a dam ji pak do pokojiku :slight_smile:
16. čer 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska my jsme tu jednu dostali od znamych...........koukam, ze si tady zase pisu sama, tak ja jdu pokracovat v praci.paaaaaaaaaaaa
16. čer 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 děkuji a taky přeji hodně štěstí...
16. čer 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska jo jo v postýlce jsem ho měla, je to prostě taková jistota, horší je ho nezapomenout vypnout, když si vezmeš rozespala bejby na kojení :grinning: myslím mi ale taky jednou falešně zapípalo, nebo se malá možná nějak odvalila, ale i tak přestože jsem taky na to slyšela nějaké negativní názory, tak jsem proto mít ho, přece jen jistota je jistota, kór když má člověk to první malé miminko a se vším se teprve sžívá....
16. čer 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek