• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 ja mam ten monitor dechu co ty,tys psala,že je dobry tak ja si koupila ten stejny.pry je to stresujici,že to vydava falešny poplachy,tk jsem z toho takova přešla.člověk chce dat mimču prvni posledni a pořad to někdo hani.nepišeš si sama :slight_smile: ja byla Vanessce věšet pradlo.a mysliš,že se na prani pro mimčo muže použivat avivaž?ty jsi takova sběratelka,ja taky hned vše vyhazuji a pak si nadavam :slight_smile:
16. čer 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak to vim, avivaz se pry pouzivat nesmi.............jen ty detsky prasky na prani, pr. Lovela............Co se tyce toho monitoru, primar od nas z prace mel taky ten Baby sense u obou deti, sam mi ho doporucil.........rikal, ze teda rve jako krava :grinning: ale tak to ma bejt :wink:
16. čer 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jj,tu lovelu mam.to je blby,že se nemuže použivat avivaž,to pradlo moc nevoni :frowning2: jen at to řve,aspon budeme vědět,že to funguje,jak se znam tak pravidlně to budu zapominat vypnout než Vanessku vytahnu :slight_smile: ty maš zitra velky den,že? :grinning: :grinning:
16. čer 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska joooooooooooooooo, jsem zvedava, zase mam obavy, jestli je vse ok.......zase bude dalsi probdela noc :angry:
16. čer 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska taky sirikam, ze je sskoda, ze se nepouziva avivaz, ale miminka vonej i bez avivaze :wink:
16. čer 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 dobre rano,tak noc jsi přežila :slight_smile: neboj vše bude ok,nevim proč by nemělo.a v kolik tam jdeš?
17. čer 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano všem :grinning: :grinning:
17. čer 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam,že se tady zase všichni semnou bavi :angry: vy jste si snad udělaly jine stranky a zapoměly jste mě o tom řict :grinning: :grinning:
17. čer 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Ahojky, rano mi psal dr. ze to potrebuje presunout na 13.30, jsem strasne nervni..........mam doma lakmusovy papirky na moc, a ten tam pokazdy nosim...........a porad mam v moci bilkovinu :angry: pry to tehotny mivaj, no ja nevim............
17. čer 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak snašite to horko..
17. čer 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja zatim dobře zítra konečne vyrazíme na plovku
17. čer 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no občas to tehule mivaj ale at na tebe davaji pozor,kdyby ji bylo hodně a pak se k tomu ještě zvedl tlak tak by to nemuselo byt moc dobry pro telo a pro mimi
17. čer 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 taky mame baby sense 2 je nejlepší,a fakt řve manža vždycky vyletel z kuže když sem to zapominala vypnout a jednou sme vyletely oba když sme spaly a začalo to vřískat,jinak lovela moc dobře nepere,a aviváž používám batole
17. čer 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, poslusne hlasim, ze pohlavi je nadale neznamo :frowning2:
17. čer 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,jak to?schovava se? :grinning:
@ratatooy proč je lovela špatna?co je teda lepši?
17. čer 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jojo, schovava se..................jeste mne vydesil zanetem mocaku, podle toho lakmusoveho papirku, ale asi jsem spatne odebrala, neslo o stredni proud moci............zopakla jsem to, jak jsem se vratila, mam par tech papirku doma a nic..............chtel prave taky poslat moc na kultivaci, cevkovanou, ale asi na tom prdim, myslim ze to bylo tim spatnym odberem............nemam zadny potize a na urologii jsem prece byla..............tak ti nevim :unamused:
17. čer 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak pokud ti to nic neukazuje tak si myslim,že to je ok.vem si,že mě to ty papiry ukazovaly.takže se s tim nestresuj.
17. čer 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska špatna asi ne ikdyž v d-testu neprošla moc dobře ale nepere vubec fleky,ja nevim ja sem to moc neřešila proste sem koupila persil bílej nebo jakejkoliv gel sensitiv,ještě sem použivala hodně dreft
17. čer 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak na to se vyprdni
17. čer 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak s těma flekama maš pravdu,dostala jsem tak 10 body od segry a měli fleky a nevyprali se,ale ja myslela,že to je těma flekama a ne praškem :frowning2:
17. čer 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak nektery se třeba nevyperu ani takikdyž ja sem vetšinou vyprala i od příkrmů,u malyho mimča uplně všechno
17. čer 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy a tos měla ten persil?pry ty mimča na to byvaji alergicky,tak ja nevim.zkusim toschvalně vyprat v Arielu a uvidim.
17. čer 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jo mela sme bílej sensitiv na obale je ženská s miminem nebo aspon bývala,hele ono to neni tak drastický to už musí být vyloženě atopik aby na to mel alergii
17. čer 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budete pořizovat epi-no,ja ho mela poprve ale nakonec sem nevyužila co sem nacvičila ale určo jdu do toho zas
17. čer 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyborne perou ty kapsle od Arielu, ale nevim, jestli delaj nejakou radu sensitiv.............
17. čer 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy prave, ze se citim dobre, zadne priznaky zanetu nemam, a necham se cevkovat zbytecne se mi moc nechce :unamused:
17. čer 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 neplaš,bude to ok.kdybys neměla y papirky tak o tom ani neviš :slight_smile:
17. čer 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ty a mariiianka už šla rodit,že tu tak dlouho nebyla :grinning: :grinning:
17. čer 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska taky jsem si rikala, kde asi je.........................kdy tady byla vubec naposledy???jdu mrknout do historie :wink: a co ty?jak se mas?co brisko, porostlo?
17. čer 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jestli dobre koukam, tak 14.6 tady byla naposledy, to je divny, byvala kazdej den..............ale venku je krasne, tak ma mozna nejakou praci venku
17. čer 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek