• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka normalně hřmi a tedka jsem byla venku a padaji kapky.u nas taky byl pařak,ale už neni :wink: jj,hledaly měly jsme strach jestly jsi v pořadku.
18. čer 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jj,taky se těšim až vyjedu s kočarkem :slight_smile: neboj,ikdyž bude Pepik zachumlany každej se podiva :slight_smile: dneska jsem koupila Vanessce tričko z Benettonu tak jsem z něho unešena :wink:
18. čer 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska to víš,já jak mám rodinku doma,tak furt něco chrujeme venku.Včera jsem zvelebovala zahradu,měla jsem to krapek všude zarostlí,tak jsem se činila a pak ještě sekala.Dneska se vyloženě válím u toho bazénu,na to jsem se těšila :slight_smile:
18. čer 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja mam taky rodinku,manžu.yokširka a v břišku Vanessku a taky si tady udělam čas :grinning: ja se taky valela u bazenu a nic nedělala.ja nic na zahadě nepěstuji,mame jen travniček takže bez prace :grinning:
18. čer 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska já tu byla večer,ale to už jste asi všechny chrněli :grinning: .No hlavně,že jsme se sešli.Už se to víckrát nestane :pensive: :grinning:
18. čer 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ok,dej si na to pozor at nebo po tobě přiště vyhlasime celostatni patrani :grinning: už maš nemocenskou?normalně na mě asi tento měsic zapoměli :angry: vždy ji tak kolem 10,11 mam a tedka pořad nic :angry:
18. čer 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jasně dám :wink: .Jak to že ještě nemáš nemocenskou.Já už jí mám někdy od minulýho týdne,ale přesně ti neřeknu který den,ale v pá už byla na účtě
18. čer 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja nevim,ale prostě nemam :frowning2: řikala jsem si,že počkam do pondělka a zajdu si tam co se děje.do tedka problem nebyl až tenhle měsic.jěště u Vas neprši?u nas je bouřka.
18. čer 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska taky bych tam zašla.U nás není nic ani bouřka ani kapky
18. čer 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka budu muset,ale člověk se nerad připomina,radši at o mě moc nevědi :grinning: to se maš u nas to bouři a honi se to tady.
18. čer 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HANNDY a tebe mame kde? :frowning2: ty už s nama nekamaradiš????????????
18. čer 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska myslíš,že by si tě ještě na konec chtěli zkontrolovat jo,jako proč seš vůbec doma a chceš po nich peníze :grinning: .Prosím tě,už to máš za pár a seš v poho,co já bych za to dala :wink:
18. čer 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka pravě mam obavy,že se něco děje,že se nějak ve mě štouraji,ale manža mi řikal,že mi to jen tak zastavit nemužou,že by mě museli poslat vyrozuměni o tom proč to pozastavili a o mi zatim nepřišlo.sice to mam za par,ale oni se asi rozhodli,že mi je znepřijemni :angry: zitra se chci na gyndě zeptat kdy pujdu na ten rodičak.
18. čer 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska hele,jen tak ti to sebrat opravdu nemůžou,to buď zase v klídku.Prostě jim je to jedno,kdy to pošlou,oni mají vždycky času dost
18. čer 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja si taky myslim,že to jen tak nejde.je zvlaštni,že mě tady tolik měsicu nechaji v klidku a tedka tořeši.počkej až tam naběhnu tak budu řvat jak tygr,protože fakt už jsem nasrana.nejde o ty penize,ale o ten princip :angry: :angry: a co dělaš?už jsi od bazenu doma?
18. čer 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska hlavně jim tam z toho neporoď :sweat_smile: .Ale třeba se ještě vzpamatují a dokonce týdne penízky máš.Jinak já si teď odskočila domů,dělám zeleninový salátek ale ven ještě rozhodně jdu,sluníčko zašlo,tak dám ještě relax na zahradě s manžou
18. čer 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka třeba,ale když porodim tak mi to vyplati :grinning: u nas už neprši a je venku fakj tak taky pujdeme na chvili ven,manža si da vinečko a ja pito :grinning:
18. čer 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ještě si nech Vanesku u sebe :wink: ,oni ti to dají.Tak já letím,tak si užijte taky rodinnou pohodičku :wink: a jinak u nás stále neprší a asi ani nebude.Zatím páčko :sunglasses:
18. čer 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka taky si uživejte romantiku :wink: papa
18. čer 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jojo, oni ty vecicky na miminka jsou krasny :wink:
18. čer 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Mne prisel dnes objednanej kolotoc fisher price s brouckama.........jsme z nej uplne vydreni, je nadhernej :slight_smile:
18. čer 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja si od nich objednala nočni veselou kachničku :grinning: ja vim,že je brzo,ale ta uchvatila mě :wink: takovej kolotoč a kolik uděla radosti,že?
19. čer 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobre rano všem!!!!
19. čer 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
také přeji hezký a velmi sluníčkový den :sunglasses:
19. čer 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahoj, jak je brzo????u tebe rozhodne ninei brzy, a tim si hlavu nelam..............brzy je u mne, ale nemuzu prece vse kupovat najednou :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka cauky, u nas uz v 8 rano bylo 32 ve stinu
19. čer 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 nejlíp bylo v 6 ráno,to se dalo dýchat,když jsem jela pro snídani.Teď akorát někam zalízt a vylízt,tak v 9 večer,jinak je to mazec
19. čer 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dneska zase nechutny horko,že?jěště,že existuji ty bazeny,koukam,že tam všichni ležite :grinning: jinak dnes jsem byla u Dr.Vanesska je v pořadku,změřil ji i zvažil a jsme takovy jak by jsme byt měly :grinning: pokud pujde i dal vše ok,tak Vanesska mezi nas přijde 15.srpna. :wink:
@renca1978 a dnes se mě ptal jak ten cisař chci udělat,jestli uspana cela nebo ne,tak jsem mu řekla,že chci mimčo hnedka vidět(nevim jak se tomu řika :frowning2: )tak doufam,že jsem se rozhodla dobře,ale tys řikala,že jo,takto mě hodně přesvědčilo :slight_smile: :wink:
19. čer 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahojky,no jo všichni u bazénku,co jinýho se dá taky dělat :slight_smile: .Tak to máte krásný datum porodu,už se moc těšíme :wink: .Zachvíli jdeme na grilovandu,tak jen nakukuju,abych nebyla zase hledána :grinning:
19. čer 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja chci pravě zkusit jestli by to nešlo už 9,protože to ma chlap svatek tak by byl rad,ale 37tt si myslim,že bude brzo.tak to bude toho 15 na Hanu :slight_smile: taky sedime venku,ale dnes grilovat nebudeme.to si hodna,že ses ohlasila za chvili vyhlasim patrani po ostatnich :grinning:
19. čer 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek