• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska to víš,musím se ozvat,se po včerejšku bojím :grinning: :grinning: .Jé to by měl krásný dáreček :dizzy_face:
19. čer 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka pravě,že by byl,ale zaleži jestli to nebude moc brzo.počkam do toho 36tt jak se to bude domlouvat a zeptam se,za to nic nedam. :wink:
19. čer 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahoj to je nejaka novina že pujdeš na cisař?nebo mi to uteklo
19. čer 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no a když by nešel epidural tak by te uspaly
19. čer 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Urcite si udelala dobre, uvidis ji hned, a ne po nejaky dobe co se proberes z narkozy............. :wink: A po tom spinale ti nebude blbe, coz by po celkovce mohlo bejt, pokud ses blici
19. čer 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy cauky, koukam, ze uz ses 15tt, tobe to taky leti.............. :wink: jak se citis?
19. čer 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jj letí jak blázen,hele co se udelalo vedro je mi dobře:grinning:občas me ruzne pobolívá břicho ale hold už to lepši nebude zatim,už ani nemusim furt neco žvejkat
19. čer 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co říkáte na bonding nebo jak se to piše,že vam daji dite na břicho a čekate až si ditě samo doskáče pro prso,a když nemuže maminka muže se dát dítě tatinkovi asi bez prsa ale:grinning:me to přijde už jak ze sci-fi toto:grinning:
19. čer 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja jsem tady teda kdyz je cas,tak vas docitam tak v pul 11 vecer a jak jste psaly venku je krasne,tak toho vyuzivam,ted mame naky trable s pesanem,vcera nam zkolaboval,tak jsem z toho smutna jako kdybych nemela starosti dost i jsem to obrecela,kdyz jsem ho videla jak to s nim mlati :cry:
@slaboska jinak s tim terminem porodu jsi me potesila 15 na muj svatek krasny :grinning: jak se jinak vsechny mate,pripravy jsou v plnem proudu koukam
19. čer 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak to i asi uniklo,protože ja byla rozhodla jit na cisař od začatku,jsem posera :slight_smile:
@renca1978 no blici jsem :frowning2: ale jak řikaš,vidiš mimčo hnedka.a dneska jak jsem byla na kontrole,tak mi ukazozoval Vaness pipku,takže nam se na 100% nestane to co Vam :grinning: :grinning:
19. čer 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no vidiš aspon nějaka dobra zprava.s tim pesanem mi to je lito,ja taky když mu něco je vždy špatně nesu,ale bude to dobry.no,ale musiš se nam taky někdy i ozvat ne je dočitat at o tobě taky něco vime :wink:
19. čer 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja myslela, ze musis na cisare, ze mas indikaci............
19. čer 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky tak jak se tu máte těhule? Moc vás všechny zdravím :slight_smile:
19. čer 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky, dobry.........jak ty????
19. čer 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky,,tak dnes v 9 hod jdu do poradni snad bude vše ok
20. čer 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 indikace je co??????????? :slight_smile:
20. čer 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 držim pěstičky at slyšiš jen dobre zpravy,ale ja věřim,že uslyšiš :slight_smile:
20. čer 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska a to ti jen tak udělají?bez nejaky indikace?ale třeba v tom spinále to neni taky žadná slast,cejtíš všechno thání,škubání,všechno slyšíš a potom bolí jak vyndávají mimčo ven,neni to uplně bezbolestny,navic nekmu spinal ani nezabre nebo nenapichnou,kamaradce ho pichaly na 3X a stejne nic tk šla pod narkozu
20. čer 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska indikace-duvod pro cisaře třeba konec pánevní,preeklampsie atd
20. čer 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj nechtela bys tehu 3/4 jen tak se ptám než je hodim na bazar,dneska mi došly ale nedám to je to 44 z C&A
vyfotim ti je,ale sou krásný,sere me to že se do nich nevejdu
20. čer 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak beru zpet:grinning:oni bly vyprany tak sem se zatim do nich nasoukala:grinning:
20. čer 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to je jako duvod k tomu cisari..........ale ty mas neco s krvi, jestli si dobre pamatuji, hlida te hematologie, je to tak?
Jinak ja dneska bolesti v krku, brutalni ryma a hlava mi tresti.......................takze fakt super
20. čer 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ahojky,tak se nám předveď,co jsi nakoupila,když už jsi do nich vlezla :wink:
@renca1978 čauky,jééé,tak to tě lituji,to mám naštěstí už zasebou a doufám,že na dost dlouho
20. čer 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka mne uz zcalo skabat v krku vcera, myslela jsem ze to prejde..............mam i teplotu, ach jo
20. čer 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 i teplotu?Ale chudinko,tak rychle něco nasadit a spoustu vitamínů,ať jsi brzy fit
20. čer 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja prave moc ty prasky nechci jist, doufam ze to je jen nejaka dvoudenni virozka....
20. čer 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 aha,ja nevěděla co to je :frowning2: jj,mam špatnou sražlivost krve a picham ten fraxik,ale na hematologii mi řekl,že to neni duvod pro cisař,ale myslim,že muj gyndař to na to napiše.
@ratatooy no tys mě teda vylekala :frowning2: ja myslela,že to je bez bolestne,jasny slyšim to,tak nějak ucitim tahani,ale ten zbytek co pišeš mě uplně vyděsil :frowning2:
20. čer 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 chudinko,tak si vem ten obyčejny paralen,ten jsem uživala když mě bolel zub a ten mužeme :wink:
20. čer 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 já taky nejedla žádný prášky,já na ně nejsem ani normálně.Pila jsem čaj s medem a citronem a kloktala slanou vodu,hnus,ale po mohlo to.A jinak těch kapesníčků co padlo,já se vysmrkala a mohla jsem znova,fakt šílený,taky nevím,kde jsem to pochytila
20. čer 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek