IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
23. čer 2013

@mariiianka dekuji, uz je to o kapanek lepsi

mariiianka
23. čer 2013

@renca1978 tak to je dobře.Já co jsem byla krásně opálená,tak se teď krásně loupu 😠

renca1978
23. čer 2013

@mariiianka ja jsem bila jako vapenka.............ale kdyby se mi ulevilo, manza bude mit od patku dovcu, tak mozna dame nejakej lastik

mariiianka
23. čer 2013

@renca1978 no mě stačilo pár dní u bazénu 😀 .Jéé,tak to ti moc přeju

renca1978
23. čer 2013

@mariiianka prosim te, ja jsem vecne zalezena doma, to je hruza..........at uz jsem na MD, nebo se docista zblaznim

ak24
23. čer 2013

@biolage ahoj
ja byla na ultrazvuku asi v 5tt a to mi doktor potvrdil že jsem těhotna,,a v 7tt mi doktor v nemocnici potvrdil že jsou 2 a bijou jim srdička ,,ale ve 12tt mito doktor potvrdil a napsal do prukazky že jsu 2 miminka

ratatooy
23. čer 2013

@renca1978 ne z celkový váhy nabrany v tehu když nabereš třeba 12kg tak prvni 4mesice je to 20% pak 60 a posledni 20%

ratatooy
23. čer 2013

@renca1978 to je jasny ja sem u malyho nabrala 12 a bylo to jen krv voda a malej nic jinyho,ale to je tim že už jsme mela 90kg takže už sem tolik nepřibrala to co přiberou třeba 30-40kg sou práve hlavne ty nej hubenourky

slaboska
23. čer 2013

@renca1978 chudinko,ty taky maš vše po čem prd,ale snad bude co nejdřiv ok.a kam na lastik?taky bych někam jel a jěště tedka když se zase tak ochladi.a s tou vahou jsi mě uklidnila,ja doufam,že už nepřiberu vic jak 5 kg 😉

renca1978
23. čer 2013

@ratatooy aha, tak to pak jooooooooooooo 😉

renca1978
23. čer 2013

@slaboska jenom nekam do Evropy, manza chce Portugalsko, ale jeste neni jisty, jestli vubec nekam pojedeme..........je mi fakt bidne, ke vsemu jeste zitra je ten koncert............ale doufam, ze se mi uz ulevi.........vypadam jako zombie, fuj.

slaboska
23. čer 2013

@renca1978 tak ja jedu s vama 😀 už zitra je koncert,tak pokud ti nebude tak zustan doma,ale ja myslim,že antibi.zaberou,taky nejsem žadna krasavice 😀

renca1978
23. čer 2013

@slaboska ja na ten koncert cekam 20 let............jsem fakt smolar..........tak pojed s nama, no problem 🙂

slaboska
23. čer 2013

@renca1978 20let?v tom připadě tam nesmiš chybět.jako řeknu ti jela bych hnedka,ale ja už bych se tedka bala letět,ja bych měla strach,že na zpatek by už jela i Vanesska 😀 ale věřim,že si to užijete 😉

renca1978
23. čer 2013

@slaboska taky mne to napadlo, ze uz bys tam klido mohla porodit 😀 😀 😀

slaboska
23. čer 2013

@renca1978 no a Vanesska by pak neměla česke občanstvi 🙂 tak si to s manžou užijete za nas všechny tady 😉

renca1978
23. čer 2013

@slaboska uvidime.......jestli se uzdravim........ 😉 Ja bych uz nejradsi rodila ted, je to na mne silene dlouhy, to cekani 🙂

slaboska
24. čer 2013

@renca1978 Ahojky jak je?a s tim porodem to mame stejny,taky jsem ikala,že 9 měsicu je dost,ja si myslim,že 6 měsicu by bylo akorat 😉

renca1978
24. čer 2013

@slaboska Ahojky, mam pocit, ze melu z posledniho, jakoby nestacilo, ze se mne ta nemoc ne a ne pustit, ale jeste mne v noci ve 2 hodiny budil manzel, ze ma neco v oku, a strasne ho to reze..............nakonec jsme skoncili na pohotovosti, a vyndali mu nejakou kovovou sponu, vcera pres den brousil el. bruskou kovovy zabradli a nevzal si frajer brejle............takze jsem prijela domu v 5.15, dobry, co???mam vseho nejak plny zuby, ke vsemu vecer ten koncert, a prsi tady uz nekolik hodin

mariiianka
24. čer 2013

zdravím všechny........
@renca1978 teda holka ty v tom teda lítáš ☹ .Mě trvalo 14 dní než jsem se z toho dostala.To si to večer moc neužiješ.Člověk se na něco těší a pak jak naschvál,se musí něco stát viď.
@slaboska už se smilovali a poslali ti nemocenskou nebo jsi tam volala?

renca1978
24. čer 2013

@mariiianka Cauky Maru, mne to ani neprekvapilo, tak je to vzdycky, kdyz se na neco tesim......... ☹

renca1978
24. čer 2013

@slaboska ti jeste neprisli penize????to je taky mazec, si davaj na cas.............mne to zatim chodi dobre, a doufam, ze to tak zustane......

mariiianka
24. čer 2013

@renca1978 jo Reni to máš pravdu,to je zákon schválnosti,to taky znám.No mě z toho sluníčka svědí celý tělo,tak jsem docela ráda,že se ochladilo.Pořád mažu a mažu.A taky jsem se pěkně sloupla jak had 😅

renca1978
24. čer 2013

@mariiianka on je vybornej takovej olejicek ve sprayi, Bergasol se jmenuje, ja ho koupila v lekarne

mariiianka
24. čer 2013

@renca1978 aha,no já se stejně dostanu do města až příští týden a to doufám,že už bude po.V pondělí jdu zase na KO,už se těším,mě teda neskutečně ty 3 týdny utekli

renca1978
24. čer 2013

@mariiianka fakt jo???mne se to teda vlece, nebo aspon ja mam ten pocit, mam jit pristi tyden na zjisteni pohlavi, jestli chci, ale kaslu na to, pockam si na ten 2.screening............to uz je stejne jedno

mariiianka
24. čer 2013

@renca1978 nevím čím to je ,ale fakt mi to utíká.Dneska po dlooouhý době,jsem dopolko prospala 😀 ,ale to bude tím,že venku prší.No jsem zvědavá co mi poví v pondělí,jestli už taky pozná co to je.Ale já to nijak neřeším.U nás byl zase dohad o jménech,tak nevím jestli my se někdy shodneme 😒

renca1978
24. čer 2013

A muzeme vyrazit..........🙂

renca1978
24. čer 2013

@mariiianka ono s tema jmenama je to slozity............

slaboska
24. čer 2013

@mariiianka budeš koukat,ale dneska mi nemocenska dorazila,hura 🙂
@renca1978 mě taky do tedka chodila nemocenska normalně až tedka to nějak zadrbali 😠 😠 no koukam,že mate doma veselo,ale snad se brzo uzdraviš a manža o nema nc važneho.Taky uznavaš značku Louis Vuitton? 😉