• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska aha, u nas pijeme glukosu s vodou a citronovou stavou, a da se to vypit v pohode.............asi je to vsude jiny
3. črc 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano maminy :slight_smile:
4. črc 2013 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to dneska zase sama šipkova ruženka :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahojky...............tak si predstav ze mi vcera pri cisteni zubu vypadla plomba...............nejdriv mne vetme v pondeli................takze do pondelka s otevrenym zubem, super, vid????
4. črc 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jojo tak to znam :angry: ja mam otevřeny 2 zuby,1 nahoře,1 dole a čekam až porodim,aby mi to zubařka zadělala :angry: :angry: protože mi nemuže udělat ani rentgen jestli tam je vše v pořadku.tak si zajdeš k zubaři a třeba ti to zaděla.ale je to k naštvani.
4. črc 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak u nas do toho citron rozhodne nedávají na ty cukrovc jen voda a nejaka sračka ale ja na tom byla v lete a mela sem žizen a hlad takže to do me padlo a dalo se to ještě bych si přidala:grinning:
4. črc 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 jeee ja mam vypadenou plombu asi už 4mesice a nemužu se tam dostat,ale ničemu to nevadi
4. črc 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska hlavne se bojim, aby to neublizilo prckovi, kdyz to budu mit otevreny...............jde o to, ze vsechno ze zubu ti seda na srdecni chlopne a perikard..............tak ti nevim..............asi to zatim zadela jen nejak provizorne, jenomze ja rodim az buhvi kdy
4. črc 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ono jak je to otevreny dele, je jenom otazka casu, kdy tam chytnes zanet do toho zubu, a o celej zub prijit nevchci, je to trojka dole
4. črc 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak si tam vem svuj citron, az pujdes :grinning: nicemu to nevadi
4. črc 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 to si myslim,že to prckovi ubližit nemuže.vem si ten jeden zub mam otevřeny snad od 2.měsice těhu,ten 2 mě chytl později.pořad to vyplachuji ustni vodou a dobry.mě když to zadělala provizorně tou vložkou tak to mi nesedlo a bolelo to jak čert a musela to vyndat,proto to mam otevřeny.takže toho se neboj.
@ratatooy i kdybych měla umřit na hlad,tak ten hnus bych si nepřidala :grinning:
4. črc 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zazila v praci pacienta, kterej diky otevrenymu zubu zemrel, dostal infekcni endokarditidu a bylo po nem....................ono se rekne blbej zub, ale neni to zase az tak uplna pravda holky.............muze nadelat spoustu neplechy jinde v tele, treba pred kardiochirurgickou operaci musi mit pacient kontrolu od stomatologa, ze ma v poradku zuby
4. črc 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky ja se z toho poseru v noci spat nemuzu a ted bych se zblaznila jak zivam
4. črc 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 nestraš.mě to teda zatim nic neděla tak doufaam,že to už s timvydržim.tak si zajdi k zubařce,co ti na to řekne.
4. črc 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no prave, ja ji volala, rikala ze mi to zadela v pondeli provizorne abych tam aspon neco mela, a pak 16.7 zaplombuje..................Nechci strasit, to co jsem napsala byl sice uz extrem ale i to se bohuzel stava
4. črc 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja ti věřim :wink: ale mě když to zadělala,tak jsem dostala strašny bolesti tak to muselo ven.každy to mame jinak.
4. črc 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak treba mne to tam taky bude zlobit a bude mi muset to vyndat.............no uvidime...........
4. črc 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz o tech zubech nemluvte
4. črc 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
také přeju dobré pozdní ráno :grinning: .Jak jsou prázdniny,tak hold si i přispíme :sweat_smile:
4. črc 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka jen si prispete kdyz to jde ja jdu uklizet
4. črc 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze to tady zase zije, tak ja jdu taky neco delat, zitra mi prijede segra, tak jdu kapanek uklidit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hanndy mne nakazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 a ja jsem chtela rict ze kdyz se tady nekdo zase objevik,tak na uklid kadim :grinning:
4. črc 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: @hanndy tak co mam teda tedkom delat???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy
@renca1978 holky asi je to ve vzduchu,taky máme dnes uklízecí :grinning:
4. črc 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 stíhat všechno,nejlépe :wink: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 @mariiianka kadime na praci ja jsem si ted nalakovala nehytky akorad :grinning:
4. črc 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no a to by jsi s nima chtěla pracovat jo :slight_smile: ,zase to nepřeháněj,ať si je nezničíš :grinning:
4. črc 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja lakovala nozky a to jen schvalne abych nemusela nic delat :grinning: :grinning: lenoch lenivej
4. črc 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy on to za tebe nikdo neuklidí :wink:
4. črc 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka neuklidi.. Petr se vcera ale kasal ze vytre pry at odpocivam dobry ne? Ale to ja mu nenecham protoze by to bylo cmouhaty
@renca1978 ta maka jako divoch,tak to ja asi taky teda pujdu... :unamused:
4. črc 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek