IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
3. črc 2013

@ratatooy jj,první.V druhý to už bude asi trochu jiný 😅

hanndy
3. črc 2013

Teda zensky ja si na chvilku odskaknu a vy tady popisete 3 stranky 😠
Ale je videt ze Renca je zase zpatky z vejletu,cauky kocko..ted si tady budu psat sama zase ja co? 😀

ratatooy
3. črc 2013

@hanndy ja tu ted sem,hlidam na aukru korbičku na kočár tak čekám

hanndy
3. črc 2013

@ratatooy aha ja myslela ze mas tu karu celou a ty mas jen sportak,tak dobre vyaukruj kolik je cena?

ratatooy
3. črc 2013

@hanndy jj jen sporták ten byl za 2200,.korba je momentálne za 450 a autosedačku sem sehnala s kolekce co je sporták za 350,.

ratatooy
3. črc 2013

@hanndy už jen 5minut do konce tak to snad klapne a mam kočár celej za super cenu

hanndy
3. črc 2013

@ratatooy tak drzim pesti to by byla bomba za tyhle penize

ratatooy
3. črc 2013

@hanndy už je mojeee

slaboska
3. črc 2013

@renca1978 Ahoj cestovatelko 😀 jinak ja taky citila pohyby pozdě.
@mariiianka neboj i u nas se ty triply testy dělaji 😀

slaboska
3. črc 2013

@hanndy ja šla za hokama na kavu a pak jsem jěště dokupovala nějaky maličkosti,sice mi připada,že už toho kupuji moc,ale neva.jinak do porodu mam ode dneška přesně 6tt tak si uživam jěště toho klidu. 😀

slaboska
3. črc 2013

koukam,že zase tady všichni jste 😀 😀

mariiianka
3. črc 2013

@slaboska uff,tak aspoň nejsem sama.A já myslela,že už jsem tady 100let za opicema 😀 😀 😀

renca1978
3. črc 2013

@slaboska Cauky, ja ti tak zavidim............ja uz chci taky 6tt do porodu

mariiianka
3. črc 2013

jinak já jsem chvíli spala nebo mě ta hlava za chvíli praskne a chystáme se grilovat

renca1978
3. črc 2013

@mariiianka grilovat???u nas je tak brutalni burina, az se bojim.............ze ja nezustala na ty dovce, tam aspon nechcalo 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
3. črc 2013

@renca1978 no u nás je teď pod mrakem,ale snad to vydrží.......musí,kuřátko je v lednicia já mám na něj dneska šílenou chuť 😀

mariiianka
3. črc 2013

@renca1978 jo a tam by tě dřív sežrali komáři a ještěrky 😀 😀 😀 ,tak trochu vody sneseš 😉 😀 😀

renca1978
3. črc 2013

@mariiianka tak teda jo.............posli mi kus kurete 😀 😀 😀 taky bych si dala 🙂

slaboska
3. črc 2013

@renca1978 neboj,taky se dočkaš a budeš mit 6tt do porodu.u nas sviti sluničko a taky grilujeme 😀 ty sis užila teplo a sluničko tedka 6dni. 😉
@mariiianka tak jsme 100 let za opicema 2 😀 ja to prvni chtěla odmitnout,protože jak piše
@ratatooy maji často falešne vysledky,ale Dr.mi řikal,že v 99% když vyjde ok 1.screening tak vychazi dobře a nelhal 😀 😀

slaboska
3. črc 2013

@renca1978 ty mi zavidiš porod,ale viš co ja vubec nezavidim tobě?že tě za chvily čeka test na těhu cukrovku ☹ ☹ ☹ ☹ a to je fakt odpor,to nejhorši v těhotenstvi 😠 😠

mariiianka
3. črc 2013

@slaboska tak super,to mě těší 😀 ,no uvidíme za 3neděle 😉 ,ale uklidnila jsi mě,tak to bude prostě dobrý

slaboska
3. črc 2013

@mariiianka na to nebudeš čekat 3tt ja šla po 2tt na kontrolu a už ty vysledky tam byli.neboj,bude to ok.nemusime mit přece všechno 😀

mariiianka
3. črc 2013

@slaboska budu,protože jdu až 22.7.Ale víš jak,kdo si počká,ten se dočká 😀 ......a výsledek bude stát za to 😉

slaboska
3. črc 2013

@mariiianka aha tak to měni situaci,a jak pišeš vysledek bude stat za to 😉 o tom jsem ani chvili nepochybovala 😀 😀

mariiianka
3. črc 2013

@slaboska však já taky vůbec nepochybuji 😉 .Tak já se pro dnešek loučím a jdu se věnovat rodince 🙂

slaboska
3. črc 2013

@mariiianka ok,tak se tady uvidime zitra papaapa

renca1978
3. črc 2013

@slaboska ja se toho nebojim.............

slaboska
3. črc 2013

@renca1978 tak to pak je v poho,ja se toho straně bala 😠 😠

renca1978
3. črc 2013

@slaboska a proc?dyt vypijes akorat sladkou vodu s citronem, a parkrat te pichnou do prstu

slaboska
3. črc 2013

@renca1978 sladkou vodu s citronem?tak to nevim co pijete u Vas,ale u nas to smrdělo jak nějaka chemikalie,ja se malem pogrcala aji ty holky vedle mě natahovaly 😀