• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
4. črc 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ty hele koukej zastrcit ten pupik ty ho mas schvalne vyvalenej :angry:
4. črc 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 prý 10 kg :grinning: :grinning: :grinning: ,ty jsi samá sranda :grinning: .Pupíček hezký,to já mam takový o ničem, rozčvachtaný :grinning:
4. črc 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco jo me to zarizovani hrozne bavilo,ale s tim chlapem to byl boj,ale par veci jsem si vydupala,treba horni koupelnu,krbik atd.. :grinning: :grinning: jsem holka sikovna
4. črc 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka to mam prave ja, takovej rozteklej....vubec se mi to na mne nelibi, ale co uz nadelam............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavni je ze tam je to mimco, a ze je doufam zdrave :wink:
4. črc 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ses sikovna!!!ono s tema chlapama je to nekdy tezky.............ale hlavni je, ze jsou veci, ktery si umime predstavit.........ale ta barvicka je super, moc se mi libi :wink:
4. črc 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ty máš právě krásný.a jestli se ti nelíbí,tak se na něj nedívej :grinning: ,ale to půjde těžko viď :grinning: :grinning: .a přesně jak říkáš,důležitý je že tam máme miminečka a zdravý :wink:
4. črc 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja ho mam takovej nepravidelnej, jakoby hrbolatej.............ale jak pises, to uz nejde prehlidnout
4. črc 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 my mame radi teploucky a prirodni barvicky,takze je celej barak v barvach,kremova oranzova,hneda-akorad v loznici jsem se vyradila tam je zelkava s pruhama a prdte na hrbolky hlavne ze tam ty prtisci jsou
4. črc 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy nama ho schvalne vyvalenej, opravdu takhle vypada...........ja vzdycky chodila tak blbe prohnuta :unamused:
4. črc 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak to mas urcite doma hezky utulno :slight_smile:
4. črc 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 hele půl roku a bude zase normální,to dáme :wink: .a jestli je hrbolatej nebo ne,je jedno,důležitý,že tam je :wink: .Už ti dorazilo to vozidlo
4. črc 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Maru jeste ne, ale zitra je svatek, tak myslim, ze az v pondeli................uz se na nej moc tesim, ale budu se s tim muset naucit jezdit, nikdy jsem zadnej kocarek nevozila..............
4. črc 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 třeba ještě dnes dorazí.Na kočárku nic není,ale budeš doma trénovat co :grinning: .Úplně si tě dokážu představit :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja ji taky vidim jak s tim drandi po baraku sem tam :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja jsem taky koukala na kociky normalni kokot :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. črc 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, asi na mne bude silenej pohlad, ale radsi se to naucim nanecisto, nez abych Oliverka vyklopila nekde venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no a co, ja na ne taky cumela od zacatku................to vubec nevadi.................. :wink:
4. črc 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 teda ponat ti už ,jde kraně,to namě teda jeste nikdo nic nepozna,,nebo mi teda zustalo hodně velke břicho po synovi,,asi proto
4. črc 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy prosím tě jakej kokot,to je úplně normální :wink:
4. črc 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 jojo, roste :grinning:
4. črc 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no kokot neznas?? :grinning: :grinning: :grinning: dyt jeste nemame srdicko a ja uz planuju to nejni normalni :sweat_smile: :sweat_smile:
4. črc 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak toje dobře,,
4. črc 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale prosím tě,víš co já toho naplánovala než jsem otěhotněla,kolik odkázů na oblečky jsem si ukládala :grinning: :grinning: :grinning: .Buď v poho
4. črc 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemaji se ty zvirata nejlip :angry: :angry: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanndy
@renca1978 holky a kolik jste toho dneska už uklidili :grinning:
4. črc 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahoj no neboj srdičko bude taky,, :slight_smile:
4. črc 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy taky máme takový mrtvoly doma :grinning:
4. črc 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 ja verim ze bude,ale....
4. črc 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ted jsem chtela napsat to same,tak ja jsem to prehodnotila vyprala jsem a povesila dalsi pradlo,ktery v planu nebylo,takze vytirani necham na zitra :grinning: :grinning: jinak mam uvarenou polivku,oskrabany brambory ke kuratku a mozna se dokopu jeste na to vysavani,ale cozpak to jde kdyz jste tak ukecany?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek