IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
5. črc 2013

@slaboska no ja sem od 7hod na stavbe a litam kolem chlapů

mariiianka
5. črc 2013

@slaboska ahojky,no jo mi zapoměli,že ty jsi ranní ptáče 😀 .Když mi za to nemůžeme,že musíme tak dlouho spát 😀 😀 .Tak promiň.my to zase tak nemysleli 😉
@hanndy to by se nám muselo chtít vstávat 😀 .Ale já mám dneska klídek,když mam naklizeno a doufám,že to tak bude i celý týden 😀 😀 😀

hanndy
5. črc 2013

@mariiianka no za to ja to dohanim ,mam vysato ted zehlim,ale nevim jak dlouho to vydrzim jak mi vybruje zaludek,tak si davam oraz.. 😒

mariiianka
5. črc 2013

@hanndy jak je to možný,ty jsi to včera nestihla?Tak si dej pauzičku,ono ti to neuteče 😉 .Já jen dnes vařím a musím něco upíct ke kávičce a jen dojed na nákup a fakt nic nedělám

renca1978
5. črc 2013

@ratatooy presne to jsem chtela slyset 😀 😀 😀 😀 😀 tak dik 😀 😀 😀 😀 😀

ratatooy
5. črc 2013

@renca1978 😀ja ji tam fakt ale nekdy dávám😀ale jinak holky kolem me to taky neznají tak na me koukaji jak na blazna😀ale tchyně sou hold tchýně no,ja si teda jinak nemužu stežovat to co ma třeba moj kamaradka bych nepřála ani nejhoršimu nepřiteli,ta přijde za ni domů a začne ji tam nadávat jak je neschopná,tlustá kráva,která si jejiho syna vzala jen pro prachy že má doma bordel,a umi je chlastat s kamaradkama,jednou sem toho byla svedkem a stačilo to byl masakr a ve finale ji řekla že barák na kterej maji hypotéku vlastne neni ani jeji ale tchýně protože ona zamestnává jejiho manžela v rodinym podniku a ty prachy vlatne splácí z jejího

mariiianka
6. črc 2013

dobré poledne maminy,dneska mam náladu pod psa.Chytla jsem se s manželem,ano jak už to tu pár dní koluje,kvůli tchýni.
@ratatooy ježiš,chudák holka.Tak ta to nemá fakt jednoduchý

slaboska
6. črc 2013

ahojky holky,jdu Vas jen pozdravit,aby jste viděly,že jěště nerodim.jak je ppěkně a chlapa mam doma,tak neni tolik času,ale koukam,že to je všude stejny,že tady ani noha 😀 no at už je ponděli a tady se to zase rozjede 😀 😀 tak se maminy opatrujte.

renca1978
6. črc 2013

Holky taky Vas vsechny moc moc moc zdravim..............uzijte weekend 😀 a tesankuju se na vas v pondeli 😎 😎 😎

ratatooy
7. črc 2013

ahoj tak zitra nas čeká kontrola tak sem zvedava s čim přijdem,břicho me bolí pořád jednou sem si zmáčkla trochu vedle pupku a myslela sem že se bolestí pos.ru,a břicho se mi dokonce i zmenšuje

hanndy
7. črc 2013

Dobre ranko mamci 🙂
@ratatooy tak zitra mame kontrolu spolu jo? Jak jako myslis ze se ti bricho zmensuje? myslis ze je neco v neporadku?

renca1978
7. črc 2013

@ratatooy cauky,zmensuje???a nezda se ti to, jak se pozorujes???a pokud ano, co to muze znamenat?pohyby uz citis?Myslim na tebe, a drzim palec!!!!!ju?drzte se!!!!

slaboska
7. črc 2013

@ratatooy
@hanndy holky přidavam se k Vam i ja mam zitra konrolu 😀 tak držim pěstičky at je vše ok.

ratatooy
7. črc 2013

@renca1978 no pohyby občas neco ale je to takovy zaim neurčitý spíš takovej tlak než nejaky kopance,jinak jsem asi přišla na to čim to je že se mi zmenšuje😀dneska jsem vytahla kalhoty co sem od 10tt neoblikla a už je zase obleču

ratatooy
7. črc 2013

@hanndy jj mame spolu ja v 11hod,no v nepořádku asi ne ale spíš sem začala hubnout tak nevím

hanndy
7. črc 2013

@ratatooy tak to jsem rada ze je vse ok.. hubnuti v 17tt tak to jsi dobra 😀 ja jdu az na 13hod to budu zase nervni jak blazen ..
@slaboska a v kolik jdes ty

slaboska
7. črc 2013

@hanndy co si to objednavate tak pozdě 😉 ja jdu na 8 hod.ja bych to nervama nevydrželo tak dlouho 😀 takže holky,zitra jen same dobre zpravy 😀

hanndy
7. črc 2013

@slaboska ale ja to nemam na obj.on je tam od 1-4 takze tam muzu jit az treba ve 3 taky tfutfuj at je vse ok

renca1978
7. črc 2013

@ratatooy a cim to je?ze se zmensilo?malo papas 🙂

ratatooy
8. črc 2013

@renca1978 práve že byh neřekla jako jím mín než na začatku protože už mi neni blbe když mam hlad takže vydržím ale spíš to jde samovolně

ratatooy
8. črc 2013

@slaboska muj dr ma tak narvano že musim jit jak maji volno,jako normálne paientka když se objednávám tak nemam šanci dřív než za dva mesice

hanndy
8. črc 2013

dobre ranko,holky mely jste,nebo mate zacpu ja uz jsem z toho uplne silena,vubec mi to netravi a nevim co na to..Kamoska mi doporucila psylium

ratatooy
8. črc 2013

@hanndy jo já mám a víš z čeho to je???z masa

ratatooy
8. črc 2013

@hanndy me naštestí v neštěstí bylo z masa blbe takže ho nejim moc ani ted ale jak si ho dám tak pak na wc trpím

ratatooy
8. črc 2013

@hanndy skus nejakou vlákninu třeba benefibra,nebo to psylium a nebo klasický osvedčeny recept což se ti bude hodit i do porodnice švestkovej kompot,nebo namočený sušeny švestky

renca1978
8. črc 2013

cauky..................ohledne ty zacpy.je v tehu uplne normalni, metabolismus je pomalejsi, mimco cerpa ziviny, tak proto tomu tak je...............mne to skoncilo zacatkem 2.trimestru...............jinak ja si davala vecer lzici laktulozy................a taky hodne pij tekutiny, to taky pomaha

hanndy
8. črc 2013

@ratatooy ja ted moc maso nejim,kromr vcerejska teda,ale me zacpa trapila jeste pred tehu,pek se to nak srovnalo a ted je to teda strasny ,tak ja zusim to psylium a uvidime co to udela zatim je muj kamos cipek 🙂 a na svestky jsem uplne zapomela ty jo no vidis to

mariiianka
8. črc 2013

hezký den přeji 😉

hanndy
8. črc 2013

@mariiianka ty jsi se nam rozpovidala teda 😀 😀

mariiianka
8. črc 2013

@hanndy já snídám 😉 a jsem celá unavená ,nejradši bych šla spát.Jsem vhůru od 6,byla jsem na krvi