IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
12. črc 2013

@slaboska tak jsem rada, ze jsme ok............tak hlavne at je mimi zdrave, akorat jsem otravena z toho, jak kazdou chvili meni nazory, clovek si na to zvykne a pak zase je vsechno jinak

slaboska
12. črc 2013

@renca1978 my jsme važili ve 20tt 450g 😀 ja vim je to strašny,ja jsem rada,že to u nas tak neměnili,člověk pak ani nevi v jake barvě kupovat.kdy ty jdeš na ten screening?

renca1978
12. črc 2013

@slaboska no prave...........hlavne mam spoustu blede modrounkych vecicek............na ten jdeme ve stredu 17.7, tak jestli to nepotvrdi tam, tak pak ten 5D to jisti 29.7 😀 ale povim ti teda ze jsem otravena..............

slaboska
12. črc 2013

@renca1978 tam ti to řeknou na 100%jěště jsem nezažila,že by někdo přijel z 2.screeningu a nevěděl by.tobě než řeknou pohlavi tak toho budeš mit tolik,že si budeš moct otevřit obchod 🙂 ja ti věřim,taky by mě to otravilo,ale za par dni maš jasno,ale u nas taky viděli prvni pysky a divej zustali nam 🙂

renca1978
12. črc 2013

@slaboska no tak uvidim..................jdu chystat grilovani , krajet zeleninku........a tak.............prijede mi kamoska tehotna s pritelem, budou u nas spat......mej se moc krasne a zitra pisnem, ju?snad se do zitra zase srovnam 😠 papapa 😉

slaboska
12. črc 2013

@renca1978 ok,jasny napišeme.pěkně si to užijte papa

ak24
12. črc 2013

ahoj tak kontrola dopadla velmi dobře ,celkem 4 kg,jsem nabrala a miminka jsou krasne prej vzorove,,prej dlouho neviděl těhotenstvi a dvojčaty žeje všechno bez konplikaci a krasne rostou,,2,8,jdem na ten 3D

slaboska
12. črc 2013

@ak24 tak to je super.tak je pořadně opatruj. 🙂

ak24
12. črc 2013

@slaboska jj budu jsem tak rada žeje vše ok,a dokonce mi muj doktor řekl že i chodi rodit tak prej jestli bude tehotenstvi ukončene tak to naplanuje až tam bude on,,

ratatooy
12. črc 2013

@slaboska no to nemužeš jist všechno co chceš ale musiš jist při každym kojení a i pít doporučuje se mit práve nachystanou malou svačinku s pitím na noční kojení,jinak nemužeš jist vetšinu zeleniny a ovoce,žadne čerstve pečivo,buchty,takže při kojeny žensky jí pořád to stejny dokola,polivky,mlečny vyrobky,maso,jo a žádný koření

mariiianka
12. črc 2013

@renca1978 Reni,ty to máš teda hodně záhadný 😀 😀 😀 .Kolik jsi toho koupila Oliverkovi??? 😀

renca1978
13. črc 2013

@mariiianka ahojky, ja nevim, asi 20 vecicek..........ale uz to neresim.........hlavne at je mimi zdrave, ve stredu jdu na tu genetiku, tak jsem zvedava co mi tam reknou

mariiianka
14. črc 2013

@renca1978 čauky,no jestli ti tam řeknou zase chlapečka,tak se picnu.Ale když teď viděli holčičku,tak to prostě tak bude 😉 .Já si taky říkám,ať je to cokoli,hlavně ať je zdravoučký a v pořádku.Pokud mi dr.řekne pohlaví,budu samozřejmě ráda,jinak nás bude čekat překvápko.Ale mě je to nějak celkem jedno co to bude

renca1978
14. črc 2013

@mariiianka no jasne, ja jsem rada vubec za to, ze jsem tehotna...............jinak Maru, co pohyby?nase mimco v noci ok, a od rana se zase nezastavilo 😀 😀 😀 😀

mariiianka
14. črc 2013

@renca1978 moje pohyby zatím nic moc,jen takový žblabunění,občas.Ještě asi tak týden dva si musím počkat 😒 .Aspoň vidíš,že tam je 😉 a teda pořádný živel 😀

slaboska
15. črc 2013

dobre rano maminy,tak vikend nam skončil tak nastartovat notase a jdeme si psat 😀

renca1978
15. črc 2013

@slaboska cauky, mnauky 🙂

renca1978
15. črc 2013

@slaboska ty jooooooooooooo, ty uz ses 35tt, to je mazec...............ted uz to mas vazne za par.............zavidim 🙂

slaboska
15. črc 2013

@renca1978 dnes rano jsem zrovna řikala chlapovi,že přesně za 4tt je to tady,bojim se jak prase.čim vic tomu jsem bliž.a ty pohyby jsou super,že? 😀

renca1978
15. črc 2013

@slaboska neboj,to bude dobry, uvidis 🙂
jinak moje pohyby, ja ti nevim, zase takova bomba mi to uplne neprijde, jako bych se toho bala, je to takovy zvlastni jak se neco ve mne hejbe......................mozna to pisu blbe a vyzni to blbe.............chvilema je to spis jakoby neprijemne...........ale kazdopadne jsem za ne moc rada 😉

renca1978
15. črc 2013

@slaboska hlavne mas super, ze presned vis, kdy to bude, a mas super, ze te nebude nic bolet 😉

slaboska
15. črc 2013

@renca1978 fakt tak to mě nic nedělalo,ale ja je citila později.nepřijemny mi to až tedka,to dostavam fakt už bomby,ale aspon vime,že mimi je ok. 🙂 na to si zvykneš.

renca1978
15. črc 2013

@slaboska presne jak pises, asi je to o zvyku, no je to pro mne nove, takze zatim to pomalu vstrebavam.................ale zase kdyz se dyl nehejbe, lehnu si, prikladam ruku na bricho, abych ji/ho cejtila 😀 no snad to v tu stredu kklapne, jakej si mela vikend?

renca1978
15. črc 2013

@slaboska joooo, to jsem ti chtela napsat, jak ten cas leti..............zacinam se toho porodu bat, napadla mne myslenka se s tim mym porodnikem taky domluvit na urcitej datum, ze by mne fiknul............ale porad nevim, jeste jsem se pred nim ani nezminila..................ale ja vzdycky byla zastancem spontannich porodu, tak ti nevim.............babo rad 😀 😀 😀

slaboska
15. črc 2013

@renca1978 ja taky na to ze začatku hleděla a chlap mi řika,že to je takovy divny,že tam něco mam 😀 tak nějak normal vikend,do soboty jsem byla sama manža jel do Rakouska do Alp na motorkach,tak jsem pouklizela barak,přerovnala už asi po 50te Vanes pokojiček 🙂 a včera pohodička u grilu,co ty?

renca1978
15. črc 2013

@slaboska my jsme meli v patek tu navstevu, odjizdeli az v sobotuk veceru........v patek jsme taky grilovali a v nedeli byly na houbach..............nasbirali jsme strasne moc, ja miluju houby, mohla bych je davat do vseho 😀 😀 😀 😀 ale to cisteni mne teda nebavi...............jsme je ve 4 lidech cistili asi 3 hodiny, ale uz se krasne ususili 🙂

renca1978
15. črc 2013

@slaboska Zejtra rano jdu k ty zubarce, kvuli ty vypadly plombe, snad mi to zaplombuje nastalo, a nebude zkouset davat nejaky vyplne

slaboska
15. črc 2013

@renca1978 tak muj nazor na to znaš 🙂 dnes jde rodit na cisař moje kamoška,tak jsem zvědava co a jak řekne.pro mě je pravě vyhoda,že ti řekne v kolik a kde a jde se na věc.žadny čekani,přenašeni atd.takže za mě cisař 😉 to je strašny jak si člověk mysli,že je rozhodlej a najednou jak se to bliži jak se to měni,že? 🙂

renca1978
15. črc 2013

@slaboska no prave, dyt vis sama, jak jsem tady psala, ze cisar teda asi ne.............ze spise bych rodila normalne, ale ja se fakt zacinam bat.................vcera mi volala kamoska, ted uz skoncila sestinedeli, byla cisarem ve spinalu, a rikala, ze by do toho sla znovu, ze to bylo super 😉

mariiianka
15. črc 2013

dobré ranko.......

ratatooy
15. črc 2013

ahoj holky jakj byl víkend?