IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
12. črc 2013

@renca1978 prosím tě,radši nic nečti,pak se zbytečně stresuješ,všechno bude v pohodě 😉 .Taky chci už takový řádění,si musím ještě počkat

hanndy
12. črc 2013

Dobry ranko mamci, jste po ranu naky ciloucky 🙂 holky nevite co na spanek ja jsem uplne vystavena jdu spat v 11 a 2 cumim do stropu ve 4 zase tak usnu a vstavam tak 9..

hanndy
12. črc 2013

Na dnesni kontroly drzim pesticky 😉

slaboska
12. črc 2013

@hanndy to nevim,ale až to zjistiš tak napiš,protože ja to mam podobně 😠

mariiianka
12. črc 2013

@slaboska
@hanndy holky,mě včera manža vynadal,že budu chodit spát až tak ve dvě ráno,poněvadž včera jsem byla vhůru už od pěti 😀 a pak ho prudím 😀 😀 .Takže až příjdete co na spánek,tak přihoďte,taky se ráda poučím.A já takový spáč 😀 ,kde jsou ty časy

ak24
12. črc 2013

@renca1978 tak to ja zase jsem neklidna že necitim pohyby,ani jednoho,,jojo pap pisnu jak dojdu dom

slaboska
12. črc 2013

@mariiianka tak to mame stejny,ja se taky vždy probudim a prudim ho,schvalně lakam psa,aby na něho skakal a vzbudil ho a pak dělam,že spim 😀 ja taky vždy spala jak baryn,ale co jsem těhu tak vubec.

mariiianka
12. črc 2013

@slaboska no já to mam tak posledních 14 dní.Dneska jsem taky už vstávala ve čtvrt na sedm.Jsem se asi zbláznila či co 😀

hanndy
12. črc 2013

Tak to je sila teda ja asi taky zacnu spat ve 2.. 😠 a ted bych zase spala

mariiianka
12. črc 2013

@hanndy a to chodím kolem 11 nebo půlnoci.To je to těhotenství,musíme to vydržet.Hlavně,aby jsme pak měli spavý dětičky 😀

hanndy
12. črc 2013

@mariiianka ach jo a vsude ctu jak jsou tehule unaveny a ono prd,ale to je tim nicnedelanim..a jak se porad prevaluju,tak me boli bricho chudak hvezdicka ta tam musi byt jak na kolotoci

mariiianka
12. črc 2013

@hanndy já byla unavená první tři měsíce a vidíš,teď se to nějak otočilo 😒 .V prvním těhu jsem spala furt.A neboj hvězdičce to nevadí 😉

slaboska
12. črc 2013

@mariiianka ja to měla jak ty,prvni 3 měsice jsem šla spat v 8 a spala jak dudek a tedka jdu po 12 a v stavat třeba o pul 6 a z toho jsem jěště 3x vzhuru 😠

mariiianka
12. črc 2013

@slaboska to já taky ještě letím třeba 2x za noc na záchod 😀 .a co ještě máš noční hlad?To na mě zatím nepadlo a doufám,že to tak i zůstane

slaboska
12. črc 2013

@mariiianka jj,ppořad 😠 v noci mi prostě chutna nejvic.ale ja se najim,hned lehnu a usnu 🙂

mariiianka
12. črc 2013

@slaboska brzy se to už změní 😉

ratatooy
12. črc 2013

@renca1978 ASI TAK JAK S KAŽDYM VYROBKEM Z POLSKA KVALITA UTEKLA😀

ratatooy
12. črc 2013

@slaboska ono ti nejvic bude chutnat i v noci u kojení ale to se má jíst

slaboska
12. črc 2013

@ratatooy fakt?a proč?a ja jsem zjistila,že když kojim tak pry nemužu jist vše co chci?je to pavda?

renca1978
12. črc 2013

Holky, takze zmena...............zase sok!!!!na 99% pry holka, uz tomu neverim................pockam si na tu genetiku...........pokazdy placaj neco jinyho

slaboska
12. črc 2013

@renca1978 to si dělaš srandu!!!!!!!!!tak co si z tebe dělaji sna srandu,ne?jj,počkej si na tu genetiku,tak ti řeknou přesně.aspon to maš zajimavějši 😀

hanndy
12. črc 2013

@renca1978 no nekecej tak ty te huste napinaji,ale ted uz to musel videt urcitf

slaboska
12. črc 2013

@hanndy ja si to taky myslim,už je to 20tt.

renca1978
12. črc 2013

@slaboska hele ti povim, ze uz mne to pekne stve..............asi se to dozvime az u porodu................ 😠

renca1978
12. črc 2013

Hlavne rikam, ze na 99% vidi stydke pysky a rodidla...............ja uz jsem z toho uplne mimo............ zase se preorientovat na holcicku, ach jo..................hlavne ze jsme se dohadali x krat kvuli jmenu

hanndy
12. črc 2013

@renca1978 ja myslim ze se preorientujes rychle na holcicku neboj a nehadejte se porad vy si to vubec neuzivate

renca1978
12. črc 2013

@hanndy to jsme se dohadovali predtim jak byla zmena z holky na kluka 😀 ted se nehadame 😉

slaboska
12. črc 2013

@renca1978 tak jak viděli rodidla a pysky tak je to tuty.no a tak bude mit Vanesska kamaradku a ne ženicha 😀

slaboska
12. črc 2013

@renca1978 a zdravi jste a v pořadku?

renca1978
12. črc 2013

@slaboska jojo, jsme zdravi 😉 vazime 380 gramu 😉