IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
16. črc 2013

@renca1978 tak to byl fofr ja bych k zubakovi asi nemohla jit a otevrit na nej tlamu,vcera jsem si tam strcila jen paratko a paradne jsem se z toho po....a mela jsem po veceri 😀 😀

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 ahojda,no vidíš jak jsi rychlá,hlavně že to nebolelo.Já taky nechci takhle vstávat,ale copak to jde.Přemýšlím,že nakouknu do zbytek krabic a vytahám zbytek věciček.Myslíš,že je ještě brzy na to abych je začala prát?V zimě se mi do toho moc chtít určo nebude.Jinak jsem se rozhodla že do obýváku zatím pořídíme kolíbku 😅

mariiianka
16. črc 2013

@hanndy 😀 😀 😀 a kolik jsi jich nachytala.Ale já nechci strašit takhle brzy,odpolko budu zase mrtvá 😒

renca1978
16. črc 2013

@hanndy fakt jo?to mi nevadi..............jako zubare nemusim............ale ted v tehu mi dost krvaci dasne, tak jsem se rovnou objednala na dentalni hygienu, objednala jsem sebe i manzu, at mame hezky americky usmevy 😀 😀 😀

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka Maru, jeste nic neper...........stejne bys to pak do prosince prala jeste jednou............zatim se na to vyprdni..........ja to planuju az nekdy v rijnu

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka jojo, dyt ta kolibka bejva krasna, a urco postaci........... 😉

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka ale klido dalsi veci si z krabic vytahej, na tom neni nic spatnyho 🙂 aspon uvidis co jeste mas a co naopak musis dokoupit

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 no já si taky říkám,že je brzy,ale bude se mi chtít?Teď by to krášně schlo 😀 .Tak nic,tak to nechám na jindy 😉 .že jsem se rozhodla dobře s kolíbkou,cestovní postýlku koupím až dýl.No mě asi hrabe 😀 ,přemýšlím pořád nad něčím a pak se divím,že nespím a to podotýkám,že jsem šla spát až v jednu 😕

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 já myslím,že až to vytahám,že nebudu kupovat už nic z oblečení 😀 .Včera mi Pepa řekl,když to viděl,že můžu jít už rodit 😀 a to viděl jen půlku 😀 😀

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka Ja mam neco malo na holcicku, vcera jsem zacala prihazovat na aukru na holcici obleceni 0-9 mesicu, 84 ks.aukce konci za 8 hodin, anad to vyhraju 🙂 a tim asi uplne koncim, nic novyho uz kupovat nebudu, ted jsem kupovala domu takovej ten shaggy koberec v brenu, nebyl nejlevnejsi tak se musim nekde financne zahojit 😀

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka takze jestli dneska tu aukci vyhraju, a zejtra mi oznami, ze cekam kluka, tak se z toho uz po..........

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 tak jsem to vytahala,docela teda jako slušný,teď bych potřebovala ještě skříň 😀 .A to jsem tahala takový zatím neutrální věci pro všechny případy.Hele už ti dvakrát gyndař řekl že je to holka,tak to prostě bude 😉 .Taky jsem si včera na bazárku objednala spací pytel a zimní kombinézu,sice tmavě modrou,ale to neva,to snese i popřípadě holka.Tak snad to paní pošle

renca1978
16. črc 2013

Ještě teda tohle body musim mimcu koupit..............

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka ta modra nevadi.............ja mam taky modry veci.............dyt i ja sama, jsem zenska a nosim klido modry trika................to uz neresim tak moc jako na zacatku........

renca1978
16. črc 2013

@renca1978 ty mas super ze mas spoustu veci po Adelce

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 tak to nemá chybu 🙂

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka vid?to dneska objednam........... 🙂 i kdyz musim zjistit, co stoji postovne, oni to z ty Amery dost podrazili, tak uvidim

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 však Aďa taky nosila modrý a neutrální věci,nestojím si za tím aby holka nosila růžový,červený a kluk vyloženě jen modrý

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka no jasne.............hlavne doufam, ze se jeste nekdy zadari druhe mimco, pak uz nic kupovat nebudu

mariiianka
16. črc 2013

@hanndy ty jsi nám snad zase usnula? 😀

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 to víš,že se zadaří,ani třeba nebudete vědět jak 😅 .Kdoví,třeba i my se dočkáme ještě nějakýho třetího 😀 ,i když to by manžu asi kleplo 😀

ak24
16. črc 2013

@mariiianka nojo češu to tak 3* deně nebo to mam většinou zapletene

ak24
16. črc 2013

@hanndy no taky meto nekdy štve ale přitelovi seto liby,a nestřiham se co jsme spolu od 15 let se nestřiham,,

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka no bylo by fajn, kdyby to vyslo bez doktoru................to by bylo super.A ty bys chtela treti?

ak24
16. črc 2013

@renca1978 no taky kolikrat sem to chtela dat dolu ale zase jemito lito ,,a horko to je ale zaty roky jsem zvikla

renca1978
16. črc 2013

@ak24 a to mas ty vlasy zdravy?aspon konecky zastrihujes, nebo ne?ja si nechavam strihat vlasy kazdou navstevu kadernice, cca 1x 4 mesice, aspon konecky, pak vypadaji vlasky mnohem zdraveji

mariiianka
16. črc 2013

@ak24 to seš dobrá,na to bych já nervy neměla 😅 .Stačilo když Adélka vylezla z bazénu a pak to rozčesávat,ona nadávala,já nadávala jí,tak se rozhodla pro radikální změnu 🙂 .Ale sluší jí to,dělá to z ní zase slečnu

renca1978
16. črc 2013

@ak24 tak jak pises, ono je to hodne o zvyku...........ja taky nemam rada zmeny 😉

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka Jo, ona je bozi, ma to moc krasne 😉 a vubec mi nepripada klucici, spis teda holcici

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 zeptej se mě po porodu 😀 😀 😀 .Ale když nám nevyšli ty dvojčátka,tak proč ne 😅