• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka Maru ahojky, a jak casto je citis?ja skoro porad, myslis, ze je to v poradku???
22. črc 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 u mě to není ještě stále tak intenzivní,ale většinou až večer,když se hodím do klidu :grinning: .To víš že je to v pořádku,hold budete mít pěknou divošku :sweat_smile: .Nezapomeň že já jsem od tebe nějaký 3 týdny rozdíl,hlavně to s nikým nesrovnávej jaký má kdo pohyby,každý miminko je jiný :wink:
22. črc 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slabosko a co kontrola??
22. črc 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,celý týden mají být pařáky,tak to abych vylezla až na noc :grinning:
22. črc 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka taky to tak vidim a o vikendu strasi az s 35stupni sileny
22. črc 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to je fakt hrůza a pak ,že léto nebude :slight_smile: .Ještě že máme ten bazén,ale nesmím moc na slunko,nechci mít zase vyrážku
22. črc 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja uz jsem si ze zoufalstvi napustila malej bazenek abych se alespon trochu svlazila a jeste jsem tam mmeb :grinning: yla
22. črc 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy no vidíš,lepší malej,než-li žádnej :grinning:
22. črc 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja bych si spis dala more ten vzdousek,slana voda..
22. črc 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak se máte to je pařáček co,mi byli na koupalku včera tak dneska se pečem doma,jinak se bavite o pohybech ja už je asi tak 14dní necitim asi vubec,zase mame nejakyho ospalce jak toho prvniho
22. črc 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jsem tad až tedka.jak jsem přijela od Dr.tak jsem usnula a pak šla k bazenu.Tak u Dr.vše dobry mala važi 2,3kg a měři 35cm :grinning: Dr.řikal,že je strašně živa,snad až se narodi tak ji to přejde.
@mariiianka tobě gratulace,ja ti to řikala :wink:
@renca1978 ahojy oteklinko :slight_smile: co ty,jsi ok?budeš se divit,ale ja jo.třeba to bylo jen jak bylo to horko a budeme ok.
22. črc 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jo a do tedka jsem chodila po 14dnech,ale tedka už začinam chodit po tydnu,na ten monitor jdu přišti ponděli.a bral mě stěry na nějakou glukozu,co to je?????????????neviš?
22. črc 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no tak slanou vodu si udělej do bazénku :grinning: a představuj si moře :grinning: :grinning:
@ratatooy jako vůbec žádný pohyb?Kluci jsou asi lenoši :sweat_smile:
@slaboska no jo,tvoje koule opět nezklamala :wink: .Však jsem si taky oddychla,však to znáš sama jak to je :slight_smile:
22. črc 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jj,znam.taky se bojim každeho vyšetřeni :frowning2: ale to už tedka dotahneme všichni až do konce :sunglasses:
22. črc 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no řekal bych že žádný,a když by nahodou jo tak to cejtím jen ve forme tvrdnutí břicha,asi s ním zatřepu
22. črc 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to je jasný že to dotáhneme,jiná možnost už ani není,hlavně vy už budete za 3 týdny velká rodinka :dizzy_face: ,my ostatní si musíme ještě nějaký ten týden počkat :slight_smile:
@ratatooy tak teď je klidný a počkej až bude venku,tak to bude třeba ďáblík :grinning: .Hold si to šetří :wink:
22. črc 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no šimon byl taky klidnej a zustalo mu to od narození jen spal a jedl do pul roku,spal skoro celou noc,a klidnej je tak nejak pořád
22. črc 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy o Adélce jsme taky ani nevěděli,že ji máme :sweat_smile: ,tak snad druhý bude taky takový
22. črc 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ja nevim co jste dělali v listopadu :slight_smile: u nas je to jasny :grinning: ale aspon tedka v tom horku netahate břiška :wink:
22. črc 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobre ranko mamusky,tak co mate dneska v planu??
23. črc 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy dobre rano,ja se dnes budu celej den valet u bazenu,samozřejmě ve stinu.manža dostal za ukola nakoupit a tak nikam nemusim :slight_smile: a ty?
23. črc 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no me ten muj maxi bazen :grinning: uchazi,ale tak snad to dneska jeste vydrzi,to ja na slunko vylezu,ted se hrozne dobre opaluju,ale pupik je prikrytej
23. črc 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy bud rada i za maly bazenek,v tom horku.ja jdu taky na chvili na slunko,tak pupik zakryty mokrym ručnikem,ale ne třeba ve 12 hod.
23. črc 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak ja stejne vylejzam az odpoledne,driv by me svihlo
23. črc 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahojky,nemam v plánu nic,užívat si jen letní pohodičku :grinning: .Jen upeču něco k odpolední kávičce a nic víc,ono se toho taky moc dělat nedá v tomhle pařáku
23. črc 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potrebuju radu,pritele nevlastni tata je po dalsi mrtvici a dneska volali z nemocnice at se prijedou rozloucit,ja s nima jet nemuzu,tohle bych nedala,ale oc mi jde jelikoz bude brzo konec,tak nevim co pak s pohrbem,sly by jste nebo ne,ja vim ze je na to brzo,ale ja na to porad myslim a je mi z te myslenky zle
23. črc 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ježiš,to je mi strašně líto :cry: .Hele záleží jak se na to budeš cítit ty,pokud víš,že to rozhodně nedáš,tak bych byla doma a rozloučila se vzpomínkou,on ti za to nikdo hlavu neutrhne,když se nezúčastníš.Toť můj názor
23. črc 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka diky uvidime az na to dojde,ale bricho me boli fest jak jsem v nervu.. ja pohrby nedavam za normalnich okolnosti natoz se splasenejma hormonama :frowning2:
23. črc 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy cauky, zalezi na tom, jakej vztah jste k sobe meli...............urcite je dustojne a slusne prijit dat sbohem nekomu, koho si mela rada.........a k rakvi chodit prece nemusis..............
23. črc 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 čauky,kde ty lítáš celý den.Já jsem celá uvařená z toho slunka,kdyby aspoň lehce spchlo přes noc aby se i vzduch vyměnil
23. črc 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek