IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
25. črc 2013

@renca1978 Reni,jenom ty dneska dlouho spíš.Ty se máš,mohu jen tiše závidět 😀

slaboska
25. črc 2013

@hanndy ja jsem taky 35tt a piše mi to 36tt.v ponděli jsem byla 34+4.asi to je nějaky zmateny 😀

mariiianka
25. črc 2013

@hanndy no vidíš jak ti to utíká 😅 .Nevím proč to tak píše.Já budu 19 tt v pondělí a už v neděli tam budu mít 20tt

hanndy
25. črc 2013

@mariiianka fotecku mam,ale nejsem na pc a je to cely takovy cerny nic moc videt,ale jestli chces tak ji blejsknu 😀 my se rady pochlubime. A pobavila me Ratatoy s tim vypisem kocarku jinak jsem vcera videla ten jak nam posilala Renca ten Runy4,nebo jak to bylo a je hezkej a vypada stabilne

mariiianka
25. črc 2013

@hanndy jasně že chceme vidět hvězdičku 😉 🙂 .Jo,zase kočárky 😕 ,to už snad řešit nebudu,určitě kvůli nim nespím 😠 😠 😀 😀 😀

silvik77
25. črc 2013

@hanndy Byla jsem v IVF Centru v Olomouci, Horní Lán....čekáme už 4 roky, doufala jsem, že to vyjde přirozeně, od února beru Prednison, ale pořád nic...ale pokud je u inseminace minimální šance...doktorka mi taky říkala, že jen o 5%....a mě bude za dva měsíce 36...

hanndy
25. črc 2013

@silvik77 aha,tak tam uz jde spis o cas tak to bych sla taky hned do Ivf my insem.vyuzivali pred a po Ivf,kdyz byli pauzy

silvik77
25. črc 2013

@hanndy A vy jste se snažili jak dlouho?

hanndy
25. črc 2013

@mariiianka @slaboska kam jste jako zdrhly?? 😠 😠 😠 tady mame ten nas poklad

mariiianka
25. črc 2013

@hanndy no já jsem stále tady 😉

mariiianka
25. črc 2013

@hanndy čekala jsem na hvězdičku 😀

hanndy
25. črc 2013

@silvik77 my se snazily 7 let 5x-IUI a 2x-IVF a nic a ted se nam zadarilo prirozene

hanndy
25. črc 2013

@mariiianka no proto 😀 jdu pustit hafika a udelat si neco k papu

mariiianka
25. črc 2013

@hanndy tak udělej toho víc a já se stavím 😀 ,taky mam nějaký hlad 😀 😀

silvik77
25. črc 2013

@hanndy Tak to je super, moc gratuluji! Úplně si dovedu představit ten pocit štěstí 🙂

mariiianka
25. črc 2013

@silvik77 taky jsme se snažili 4 roky,2 roky sami a 2 roky s doktorama.8 neúspěšných IUI a v březnu jsme podstoupili IVF a zadařilo se

slaboska
25. črc 2013

@hanndy ja jsem tady taky 😀 hvězdička je krasna,ty brdo 7 let tak to je sila,mě stačily 2 roky až jsem to psych.špatně nesla,ale tedka jsme všichni tehu tak už se to zapomělo 😉

silvik77
25. črc 2013

@mariiianka Tak to taky gratuluji, snad se nám taky zadaří hned 1.IVF, kéž by!

mariiianka
25. črc 2013

@silvik77 určitě se zadaří,s ničím jiným člověk do toho ani nejde 😉

mariiianka
25. črc 2013

@slaboska no teďka by jsme mohli všichni už i porodit,vůbec bych se nezlobila 😀 ,ale když mi jsme se vlastně flákali v tom listopadu 😀 😀 ,tak si musíme počkat na prosinec

silvik77
25. črc 2013

@mariiinka A jak to vlastně probíhá? První cyklus mi zjistí jak to vypadá s vajíčkama, druhý mi dají prášky a hned mi odeberou vajíčka a ještě v tom samém cyklu provedou IVF???

slaboska
25. črc 2013

@mariiianka pravě,Vy jste v listopadu shaněli darky a takhle to vypada.ale ber to tak,aspon letos nemusite shanět žadny darky,protože ten nejhezči mate v břišku 🙂

mariiianka
25. črc 2013

@silvik77 všechno se stihne v jednom cyklu.Já jsem tam byla asi 3 dny před ms na utz,aby zjistil jestli nemám cysty,vyfasovala jsem injekce puregon a prášky predison a utrogestan.Od druhého dne ms jsem si začala píchat a asi za 3 dny kontrola folikulů,jak reaguju na injekce.Pak jsem vyfásla puregon ještě na 3 dny a k tomu ještě centrotide,kontrola na utz a poslední ovitrele.Takže celkem jsem píchala asi 8 dní,na desátý den bylo OPU,to byla středa a v sobotu byl ET.Takže u nás asi tak

mariiianka
25. črc 2013

@slaboska no právě,to jsme vůbec nestíhali 😀 .Letos je to vyřešený dobře,akorát nás děti asi pak za to nebudou mít moc rádi,že mají narozky na vánoce 😀

silvik77
25. črc 2013

@mariiianka Takže já teď jedu 9.-11. den na sono, asi už vyfasuju prášky, které začnu brát na začátku cyklu, takže na konci sprna už bych mohla jít na ET 🙂 Akorát manžel je špatný z toho, že budeme mít dítě ze zkumavky, škoda, že se nezadařilo normálně...

mariiianka
25. črc 2013

@silvik77 z toho špatný být rozhodně nemusí,protože díky medicíně,která jde stále dopředu,jsou nám dopřány i vlastní děti 😉 .taky se mi tam moc nechtělo,ale pak když jsem to viděla,že opravdu nejsem jediná,tak jsem to vzala úplně normálně 🙂

slaboska
25. črc 2013

@mariiianka muj chlap je taky 19.prosince a zvlada to,takže i ty vaše dětičky 😉 hlavn je,že tady budou 🙂
@silvik77 neřikej ditě ze zkumavky,to je strašny 😉

mariiianka
25. črc 2013

@slaboska to je jasný,že budeme moc rádi,že tady budou,ale při našem štěstí budeme rodit 24. 😀 😀 😀

slaboska
25. črc 2013

@mariiianka tak to je idealni,třeba dostanete v nemocnici řizek,ten jinak normalně nebyva 😀

mariiianka
25. črc 2013

@slaboska pokud by se tomu dal říct řízek 😀 ,já tu nemocniční stravu fakt nemusím.Abych si ho nemusela sbalit sebou 😀 😀 😀